Research Chemicals Testing Squad

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Test Squad
  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
2c-x,DOx, metamfetamina
  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, sprawdzałem dostawców pod kątem profesjonalizmu, metod i zrozumienia sceny. Przede wszystkim rzetelność i uczciwość

Mam dogłębną wiedzę na temat związków, które wymieniłem. Podam fakty, nawet NMR itp. Na życzenie. Dokumentuję cały proces od skrzynki pocztowej do konsumpcji bez ujawniania poufnych informacji.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłana przesyłka?
  • USA
prosimy o zadawanie pytań
dziękuję
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jestem w USA, chciałbym przetestować metamfetaminę, mam ogromną wiedzę na ten temat i potrafię odróżnić zły, dobry i świetny produkt, nie jestem pewien, jakie są pozostałe 2, ale jeśli dają uczucie podobne do jakichkolwiek opioidów, proszę, chciałbym również przetestować. Dokąd zmierzamy?
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Mieszkam w Australii, w miejscu oddalonym o 4 km od miasta. Uważam, że wszyscy palą katynon lub niskiej jakości metamfetaminę. Postanowiłem przestać kupować i chciałbym spróbować 2c-x.
Kibicowałbym, gdybym mógł nauczyć się syntezy, ale nie wiem, od czego zacząć i jaki sprzęt uzyskać. ZAPŁACĘ ZA MENTORA OSOBIŚCIE LUB ZASZYFROWANYM E-MAILEM. Jestem zainteresowany być może syntezą, która nauczy mnie trochę chemii, a następnie spróbuję syntezy mety / amfy.
Czy shake and bake jest najprostszy, ale najbardziej ryzykowny.
Potrzebuję źródła wstępnych przekleństw, ale planuję zrobić własne pewnego dnia w dużych ilościach.
Tak jak przygotowywanie obiadu według własnego gustu jest moją wizją syntezy. Gotuję sprzęt według własnego gustu, dodaję trochę przypraw i wszystko, co miłe.
UWAGA KUCHARZE, ZAPŁACĘ BTC, ABY BYĆ TWOIM UCZNIEM OSOBIŚCIE LUB ENCRYPTED EMAIL. pieprzyć kupowanie narkotyków ulicznych, zrobię własne.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej kolego, też jestem z Australii, jeśli nadal potrzebujesz pomocy w swojej podróży, daj mi znać, mam wiedzę i prawie wszystko, co się z tym wiąże.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil jest tam, gdzie możemy wydostać rasę pierwszą, jeśli olej wydestylowałem akton z olejem i teraz jest związany
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hej, ja też jestem z Australii, North Queensland. Szukam tutaj niezawodnego dostawcy metamfetaminy. Chcę robić interesy z Dead Drops, Escrow i Crypto. Proszę o PM.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Test Squad

  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
Amfetamina, CMC, MMC.

  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, mamy profesjonalne nosy. Mam już dość tych gówien, które od tak dawna znajdują się na ulicach.

Zapewnię pełną i uczciwą recenzję - od wysyłki do konsumpcji.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłany?
    UE/Rumunia.

    Pozdrawiam!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Love Romania ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym wypróbować NEP, A-PiHP i MDPHP, lokalizacja w Niemczech! Uderz do mnie :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV jest przerażające?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Istnieje długa odpowiedź wynikająca z tego, jak działa na aplikacje Sim i jak inne uwalniacze / blokery, jak rubinowe rzeczy mam na myśli, a następnie blokują ponowne uruchomienie tylko bloków mdpv, ale te znacznie mniejsze i teoretycznie znacznie mniej szkodliwe dla nadajników nero widzą bardzo długie wymyślone przez większość ludzi uzasadnienie jest niezwykle mniej uzależniające i działa jako rodzaj blokera dla innych, powiedzmy, mniej delikatnych aktorów na swoich receptorach, jest to niezwykle uproszczona wersja, ale nie mogę sobie przypomnieć numerów dokumentów, które muszą przeprowadzić badania.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Interesujące, będę musiał poczytać na ten temat. Nigdy tak naprawdę nie interesowałem się MDPV, dopóki tego nie usłyszałem,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak została zrealizowana przesyłka? Czy były jakieś problemy z przesyłką?

- Miałem mały błąd z adresem wysyłki, ale na szczęście @Madre był bardzo pomocny i pomógł mi jak tylko mógł. Z powodu pomyłki z pierwszą paczką dotarcie zajęło około 2-3 tygodni. Poza tym żadnych problemów.

* Zdjęcia substancji na wadze (w paczce, w opakowaniu, bez opakowania, tylko substancja, moneta o dowolnym nominale z Twojego kraju)

- Niestety otworzyłem paczkę, zanim przypomniałem sobie o zdjęciach, przepraszam za to, ale mogę powiedzieć, że była bardzo profesjonalnie zapakowana, była w formie listu, a produkt był w szarym opakowaniu. Proszek znajdował się w małej torebce z zamkiem błyskawicznym i był oznaczony tak, jak powinien. Oto jedno zdjęcie, które zrobiłem z monetą.


Szczegółowy raport z podróży.

- Bardzo czysta, nigdy nie próbowałem tej substancji, ale czytałem kilka raportów na jej temat, że jest bardzo silna i naprawdę łatwo ją przedawkować, więc wziąłem bardzo małą dawkę donosowo około 10 mg. Haj zaskoczył mnie, ponieważ niewielka ilość, którą wziąłem, naprawdę łagodna i opioidowa jak haj, ale nie tak dużo euforii. W przeciwnym razie bardzo dobrej jakości badana substancja chemiczna w mojej opinii, ale jednocześnie sugeruję, aby zrobić kilka badań przed wypróbowaniem takich rzeczy. Jest zaskakująco silny.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Teraz już wiem, dlaczego dostałem podobną torbę...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Witam wszystkich, w końcu nadszedł oczekiwany dzień, przesyłka dotarła z prędkością błyskawicy, dzięki Glitchowi, który szczęśliwie podzielił się 0'250 mg z tak aktualnego: 5meo -DMT, odpowiedniego zgodnie z moją profesjonalną obserwacją jako neurobiologa do gaszenia epizodów psychotycznych po ciężkich stymulantach. Sama relacja z wyjazdu zostanie zamieszczona w dziale podróże.
Szybkość dostawy:
10:10
Stealth:
10:10
Czystość:
10:10

Zdecydowanie polecam!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Jakiego rodzaju substancji chcesz spróbować?

Dowolny środek pobudzający, taki jak amfetamina, CMM i CMC.

- Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Tak, mam wieloletnie doświadczenie ze stymulantami i potrafię rozróżnić jakość produktu.

-Do jakiego kraju będzie wysyłany produkt?

Rumunia/UE
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Czekam na was w PM, ten temat jest TYLKO dla raportów.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
I wiele raportów uderzających w MD PV, które nieumyślnie dały nowe ścieżki badań i teorię blokowania receptora bez powodowania całkowitego i całkowitego odstawienia w świecie stymulantów, będę miał dla ciebie numery raportów, jeśli chcesz je przejrzeć.
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cześć glitchy
jestem w USA i mam ogromne doświadczenie z prawie wszystkimi lekami, głównie psychodelicznymi, nieopioidowymi rcs, wszystkimi stymulantami
Chciałbym spróbować wszystkiego, co nie jest opiatem lub syntetycznym kannabinoidem.
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Ogólnie rzecz biorąc, opakowanie było bardzo dyskretne, nie można było tak naprawdę powiedzieć, co jest w środku. Wielkie podziękowania dla dostawcy za drobne upominki w środku - zapalniczkę i naklejkę.

1. LSZ 150 MCG Blotters
⭐️ Bezpieczeństwo usługi 10
⭐️ Szybkość dostawy 10+ (mniej niż 4 dni!)
⭐️ Jakość produktu 6
⭐️ Jak dobrze spełniono Twoje oczekiwania? 6
⭐️ Ogólne wrażenia związane z dostawcą 9

Teraz bardziej szczegółowo. Jeśli chodzi o komunikację i dostawę - idealnie.
Chociaż ze strony efektów nie byłem tak bardzo zadowolony. Były 2 próby - jedna na pełny żołądek, druga na pusty żołądek. Myślałem, że zrobi to różnicę pod względem szybkości początku i intensywności, ale w obu przypadkach efekt zaczął się rozwijać bardzo powoli, nie wcześniej niż po 1,5-2 godzinach od spożycia. Myślałem, że może to indywidualna tolerancja lub coś w tym stylu - ale mój partner, którego historia narkotykowa jest całkowicie czysta, miał tak samo powolny początek.

Po początku zacząłem odczuwać lekki efekt uspokajający i relaksujący, jak po kuflu piwa. To uczucie było dość znajome. Po godzinie 2-3 doznania takie jak zapach i smak stały się nieco bardziej żywe, to samo z kolorami. Neony na ścianie były całkiem przyjemne, ale nie ekscytujące. Poza tym żadnych dodatkowych efektów wizualnych. Z jakiegoś powodu czułem się bardziej jak lekka mdma z przyjemnymi doznaniami dotykowymi niż kwas z efektami psychodelicznymi. Ogólnie byłem trochę rozczarowany.

W godzinie 4-5 rozwinęło się lekkie uczucie derealizacji i depersonalizacji, którego spodziewałem się znacznie wcześniej. Przyjemna rzecz, która się z tym wiązała - że jestem trochę poza swoim ciałem, moje problemy nie są moje, ludzie dookoła nie przeszkadzają mi. Najważniejsze w tej dawce było to, że była na tyle lekka, że można było się z niej wydostać i nawiązać kontakt z rzeczywistością w każdym pożądanym momencie. Więc tak jakbyś był odpowiedzialny za cały proces.

Teraz dałem 6 za jakość i oczekiwania, ponieważ wcześniej nie brałem lsz, jestem bardziej zaznajomiony z lsd, a na tej dawce lsd efekty, zwłaszcza wizualne, są znacznie bardziej bajeczne. Więc byłem trochę rozczarowany. Chociaż byłem zadowolony z wyostrzenia doznań fizycznych i nie spodziewałem się tego. Nie jestem pewien, czy łagodny efekt był spowodowany złymi warunkami transportu, czy też na tym narkotyku potrzebujesz większej dawki, aby poczuć coś więcej, ale ogólnie rzecz biorąc, nie zamówiłbym tego produktu, ale prawdopodobnie mógłbym polecić początkującym, którzy boją się utraty kontroli pod wpływem substancji i nie szukają silnych efektów.

2. Absolutnie się tego nie spodziewałem, ale dodatkowo otrzymałem Metocin 4-HO-MET, 1 tabletka.

To było coś!

⭐️ Jakość produktu 10+
⭐️ Jak dobrze zostały spełnione Twoje oczekiwania? 10+

Chociaż zajęło mi to ponad półtorej godziny, zanim zacząłem coś czuć, efekt był niesamowity. Ładne wizualizacje, przyjemne doznania ciała, relaksujący umysł, który latał daleko poza moim ciałem.

Ciało. Czułem lekkie podmuchy ciepłego powietrza, jakbym leżał na ciepłym piasku na plaży. Tekstura rzeczy wokół mnie była zabawna, chciałem dotknąć i poczuć każdy przedmiot.

Wizualizacje. Ściany poruszały się, oddychały, kręciły się w kółko, widziałem tęczowe fale w powietrzu. Kiedy leżałem na kanapie, budynek stał się statkiem i zaczął powoli płynąć ulicą, mijając drzewa i inne budynki. To było cudowne.

Umysł. Problemy nie istniały, byłem taki spokojny i pewny siebie. W tym samym czasie, gdyby ktoś wszedł do pokoju, mógłbym łatwo wyłączyć efekty własną wolą i być i zachowywać się "normalnie". W razie potrzeby mogłem modyfikować intensywność efektu.

Najczęściej trwało to około 4-5 godzin, a następnie słabło. To było niesamowite! Zdecydowanie bym go kupił i polecił innym.

Ogólnie bardzo dziękuję, to było ciekawe doświadczenie dla obu produktów!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Super!
Tak, taki interesujący szczegółowy przegląd! Szacunek <3

Odezwij się do mnie, jeśli Twoje krzesło będzie gotowe na kolejną podróż w kosmos. ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Zainteresowany stymulantami. Głównie PV, MMC lub CMC. Może NEP
Wysyłka do USA.
Dzięki
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
5-meo-dmt

- Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Próbowałem już tego, ale zawsze oszukują i nigdy nie można być pewnym.

Do jakiego kraju zostanie wysłany: Francja
 
Top