Research Chemicals Testing Squad

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Mam duże doświadczenie w stosowaniu większości stymulantów i psychodelików oraz naturalnie wysoką tolerancję na nowe substancje chemiczne, więc jeśli coś jest dobre dla mnie, to zwykle jest bardzo dobre dla większości innych osób.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Proszę o przesłanie wiadomości prywatnej.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Cześć glitchy, jestem bardzo zainteresowany dissami im lepsze bezpieczniejsze i nowsze tym bardziej jestem uruchomiony w kierunku zrozumienia gorszego niż jeden; kto nadal regularnie ogląda telewizję. Daj mi pm Nie jestem pewien, do czego masz dostęp, bardzo skłaniam się ku hxe lub kombinacjom oxo pce. I jestem również w nas. Studiowałem chemię, rośliny, grzyby odkąd skończyłem 12 lat, tak, znam prawie każdą pojedynczą roślinę <~ moje imię Nie mogę prowadzić samochodu bez drugiej ręki identyfikując każdy krzak drzewa, myśląc o moich kolekcjach apoc, co przypomina mi, że muszę iść na 10-kilometrowy spacer po kupę gówna. (Moje oczy dosłownie przesuwają się po liniach roślin) i w ten sposób możesz mnie wyłowić, jeśli kiedykolwiek się na mnie natkniesz. Idę patrząc w dół i w kierunku następnej linii roślin. Więc moje zainteresowanie jest naturalne i bardzo agresywne. Dzięki i powodzenia, mam nadzieję, że wkrótce otrzymam wiadomość.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Proszę o przesłanie wiadomości prywatnej.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym wypróbować NEP, A-PiHP i MDPHP, lokalizacja w Niemczech! Uderz do mnie :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV jest przerażające?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV TO JEDNO Z NAJLEPSZYCH NARZĘDZI DO WALKI Z UZALEŻNIENIEM OD AMFETAMINY, JAKIE KIEDYKOLWIEK ISTNIAŁO.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
więc dlaczego nie poprosisz o ciężkie hity zamiast bladego pihp?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Istnieje długa odpowiedź wynikająca z tego, jak działa na aplikacje Sim i jak inne uwalniacze / blokery, jak rubinowe rzeczy mam na myśli, a następnie blokują ponowne uruchomienie tylko bloków mdpv, ale te znacznie mniejsze i teoretycznie znacznie mniej szkodliwe dla nadajników nero widzą bardzo długie wymyślone przez większość ludzi uzasadnienie jest niezwykle mniej uzależniające i działa jako rodzaj blokera dla innych, powiedzmy, mniej delikatnych aktorów na swoich receptorach, jest to niezwykle uproszczona wersja, ale nie mogę sobie przypomnieć numerów dokumentów, które muszą przeprowadzić badania.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Interesujące, będę musiał poczytać na ten temat. Nigdy tak naprawdę nie interesowałem się MDPV, dopóki tego nie usłyszałem,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV cię przeraża?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Test Squad

  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
Amfetaminy, psychodeliki, środki dysocjacyjne, kannabinoidy, tak naprawdę wszystko

  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, używałem wszystkich rodzajów substancji przez ostatnie dwie dekady, oczywiście niektórych więcej niż innych. Spędziłem dużo czasu czytając o wszystkich rodzajach, a także o doświadczeniach innych ludzi, czytając raporty z podróży, fora takie jak bluelight, a teraz BB.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłany?
    UE / Islandia.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Proszę o przesłanie wiadomości prywatnej.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pack wciąż nie wylądował, rozumiem. To, że dawno temu używano przesyłek ekspresowych, a nawet DHL w USA, ale normą było 30% skuteczności, tego się nie spodziewałem. Nie, wysłali na statek towarowy, magazyny i prywatnego kuriera, więc w dowolnym momencie od. Rozumiem, że wszystko, o co proszę, to dm informujący mnie o zastosowanej metodzie i nazwach związków, które używają tylko numeru, a nawet gorszych dziwnych kolorów, tj. Niebieska meta ma wyglądać. Jak sole miedzi. Proszę o DM z kilkoma szczegółami, abyśmy mogli to wyjaśnić dzięki i miłości
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Wciąż cierpliwy i czekający wysłali go w powolnym boaat
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
feel free o_O hippie
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Test Squad

Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?

Odpowiedź:

Lubię stymulanty i opioidy. Ale powiedziałbym, że tak naprawdę testuję wszystko, co uznam za interesujące

Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować ?

odpowiedź:


Chciałbym wypróbować kilka Research Chemicals, takich jak Hexedrone, Pentedrone. Dipyanone i inne opioidy RC są również bardzo interesujące.

Oddałbym obie nerki za prawdziwe gówno, takie jak karfentanyl.


Do jakiego kraju zostanie wysłany?

Niemcy
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Jestem w USA i jestem zainteresowany testowaniem wielu RC, a także więcej niż kilku przyjaciół, bardziej szukam RC porównywalnych do opioidów i xanaxu, więcej opioidów RC, chciałbym dostać prosty fentanyl lub fent samochodowy, to raczej coś z klasy nitazenu lub coś innego, powiedzmy - broaz flualp, u-47700, u-8 i podobne, a także psychodeliczna amfetamina 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt & psychodeliczny amp rc, związki dysocjacyjne syntetyczny kannabinoid wszyscy mamy własne głębokie i długie doświadczenia z DOC.
Mam nadzieję, że mogę stać się częścią zespołu!!!
Dzięki
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak została zrealizowana przesyłka? Czy były jakieś problemy z przesyłką?

- Miałem mały błąd z adresem wysyłki, ale na szczęście @Madre był bardzo pomocny i pomógł mi jak tylko mógł. Z powodu pomyłki z pierwszą paczką dotarcie zajęło około 2-3 tygodni. Poza tym żadnych problemów.

* Zdjęcia substancji na wadze (w paczce, w opakowaniu, bez opakowania, tylko substancja, moneta o dowolnym nominale z Twojego kraju)

- Niestety otworzyłem paczkę, zanim przypomniałem sobie o zdjęciach, przepraszam za to, ale mogę powiedzieć, że była bardzo profesjonalnie zapakowana, była w formie listu, a produkt był w szarym opakowaniu. Proszek znajdował się w małej torebce z zamkiem błyskawicznym i był oznaczony tak, jak powinien. Oto jedno zdjęcie, które zrobiłem z monetą.


Szczegółowy raport z podróży.

- Bardzo czysta, nigdy nie próbowałem tej substancji, ale czytałem kilka raportów na jej temat, że jest bardzo silna i naprawdę łatwo ją przedawkować, więc wziąłem bardzo małą dawkę donosowo około 10 mg. Haj zaskoczył mnie, ponieważ niewielka ilość, którą wziąłem, naprawdę łagodna i opioidowa jak haj, ale nie tak dużo euforii. W przeciwnym razie bardzo dobrej jakości badana substancja chemiczna w mojej opinii, ale jednocześnie sugeruję, aby zrobić kilka badań przed wypróbowaniem takich rzeczy. Jest zaskakująco silny.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Bezpieczeństwo usługi: 10/10
⭐️ Szybkość dostawy: 8/10
⭐️ Jakość produktu: 10/10 - Bardzo czysty
⭐️ Jak dobrze spełniono Twoje oczekiwania? 10/10 - Spodziewałem się prostego haju opioidowego, który otrzymałem i trochę więcej.
Jestem wdzięczny za możliwość bycia w grupie testowej i mam nadzieję, że ta recenzja jest pomocna.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Dziękuję za pańską pracę.
Czekam na wiadomość pm w celu dalszej współpracy ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teraz już wiem, dlaczego dostałem podobną torbę...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Ten temat jest przeznaczony wyłącznie dla recenzji i raportów z podróży. Inne odpowiedzi będą usuwane. Dziękuję.

Jeśli chcesz zostać testerem, czekamy na Ciebie w <<<<PM>>>>


 
Top