Instrukcje wideo.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! na pewno dobre stare rp / i / e .. i wszystko (oczywiście!) inne.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Zdecydowanie ten!!!!, a także przygotowanie RP z pudełek zapałek, ponieważ to właśnie stamtąd większość tajnych chemików pozyskiwałaby swoje i najbardziej ekonomiczny sposób uzyskiwania czystych kryształów I2. Co chyba prowadzi mnie do mojej kolejnej sugestii, którą ktoś już zasugerował: synteza prekursorów drogą najbliższą temu, do czego byłby zdolny przeciętny domowy chemik.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Myślę, że wielu skorzystałoby na syntezie DOM (STP), DMT (z tryptaminy) lub DXM.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nah, PMK i BMK glicydan etylu lub nowsze przyniosłyby korzyści wielu użytkownikom tutaj, tak wiele osób mających problemy z konwersją tych i wszystkie sprzeczne informacje w wątkach również zostałyby rozwiązane
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B z nitrostyrenu przy użyciu katalizatorów NaBH4 i Cu lub Al i Cu
2C-E
Dmt z tryptaminy lub tryptatolu
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
No i oczywiście MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Glicynian etylu PMK! Jest to dowolny związek organiczny zawierający kwasy tłuszczowe. Wymaga to wysokiej temperatury topnienia, aby utrzymać te kwasy tłuszczowe w postaci płynnej. Jest to badanie dla produktu farmaceutycznego, jest to najlepsza jakość po zakończeniu produktu. Prosimy o zaprzestanie publikowania bezsensownych reklam lub pytań. Jeśli nie jesteś BioTech lub doktorat w badaniu przemysłu. Wtedy możesz mieć pecha, próbując zrobić MDMA, aby oczyścić do innego etapu, jak krystalizacja, tracąc również na wydajności.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Witam panie profesorze,

nie zrozum mnie źle, ale nie mogę się powstrzymać przed odpowiedzią na tak zarozumiałą wiadomość. Czyli twierdzi Pan, że tylko dobrze wykształcone jednostki z uniwersalnym dyplomem są uprzywilejowane do próby syntezy mdma?

Mam nadzieję, że się mylę i że jestem tylko impulsywnym kutasem, który nie zasługuje nawet na próbę rozpoczęcia eksperymentów i powinienem być szczęśliwy, że mogę wydać moje zarobione pieniądze, na które ciężko pracowałem.
Jeśli nie... chciałbym powiedzieć...

za kogo ty się kurwa uważasz? I co ty, kurwa, wyprodukowałeś, przyjacielu? To najlepsze, co mogłeś zrobić? I tak się cieszę, że czujesz potrzebę, aby ominąć swoją gównianą substancję i powiedzieć światu, jak to działa i kto może robić co, a kto nie?
Myślę, że zupełnie nie masz pojęcia, jaka jest cała idea takiej platformy ... to dlatego, że spędzasz całe życie w swoim pokoju, ucząc się, chodząc w szeregu i żyjąc strasznym hipokrytą.

Mój przyjacielu, 3 miesiące temu znałem tylko h20 P i Au ... teraz jestem całkiem pewien, że znalazłem bezpośrednią drogę od glicynianu do szklanego kryształu mdma. Prawdopodobnie, jak wszyscy ludzie z podstawową wiedzą, nie uwierzysz mi. To dobrze, bo mnie to nie obchodzi.
Zabawa, którą dostaję od idiotów takich jak ty, jest o wiele więcej warta niż łatwe pieniądze lub twierdzenie, że jestem nowym wszechmocnym syntezatorem mdma...

znowu mam nadzieję, że jestem zbyt impulsywny, ale jakoś myślę, że nie...

mam nadzieję, że poczujesz się dobrze, kiedy zaczniesz się szarpać, kiedy patrzysz na siebie w lustrze 🪞

obrzydliwe 🤢 sposób myślenia, który masz bleh

uważaj na siebie
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Co do kurwy nędzy? Chyba się zgubiłeś. Biblioteka uniwersytecka znajduje się obok. Idź studiować swoje doktoranckie gówno i siedź, kurwa, cicho. Pamiętaj, to biblioteka... W bibliotece się nie rozmawia.

Nie, ale poważnie, jeśli jesteś mądrzejszy od nas wszystkich tutaj, dlaczego sam tego nie zrobisz? Po co w ogóle czytałeś te posty, skoro doskonale radzisz sobie sam?

Zdradzę ci pewien sekret dotyczący chemii. Tak naprawdę nie chodzi o książki, które czytasz, ale o praktyczne doświadczenie w laboratorium. Czytanie o procedurze nie czyni cię zdolnym do wykonania jej w prawdziwym środowisku. Zaprzeczam tym bzdurom. Tajny chemik, który finansuje własne laboratorium, może znać chemię znacznie lepiej z tego prostego powodu, że wykonał o wiele więcej procedur, które aktywnie wspomagają wiedzę, niż studenci chemii, którzy ledwo wchodzą do rzeczywistego laboratorium (mówię z doświadczenia).

Wkurza mnie nie to, że wyzywasz zły produkt, ale to, że wyzywasz ludzi za to, że nie studiowali chemii. Wiesz, że chemia jest nauką przyrodniczą. Każdy może zostać chemikiem, jeśli rozumie prawa i stosuje je właściwie w praktyce.

Nie powiedziałem twojej matce, że nie może mieć dzieci, ponieważ nie jest wystarczająco inteligentna, aby zrobić to "właściwie".

Najlepsze jest to, że nie jestem nawet "odpadem" jako jednostka oparta na ego, jak byś to nazwał, ale nadal grasz kartą bohatera brzmi dla mnie super arogancko z jakiegoś powodu... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Prawdopodobnie jestem ostatnią osobą, która zauważyła, że doktorat to nazwa użytkownika.

Tajna chemia jest jak inżynieria rednecków. Muszą wszystko robić sami, więc rozumieją, jak to działa. Mają głębsze zrozumienie sprzętu i niepokojący stopień wiary w przerobione naczynia kuchenne, zaciski i taśmę klejącą. Większość prekursorów, których potrzebują, jest tak samo nielegalna jak ich produkty końcowe, więc muszą syntetyzować własne odczynniki z tego, co jest legalnie dostępne. Wymaga to głębokiego zrozumienia, jak manipulować strukturami organicznymi i dużej kreatywności w ich metodach.

To jak różnica między byciem profesorem biologii na uniwersytecie, a byciem badaczem pracującym z namiotu w środku amazońskiego lasu deszczowego.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
A co do Twojej historii z glicydatem ... przez przypadek mój dostawca wysłał mi próbkę pmk zamiast bmk ... to było 3 miesiące temu, dlatego zacząłem całą tę przygodę od zera!
Wosk staje się stały bardzo szybko w porównaniu do glicydatu bmk, który pozostaje płynny... Za pierwszym razem użyłem elektrycznego noża do metalu, aby wypatroszyć opakowanie i rozdzielić wosk.... Jeśli zachowasz spokój, co jest dla mnie trudne, pomysł przyjdzie. Więc po prostu włóż butelkę do gorącej wody lub kuchenki mikrofalowej przed rozpoczęciem gotowania i potrzebujesz jej w postaci płynnej....

dziękuję bardzo
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
W tej chwili edytujemy wideo dotyczące otrzymywania fenyloacetonu z glicynianu BMK.

W laboratorium opracowujemy optymalne opcje redukcji fenyloacetonu, a najlepszy sposób zostanie sfilmowany na potrzeby klipu wideo.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Byłoby wspaniale dostarczyć film o syntezie P2P z benzaldehydu
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Filmy naprawdę są czymś, co sprawia, że forum BB jest o wiele bardziej innowacyjne w porównaniu do wcześniej istniejących forów z przeszłości. Kiedyś postrzegaliśmy zdjęcia w niskiej rozdzielczości jako coś fajnego. Potem pojawiły się filmy BB i nie tylko miały inny format, ale także nie brakowało im jakości.

Oczywiste jest, że optymalizacja stochiometrii została wykonana przed nagraniem filmów. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że forum działa do dziś. Widać, że zespół bardzo o nie dba.

Zabawne, jak YouTube zaczął usuwać filmy, więc przerzuciliście się na krótkie filmy odwołujące się do rzeczywistego forum 😆. Najzabawniejsze są tytuły, które dosłownie tylko ludzie, którzy wiedzą, czego szukają, mogliby kiedykolwiek wyszukać :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, że youtube potrzebował tak dużo czasu, aby to zrobić. Domyślam się, że zapewnienie zgodności wszystkich treści z oficjalną myślą zatwierdzoną przez rząd wymaga dużo pracy.

Mówiąc jednak poważnie, myślę, że to interesująca decyzja. Istnieją inne filmy na temat produkcji narkotyków, materiałów wybuchowych i innych rzeczy, ale te, które widziałem, wyjaśniają, jak to zrobić, ale tak naprawdę tego nie robią. To trochę jak z Monty Pythonem "jak zrobić pieska na pieska"; możesz to wyjaśnić w telewizji, ale nie możesz tego pokazać w telewizji.

A co z publikowaniem w Rumble? Promują się jako alternatywa dla cenzury youtube.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mamy kanały we wszystkich alternatywnych serwisach hostingowych wideo. Ale nie słyszałem o rumble, zróbmy to.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zabawne, że kupiłem książkę Uncle Fester od faceta na Etsy, a on wskazał mi jeden z filmów na YouTube i tak znalazłem BBGate. (To była miłość od pierwszego wejrzenia 💕).
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Profesor ... hahaha ...
 
Last edited:
Top