Instrukcje wideo.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Wideo na temat p2p do meth
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Filmy naprawdę są czymś, co sprawia, że forum BB jest o wiele bardziej innowacyjne w porównaniu do wcześniej istniejących forów z przeszłości. Kiedyś postrzegaliśmy zdjęcia w niskiej rozdzielczości jako coś fajnego. Potem pojawiły się filmy BB i nie tylko miały inny format, ale także nie brakowało im jakości.

Oczywiste jest, że optymalizacja stochiometrii została wykonana przed nagraniem filmów. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że forum działa do dziś. Widać, że zespół bardzo o nie dba.

Zabawne, jak YouTube zaczął usuwać filmy, więc przerzuciliście się na krótkie filmy odwołujące się do rzeczywistego forum 😆. Najzabawniejsze są tytuły, które dosłownie tylko ludzie, którzy wiedzą, czego szukają, mogliby kiedykolwiek wyszukać :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że youtube potrzebował tak dużo czasu, aby to zrobić. Domyślam się, że zapewnienie zgodności wszystkich treści z oficjalną myślą zatwierdzoną przez rząd wymaga dużo pracy.

Mówiąc jednak poważnie, myślę, że to interesująca decyzja. Istnieją inne filmy na temat produkcji narkotyków, materiałów wybuchowych i innych rzeczy, ale te, które widziałem, wyjaśniają, jak to zrobić, ale tak naprawdę tego nie robią. To trochę jak z Monty Pythonem "jak zrobić pieska na pieska"; możesz to wyjaśnić w telewizji, ale nie możesz tego pokazać w telewizji.

A co z publikowaniem w Rumble? Promują się jako alternatywa dla cenzury youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Właśnie zauważyłem, że umieściłeś to na Rumble. Jestem ciekaw, co się stanie. Przeczytałem politykę dotyczącą treści i treść BBGate prawdopodobnie łamie numer 9
"Treści lub materiały promujące lub dostarczające informacji instruktażowych na temat nielegalnych działań, promujące krzywdę lub obrażenia jakiejkolwiek grupy, osoby lub okrucieństwo wobec zwierząt, w tym między innymi:".

Ale z drugiej strony mają reputację popierających wolność słowa.

Widziałem też, że Russell Brand ma tam swój program.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tak, zobaczmy, jak długo tam pozostanie :) Myślę, że krótka forma treści YouTube byłaby również szalonym sposobem na zwiększenie forum!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chore! Znalazłem to starą drogą amfetaminy przez HGCL2 na YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Myślę, że syntezator MXE byłby niezwykle cenny dla świata.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Czy możesz zrobić relację z syntezy cGMP MDMA w MAPS , aby nieco bardziej rozpowszechnić te informacje? Myślę, że to może naprawdę pomóc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nie planujemy syntetyzować MDMA w najbliższej przyszłości.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Byłoby to bardzo interesujące zobaczyć, zwłaszcza zobaczyć jakość produktu, który byście wymyślili... mogę sobie tylko wyobrazić. :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Jeśli ktoś ma problemy z pobraniem filmów, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk pobierania i kliknij "Zapisz jako". Pasek postępu nie będzie działał, ale powinien zakończyć pobieranie. Zadziałało to w moim przypadku, gdy kliknięcie przycisku "Pobierz wideo" nie powiodło się.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac domowa fermentacja i procesy redukcyjne, dzięki którym możemy zrobić pseudoefedrynę lub norefedrynę i sprawić, że meta znów będzie świetna, to pierdoliłoby dea i wszystkich innych chujów myślących, że nas wyruchali, kupując zacisk na pseudoefedrynę i ani biofermentatory nie są tanie i nadszedł czas, aby nauczyć człowieka, jak łowić ryby, aby mógł się wyżywić.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Jak dotąd nie ma jednoznacznego dowodu na to, że tłumaczenie jest tego warte. Każdego roku dziesiątki osób publikują dokumentację w toku, ale żadna z nich nigdy nie dociera do punktu gotowego produktu, ponieważ wydajność i proces są po prostu tak szalenie straszne.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Oczywiście będziesz musiał mieć przyzwoitej wielkości biofermentator, aby stworzyć coś opłacalnego, ale tam tanie, mówię o 5000 litrach i więcej, prawdopodobnie potrzebowałbyś tego lub 10000 l, aby wyprodukować wystarczającą ilość lpac do wytworzenia kilograma norefedryny lub pseudo proces wytwarzania lpac nie jest długi, dzieje się to w ciągu kilku dni z niektórych patentów, które czytałem, nie firmy farmaceutyczne używają 100,Widziałem materiał filmowy z Indii, na którym pokazano procesy od reaktora biologicznego do produktu końcowego, ale nie ma formuł na to, czego używają i jak kiedy dodawać rzeczy, ponieważ był to dokument, który działa, inaczej nie używaliby tego procesu, ale robią to na mega skalę Jestem prawie pewien, że 5000 l mieszanki biologicznej wystarczy, aby wytworzyć wystarczającą ilość lpac do wytworzenia kg produktu końcowego.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Naprawdę chciałbym mieć film o syntezie P2P z benzaldehydu i ketonu metylowo-etylowego (MEK)
Jak wiesz, każdy może zaopatrzyć się w keton metylowo-etylowy (MEK) w sklepach, a także jest dla ciebie film o syntezie benzaldehydu
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Tłumaczenie na tej stronie zawiera poważne błędy. Postępując zgodnie z tą metodą, prawdopodobnie nie uzyskasz żadnego wyniku. Zasadniczo ostatni krok jest nieprawidłowy. Robiąc to zgodnie z opisem, przekonwertujesz wszystkie swoje p2p na smołę. Prawidłowym sposobem jest przygotowanie 10% roztworu NaOH w mieszaninie 50/50 woda/etanol. Użyj 500 ml tej mieszaniny na 100 g materiału wyjściowego. Nie podgrzewaj. Mieszaj 1 godzinę, aż mieszanina zmieni kolor na pomarańczowy i się podgrzeje. Dobrze wymieszaj! Po 1 godzinie musisz wyekstrahować produkt i pozbyć się NaOH. W przeciwnym razie p2p zostanie utracone podczas destylacji bez względu na próżnię lub nie.

BTW, nawet jeśli jest to zrobione dobrze, ta metoda daje co najwyżej około 35%. Ze skrystalizowanego metylo-fenylo-butenonu (opis nie mówi nic o uzyskiwaniu kryształów na pierwszym etapie).

Istnieją również błędy na pierwszym etapie. Aby zrobić to dobrze, należy zmieszać benzaldehyd:mek w stosunku molowym 1:2, schłodzić poniżej 5 stopni, a następnie dodać 20g gazowego HCL na 100g benzaldehydu. Nie tylko "gazować przez 1,5h".

Trzeba poczekać 2 dni na zakończenie reakcji. Prawdopodobnie wtedy uzyskasz wynik, o którym mowa w tym opisie. Metyl-fenylo-butenon musi być destylowany próżniowo, a następnie krystalizowany.

Ilość kwasu octowego jest ogromna, można go użyć dwa razy mniej.

I tak dalej...
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Dziękuję bardzo za wszystko, co wszyscy robicie. Byłem długim lurkerem. Lol spędził dziesięciolecia czytając w końcu zamierzam zrobić kolejny krok dzięki wam.
 
Top