Research Chemicals Testing Squad

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Cześć Madre, pisałem już do ciebie w sprawie tego i innych sposobów, w jakie mógłbym zostać współpracownikiem zespołu Breaking Bad, ale w poście, na który odpowiedziałem, napisałeś, że szukasz zespołu do testowania RC, a po przeczytaniu tego postu widzę, że wymieniłeś metamfetaminę jako przykładowy narkotyk, więc teraz zastanawiam się, czy dotyczy to tylko chemikaliów badawczych, czy wszystkich narkotyków? Ponieważ zdecydowanie zmieniłbym preferowany wybór narkotyków, gdyby tak było! Proszę daj mi znać i jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i uwagę, życzę miłego dnia!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nieważne, czytałem aplikację użytkownika TESTINT, a format, którego użył, sprawił, że pomyślałem, że jest to część postu madres. Mój błąd.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Mieszkam w USA i jestem samoukiem chemikiem, który zrobił 2cx b przez e nie D i mda i meskalinę i jeśli oczywiście dmt, który jestem pewien, że większość ludzi zaczyna od ekstrakcji, a nie syntezy, chociaż chciałbym dać TSTAB strzał, który chciałbym spróbować.niektóre rcs 2cx i inne entaktogeny / psychodeliki dadzą uczciwą opinię od mailbix do bio assay i jestem bardzo dobrze połączony tam, gdzie jestem, cała sprzedaż, więc tak naprawdę nie robię małych rąk do rąk, moi ludzie robią dużą skalę lepiej w FED niż stan, mówię lol pukanie w drewno
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Mieszkam w Australii, w miejscu oddalonym o 4 km od miasta. Uważam, że wszyscy palą katynon lub niskiej jakości metamfetaminę. Postanowiłem przestać kupować i chciałbym spróbować 2c-x.
Kibicowałbym, gdybym mógł nauczyć się syntezy, ale nie wiem, od czego zacząć i jaki sprzęt uzyskać. ZAPŁACĘ ZA MENTORA OSOBIŚCIE LUB ZASZYFROWANYM E-MAILEM. Jestem zainteresowany być może syntezą, która nauczy mnie trochę chemii, a następnie spróbuję syntezy mety / amfy.
Czy shake and bake jest najprostszy, ale najbardziej ryzykowny.
Potrzebuję źródła wstępnych przekleństw, ale planuję zrobić własne pewnego dnia w dużych ilościach.
Tak jak przygotowywanie obiadu według własnego gustu jest moją wizją syntezy. Gotuję sprzęt według własnego gustu, dodaję trochę przypraw i wszystko, co miłe.
UWAGA KUCHARZE, ZAPŁACĘ BTC, ABY BYĆ TWOIM UCZNIEM OSOBIŚCIE LUB ENCRYPTED EMAIL. pieprzyć kupowanie narkotyków ulicznych, zrobię własne.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hej kolego, też jestem z Australii, jeśli nadal potrzebujesz pomocy w swojej podróży, daj mi znać, mam wiedzę i prawie wszystko, co się z tym wiąże.
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Z tego co rozumiem, aceton jest właściwym rozpuszczalnikiem, ponieważ jest mieszalny / rozkłada olej, więc połączy się. Ekstrahowałbym za pomocą dcm lub toluliny. następnie zasadą kwasową lub chlorowodorkiem odgazuj swój produkt, a następnie możesz przejść dalej.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Dziękuję, jestem nowicjuszem, więc nie wiem, jak to zrobić, czy możesz wyjaśnić, czy masz wiedzę, a także trudno jest uzyskać chemikalia w aus?
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Jaką wiedzę z zakresu chemii posiadasz? I w jakim jesteś stanie?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
5-meo-dmt

- Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
Próbowałem już tego, ale zawsze oszukują i nigdy nie można być pewnym.

Do jakiego kraju zostanie wysłany: Francja
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Jak to możliwe, że nigdy wcześniej tego nie widziałem! Tak bardzo chciałbym wypróbować RC Opioids. Mam na nie ochotę odkąd się o nich dowiedziałem i zrobiłem już większość zenów pod słońcem. Niestety zostałem również oszukany na wiele tysięcy i prawdopodobnie spożyłem więcej cukru niż rzeczywistych opioidów. FML.

Jeśli istnieje sposób na przetestowanie czegoś, zawsze jestem gotów! Z zachodniej UE :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
PICK ME... PICK ME
(lsd-dmt-5meo mushrooms ) Chciałbym wypróbować 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B i trochę legalnego LSD... oh i każdy RC zwiększający euforię ciała... jeśli szukasz świeżego podejścia do RC, jestem twoim facetem. Dam ci wszystkie wymienione żądania, dostawę do standardów wysyłki, rozpakowanie i wagę zawartości, metodę konsumpcji, smak, czas rozpoczęcia, czas trwania itp. Wysyłka USA
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mój najlepszy przyjaciel polecił mi, abym sprawdził rynek BreakingBad i bardzo się cieszę, że to zrobił, są tu fajni ludzie! Ale zdecydowanie mam doświadczenie w psychodelikach i wydobywam własne nn-DMT i zrobiłem kilka chemikaliów rc, takich jak Nep, Aphip, 4fmph, wszystkie analogi Mephadrone w tamtych czasach i Dude to byłoby jak wymarzony scenariusz! Byłbym super profesjonalny i napisałbym ci całą recenzję i byłbym bardzo wdzięczny za tę okazję, a moja dziewczyna również uczestniczyłaby w bardziej łagodnych substancjach, ale jestem w USA i spróbowałbym wszystkiego, co chciałbyś wysłać, przynajmniej po przeprowadzeniu badań nad redukcją szkód, ale jestem suuuper zainteresowany dowolną odmianą 2c, a nawet spróbuję mety, ponieważ niekoniecznie jest to mój ulubiony narkotyk, ponieważ zawsze jest pocięty na gówno w moim mieście, wolałbym raczej zrobić trochę lavady, ale udokumentowałbym wszystko.. ale ima stfu teraz po prostu byłem bardzo podekscytowany i po prostu zgłosiłem się na ochotnika trochę więcej informacji niż powinienem... wybierz mnie! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Jakiego rodzaju substancji chcesz spróbować?
Wszystko, co jest w formie nadającej się do palenia. Ponad 20 lat doświadczenia. Chętnie dowiem się, co robią tu ludzie wysokiej jakości.
  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
  • Jasne, niewiele, czego jeszcze nie próbowałem lub nie używałem.
  • Do jakiego kraju zostanie wysłany?

Hiszpania / UE
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Jaki rodzaj substancji chcesz wypróbować?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Tego nie było od dawna. bardzo zabawne

  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
  • tak
  • Do jakiego kraju zostanie ona wysłana? Hiszpania
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Jestem z USA i pieniądze gotowe do przetestowania
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sound, DM me pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Jak została zrealizowana przesyłka? Czy były jakieś problemy z przesyłką?

- Przesyłka została wysłana bardzo szybko. Na każde moje pytanie otrzymałem odpowiedź, a każda odpowiedź była szybka i faktycznie pomocna.

* Zdjęcia substancji na wadze (w paczce, w opakowaniu, bez opakowania, sama substancja, moneta o dowolnym nominale z Twojego kraju)

-
ZxQYFSIqrn





- Przypływ dopaminy od razu, a potem przypływ serotoniny, cholernie dosłownie niebiański. Próbuję powiedzieć, że to jest to, co powinno być i trochę więcej :) Moja dawka wynosiła 0,25 bomby doustnie, zajęło to trochę czasu, ale szczyt uderzył mnie jak pociąg i trwał chwilę. Przez całą noc zmieniłem dawkę o 2 do 3 kresek.
Mefedron jest dla mnie terapeutyczny, sprawia, że się otwierasz i pomaga ci wyrazić siebie psychicznie i fizycznie. Po 4MMC czujesz się, jakbyś stale osiągał szczyt na mdma, będąc najebanym amfetaminą.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRON)

⭐️ Bezpieczeństwo serwisu
Stealth jest używany inteligentnie, bez niepotrzebnego ryzyka, które rzuca się w oczy.

⭐️ Szybkość dostawy 10/10,
Przesyłka dotarła w półtora tygodnia. Paczka była zapieczętowana jak zwykły list lub mała paczka. Dotarła szybko i bez problemów.

⭐️ Jakość produktu: 10.
Uderzenie zajmuje trochę czasu, ale kiedy uderza... to uderza.

⭐️ Jak dobrze spełniono Twoje oczekiwania? 10/10
Fantastyczna obsługa klienta i dobra jakość.

⭐️ Ogólne wrażenie z dostawcą 10/10, Sprzedawca jest bardzo bezpośredni i uczciwy. Sprawia wrażenie faceta, z którym można robić interesy.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Bezpieczeństwo usług (od 0 do 10)

-- Bezpieczeństwo i ukrycie paczki były na najwyższym poziomie, patrz poniżej na załączonych zdjęciach dobre 4-5 warstw zabezpieczeń, ponadto sam produkt był szczelnie zamknięty próżniowo, aby wyeliminować zapach. Co zwykle jest problemem dla mcat, ale niezależnie od stealth, te rzeczy są na najwyższym poziomie, najczystsze, jakie widziałem. 10/10

⭐️ Szybkość dostawy (od 0 do 10)

-- Dostawa była nieco dłuższa niż oczekiwano i jak na moje doświadczenie z zakupami online, jednak przez cały czas byłem informowany i nadal dotarła szybciej w przypadku zamówienia międzynarodowego niż większość zagranicznych paczek amazon. 7/10

⭐️ Jakość produktu (od 0 do 10)

-- Nie wypróbowałem go jeszcze osobiście, ale ktoś go przetestował i wypróbował, był pod wielkim wrażeniem i powiedział, że to najwyższa półka. Same kryształy są najczystsze, jakie kiedykolwiek widziałem, powiedziano mi, że pakują dobry cios, podano bardzo hojną próbkę ważącą 1,5 g (bez torby), świetny produkt. 9/10

⭐️ Jak dobrze spełniono Twoje oczekiwania? (od 0 do 10)

-- Oprócz niewielkiego opóźnienia w wysyłce, którego należy się spodziewać przy zakupie dowolnego produktu za granicą, narkotyków lub nie, moje oczekiwania zostały spełnione i przekroczone. 9/10

Ogólna ocena na 40 -

35/40 Bardzo dobra, gorąco polecam!!!

Uwaga: To jest dodatkowa ocena za obsługę klienta, zawsze szybkie i pełne pasji odpowiedzi, dzięki czemu wszystko jest tak płynne, jak to tylko możliwe


Poniżej znajduje się kilka zdjęć, przepraszamy za zbyt naświetlone zdjęcia, to wyświetlacz LCD

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Dostarczana substancja 5-Meo-Mipt
Metoda konsumpcji Odparowany w Eagle Pipe
Czas trwania doświadczenia 6 godzin
Ilość 70 mg *2



⭐️ Bezpieczeństwo usługi (od 0 do 10) 10
Dostarczana substancja jest doskonale zapakowana i wysokiej jakości. Bezpieczna przed wzrokiem ciekawskich gapiów.
Jedyną wadą, jaką zauważyłem, jest ostateczne opakowanie, w którym znajduje się ta konkretna substancja.
Ponieważ jest zbyt cienkie i dostarczane w plastikowej torbie, staje się trudne w obsłudze, marnując dużo substancji.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Szybkość dostawy (od 0 do 10)


To zawsze zależy od wielu czynników, ale wysyłka była bardzo szybka.
Kod śledzenia otrzymałem w sobotę, a substancja dotarła bez problemów we wtorek.


⭐️ Jak dobrze zostały spełnione Twoje oczekiwania? (od 0 do 10) 5



Substancja faktycznie mnie rozczarowała, ale nie jest to związane z nią, ale z moimi oczekiwaniami co do działania innych tryptamin, które wypróbowałem (Dmt i 5-MEO-DMT).


⭐️ Jakość produktu (od 0 do 10) 5


Ze względu na moje wcześniejsze oczekiwania, być może nie do końca widziałem sens tej substancji.
Zastanawiałem się nawet nad oceną poniżej 5, ale nie byłoby to sprawiedliwe.
Być może nie mogę zrozumieć, dlaczego nikt nie chce mieć tego typu doświadczeń, ale potem zastanawiam się i rozumiem, że nie każdy jest przygotowany na intensywne doświadczenie z 5-Meo-Dmt lub z samym Dmt, więc przeanalizowałem efekty tej substancji. i chociaż są łagodne w stosunku do poprzednich, może być przydatne, aby rozpocząć zabawę z Tryptaminami w zabawny sposób, więc piątka jest sprawiedliwa.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Cześć z Holandii.

Najpierw dobrze przeczytam zasady tutaj, może potem się zgłoszę :)
 
Top