Instrukcje wideo.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
NOWE WIDEO

Synteza chlorowodorku d-metamfetaminy za pomocą kwasu winowego

 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Witaj Heisenberg
Szanuję i doceniam to, co robisz. Mam kilka pytań, na które mam nadzieję, że pomożesz mi odpowiedzieć.

Moje pytania są następujące
1. Czy nierozwiązana meta będzie się krystalizować?
2. Czy nierozłożone kryształy mety swędzą lub dławią gardło podczas palenia?

Znajomy dostał trochę oleju metylowego, nie wiem skąd go wziął, wiem, że nie był syntetyzowany z pseudoefedryną. Nie wiem, czy przeprowadzono badanie, ale wiem, że skrystalizowana metamfetamina swędzi/dławi w gardle podczas palenia.

Czy jest coś, co mogę zrobić, aby zatrzymać swędzenie / dławienie. Przemyłem kryształy acetonem, a także przeprowadziłem ekstrakcję kwasowo-zasadową, ale nadal nie powstrzymuje to swędzenia/swędzenia podczas palenia.

Będę wdzięczny za pomoc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Filmy naprawdę są czymś, co sprawia, że forum BB jest o wiele bardziej innowacyjne w porównaniu do wcześniej istniejących forów z przeszłości. Kiedyś postrzegaliśmy zdjęcia w niskiej rozdzielczości jako coś fajnego. Potem pojawiły się filmy BB i nie tylko miały inny format, ale także nie brakowało im jakości.

Oczywiste jest, że optymalizacja stochiometrii została wykonana przed nagraniem filmów. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że forum działa do dziś. Widać, że zespół bardzo o nie dba.

Zabawne, jak YouTube zaczął usuwać filmy, więc przerzuciliście się na krótkie filmy odwołujące się do rzeczywistego forum 😆. Najzabawniejsze są tytuły, które dosłownie tylko ludzie, którzy wiedzą, czego szukają, mogliby kiedykolwiek wyszukać :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że youtube potrzebował tak dużo czasu, aby to zrobić. Domyślam się, że zapewnienie zgodności wszystkich treści z oficjalną myślą zatwierdzoną przez rząd wymaga dużo pracy.

Mówiąc jednak poważnie, myślę, że to interesująca decyzja. Istnieją inne filmy na temat produkcji narkotyków, materiałów wybuchowych i innych rzeczy, ale te, które widziałem, wyjaśniają, jak to zrobić, ale tak naprawdę tego nie robią. To trochę jak z Monty Pythonem "jak zrobić pieska na pieska"; możesz to wyjaśnić w telewizji, ale nie możesz tego pokazać w telewizji.

A co z publikowaniem w Rumble? Promują się jako alternatywa dla cenzury youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Zabawne, że kupiłem książkę Uncle Fester od faceta na Etsy, a on wskazał mi jeden z filmów na YouTube i tak znalazłem BBGate. (To była miłość od pierwszego wejrzenia 💕).
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Chciałbym zobaczyć 4 ACO DMT, DMT i MDMA/MDA z PMK Ethyl Glycidate. Syntezy MDA i MDMA są bardzo pouczające dla początkujących, zwłaszcza gdy wyjaśnisz *różne drogi* --- aminowanie redukcyjne, przez stryren, przez oksym, pod wysokim ciśnieniem, elektrochemicznie. Aha... oto dobra droga: chemia wspomagana mikrofalami (mniej czasu i rozpuszczalników). Milion sposobów na upieczenie ciasta.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mamy film przedstawiający syntezę glicynianu BMK. PMK jest wytwarzany podobnie z piperonalu jako prekursora
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Czy byłbyś zainteresowany zobaczeniem, jak bez recepty może wyglądać synteza benzylopiperazyny?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Wow... miło to słyszeć
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
MDA-forma helionalna
2c-b forma 2c-h
 
Top