Najprostsza synteza metamfetaminy z amfetaminy

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Nie wiem, co poszło nie tak, ale straciłem prawie 20 gramów czystej amfetaminy, próbowałem zneutralizować ją NaOH i ekstrahować eterem naftowym, nic nie pozostało po odparowaniu, spróbowałem ponownie z DCM ponownie nic nie pozostało po odparowaniu, chłopaki, ktoś próbował tej metody, jeśli ktoś spróbuje użyć małej ilości.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Czy odnosisz się do pierwszego etapu syntezy?

jeśli nie radzisz sobie z konwersją soli amfetaminy do wolnej zasady, musisz nauczyć się podstawowych umiejętności chemicznych. wypróbuj podręcznik chemii organicznej, a także praktyczny / eksperymentalny przewodnik po chemii organicznej.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 gramów to dużo, myślę, że potrzebujesz więcej praktyki, ale nie trać kolejnych 20 gramów, możesz zacząć od skali 1 grama
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Próbowałem z nim 4-5 razy, więc straciłem łącznie 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam, ale dla mnie to nadal nie jest jasne...

Mamy trochę szarej śmietany z odrobiną wodorotlenku glinu w postaci stałej. Sądzę, że mamy w tej masie mieszankę surowej wolnej zasady metylowej, która jest warstwą organiczną i trochę warstwy wodnej (być może nie będzie łatwo je rozdzielić). Następnie dodajemy dużo wody (może dla zmniejszenia gęstości naszej masy).
Ale nadal - jak rozumiem, mamy warstwę organiczną na górze i warstwę wody na dole.
Kiedy przefiltrujemy go z części stałych, nadal mamy dwie warstwy - organiczną na górze i wodną na dole. Warstwa organiczna powinna zawierać nasz produkt.
Następnie zakwaszamy tę masę hcl do ph3, co zmienia surową metę zawartą w warstwie organicznej w metę hcl, która powinna trafić do warstwy wodnej.
Ale nadal mamy dwie warstwy. co dokładnie już ekstrahujemy przez dcm.
Dcm przejdzie na dno poniżej warstwy wody, ale gdy ph wyniesie 3, warstwa wody nadal nie odda mety hcl.
Więc teraz mamy 3 warstwy. Górna warstwa organiczna z diabli wiedzą czym w środku, druga warstwa wodna z meth hcl i dolna warstwa dcm z czym?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mam kilka pytań, na które potrzebuję odpowiedzi, a w zamian opublikuję za darmo kilka ważnych danych na temat amfetamin i ich prekursorów, których brakuje na tej stronie po zakończeniu kolejnego testu.
1.Czy kryształy chlorowodorku D-amfetaminy mogą być sprzedawane i palone jako Ice? (Ice odnosi się do kryształów chlorowodorku D-metamfetaminy. Jeśli nie ma między nimi dużej różnicy w działaniu, planuję bezpośrednio zadeklarować, że kryształy chlorowodorku D-amfetaminy są kryształami chlorowodorku D-metamfetaminy).
2.Czy stężenie dymu / zapachy kryształów chlorowodorku D-amfetaminy i kryształów chlorowodorku D-metamfetaminy spalających się i rozpylających są spójne?
3.Z jakiegoś powodu nie mogę sam palić metamfetaminy, ale czy ktoś może mi powiedzieć, jak dokładnie powinna pachnieć metamfetamina? Wąchałem czysty proszek chlorowodorku amfetaminy i pachnie jak zapach borówki lub żurawiny w połączeniu z zapachem soku z trawiastych roślin. Po podgrzaniu i rozpyleniu pachnie trochę dziwnie, ale jego posmak sprawia, że czuję, że rozumiem, dlaczego ICE nazywa się "wieprzowiną". Czy ten zapach jest prawidłowy?
4.Wiem, że D-amfetamina jest mniej skuteczna niż D-metamfetamina w tej samej dawce, ale o ile słabsza jest od D-metamfetaminy? Na przykład, czy jest to odpowiednik 75% czy 70% D-metamfetaminy w tej samej dawce? Czy będzie znacząca różnica w osobistym subiektywnym doświadczeniu w przypadku inhalacji z podgrzewaną atomizacją?
5.Biorąc pod uwagę, że ICE sprzedawany na rynku nie jest w rzeczywistości czystą D-metamfetaminą, dealerzy mieszają niektóre "substancje pomocnicze", aby zwiększyć wagę i zwiększyć zyski. Powoduje to, że działanie dostępnej na rynku ICE jest gorsze niż czystej D-metamfetaminy w tej samej dawce, więc myślę, że powinno to wystarczyć, aby zrównoważyć różnicę w sile działania między D-metamfetaminą a D-amfetaminą. Nawet jeśli twierdzę, że D-amfetamina to ICE, nie spowoduje to problemów posprzedażowych. Czy ten pomysł jest wykonalny?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-amfetamina HCl nie jest warta walki, a palenie amfetaminy też nie jest tego warte. Mit, że można palić amfetaminę HCl jest moim zdaniem tylko mitem, nigdy nie widziałem żadnych wiarygodnych dowodów na to, że faktycznie można palić amfetaminę HCl. Nawet jeśli w jakiś sposób uda ci się ją zapalić, nie poczujesz takiego przypływu amfetaminy jak w przypadku metamfetaminy ze względu na zmniejszoną rozpuszczalność lipidową amfetaminy (wyższa rozpuszczalność lipidowa oznacza szybszy początek działania ze względu na szybsze przekraczanie bariery krew-mózg). Poza tym sól HCl jest wysoce higroskopijna i prawdopodobnie nie wygląda jak ICE, nawet jeśli oddzieliłbyś enancjomery. Jeśli chodzi o moc, to nie jest to takie proste, D-metyloamfetamina nie jest po prostu silniejszą D-amfetaminą, w odniesieniu do niektórych wykresów dawkowania D-amfetamina jest nawet silniejsza niż D-metyloamfetamina w porównaniu mg do mg. Problem polega na tym, że D-amfetamina nie ma efektów serotoninergicznych i dlatego będzie odczuwana inaczej przez zwykłego użytkownika ICE niż zwykła D-metamfetamina, więc aby ją odciąć, będziesz miał cholernie dużo problemów ze sprzedażą i byłoby lepiej, gdybyś albo wyprodukował Meth lub Speed i sprzedawał je jako to, czym są.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"Jak babcia wydmuchuje chmurę Amp Hcl"

Że co? Znowu powtarzasz bzdury?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Próbowałem syntezy z 10g i wszystko wyglądało bardzo dobrze, wydaje mi się nawet, że czułem zapach metamfetaminy podczas filtrowania RM.

Głupio, zapomniałem skoncentrować i wysuszyć ekstrakcje w ostatnim kroku i wlałem HCl.
Na początku eter naftowy stał się mętny, a kiedy kontynuowałem, na dnie zebrała się żółta ciecz, ale tylko niewielka ilość (1-2 ml)

Teraz mam koncentrat eteru naftowego, metamfetaminy i gazu HCl. Czy ktoś ma pomysł, jak to uratować w tym momencie?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Czy masz wolną zasadę w eterze?
A może sól?
Należy pomnożyć gazowy chlorowodór, jednocześnie zmniejszając objętość eteru
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Rozpuściłem wolną zasadę w eterze i dodałem do niej gazowy HCl bez zmniejszania objętości. Myślę więc, że teraz sól HCl jest w jakiś sposób rozpuszczona w eterze, ale tak naprawdę nie wiem.

Próbuję teraz zmniejszyć objętość, ale powoli pod wpływem chłodzenia, ponieważ obawiam się, że HCl wytworzony w eterze zhydrolizuje metamfetaminę.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Nie, wygenerowałem HCl z NaCl i H2SO4, ale nie suszyłem go i wdmuchiwałem bezpośrednio do ekstraktu eterowego. Trochę HCl zdecydowanie rozpuściło się w eterze, ponieważ uwalnia opary HCl.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Należy zmniejszyć lub wyeliminować objętość eteru, dodać etanol do bazy i przedmuchać parą wodną
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myślę, że wyodrębniłem to, przynajmniej zrobiłem wszystko dobrze.

Po odfiltrowaniu amalgamatu i wodorotlenku dodałem do rm trochę kwasu HCl do pH 3 i ekstrahowałem eterem 3 razy.
Następnie alkalizowałem go NaOH do PH 12 i ponownie ekstrahowałem 3 razy.

Jak to rozumieć? Po zmniejszeniu objętości "dodaj etanol do bazy i dmuchaj na parę"?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Dodałem kwas solny i ekstrahowałem eterem
następnie. Dodałem alkalia i ponownie ekstrahowałem
Następnie zebrać ekstrakty i odparować eter, zachowując wolną zasadę. Dodaj trochę etanolu i stwórz opary chlorowodoru dla wolnej zasady w etanolu.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myślę, że wyodrębniłem to, przynajmniej zrobiłem wszystko dobrze.

Po odfiltrowaniu amalgamatu i wodorotlenku dodałem do rm trochę kwasu HCl do pH 3 i ekstrahowałem eterem 3 razy.
Następnie alkalizowałem go NaOH do PH 12 i ponownie ekstrahowałem 3 razy.

Jak to rozumieć? Po zmniejszeniu objętości "dodaj etanol do bazy i dmuchaj na parę"?
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Wynik z 1g / 1 mol soli amfetaminy?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy komuś się to udało? Mój produkt skończył nic nie widząc, czy jest ktoś życzliwy, kto może mi powiedzieć, co się stało? W końcu uzyskałem warstwę oleju, ale nie udało mi się wyekstrahować metamfetaminy
 
Top