🔍 Cel mai căutat!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Căutăm furnizori de produse chimice în întreaga lume. Vă rugăm să lăsați aici linkuri către furnizorii pe care îi cunoașteți și în care aveți încredere.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Ați comandat de acolo?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
În Polonia pot obține metilamina hcl 40% în apă
2 bromo 4-metilpropiofenon
2 bromo 4 cloropropiofenon
P2np
Și alte substanțe chimice dacă cineva are nevoie
 
View previous replies…

jacks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt interesată
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hello Constantylious și Nitrochems sunt ambii furnizori autentici și de încredere în opinia mea! Diferența este că Nitrochems este puțin mai ieftin, dar ambalajul este, de asemenea, clar etichetat cu un autocolant al companiei care indică în mod clar conținutul!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Între timp, livrarea coletului de la Nietrochems este serioasă și discretă, fără nicio referire vizibilă din exterior la conținut sau la expeditor!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ați putea să vă ocupați de trimiterea a 2000 de litri pe lună de GBL și să mi-o trimiteți. Am o licență de afaceri care este asociată cu aceasta, dar mi-ar plăcea să primesc ca altceva cu eventual colorant alimentar adăugat pentru a mă asigura că nu este văzut ca GBL. V-aș fi veșnic îndatorat și aș promite să vă ridic o statuie în viitorul apropiat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Există o mulțime de bdo peste tot, oamenii par să creadă că bdo este legal, dar este chiar deasupra GBL pe lista de program 1 cu DEA. Așadar, mulțumesc, dar nu am nevoie de bdo. De ce nu adaugă China ceva la GBL care, din punct de vedere tehnic, o face o substanță chimică diferită, dar care nu o afectează în niciun fel, pentru a putea începe să o trimită din nou cu un nume nou și cu un număr CAs și să fie pe un teren bun din punct de vedere legal?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Îmi pare rău că sunteți în Scandinavia, dar ar trebui să-mi comandați 1,4 din China? Nu este o substanță chimică de bază. Scandinavia nu produce niciun solvent în scandanavia?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Știe cineva un furnizor care are NABH4?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Bună , verificați listele mele, expediabil luni / marți săptămâna viitoare.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Bună ziua, mulțumesc! dacă pot să întreb de unde expediați? Este transportul maritim la NL rezonabil de sigur?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, toate țările UE nu sunt o problemă Am trimis în NL fără probleme aswell.
Sunt, de asemenea, în UE, aproape de nici un control.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Am o sursă care vinde toate steroizii sub formă de pulbere, fiole și tablete, vând PMK, BDO, helional și BMK (nu am testat precursorii, dar pentru steroizi sunt cel mai mare furnizor, cred, o mulțime de surse cumpără de la ei și sunt foarte ieftini)

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Bună, este doar o adresă de e-mail sau există și un site web? Ați comandat efectiv de la ei? Dacă da, ar fi interesant de știut cât de bun este stealth-ul și transportul lor? mulțumesc
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Am comandat 10g de turinabol și 10g de clomid, totul perfect, stealth a fost ok, calitatea este de top, dar dacă vrei să ai ceva feedback mergi pe rx meso US/FR sau eroids ;) vei găsi o mulțime de feedback frate ;)

Ei vând și pastile și fiole

Dar dacă vrei să cumperi steroizi direct, ai goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... depinde unde locuiești
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech China regele 100%% veți primi ceea ce ați comandat nu rahat tăiat ceea ce alți vânzători chinezi fac este să cumpere de bloomtech tăiat produsul apoi să le vândă la tine atunci când există cumpărare cumpăra tona și aruncând în 200ml în cazul în care p2p de la bmk glicidat în buzunarele lor wtf ai de gând să faci odată ce ai produsul nimic ei pentru banii dvs. trebuie să se angajeze dulce sau trece mai departe, dar pentru banii care se întâmplă pentru doar stick up ca această fereastră este oportunități este de gând să se închidă în curând ca Americanis punerea presiune pe China pentru a opri toate acestea, deoarece este difuzate cumpara guvernul chinez pentru fondurile slush și ro.poluează lumea cu precursori de fentanil și metamfetamină
Alex Vivi el vă vinde ceea ce produsul este etichetat nu tăieturi de ripping oameni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vecinul meu plătește bani grei pentru
4m-propriofenonă
2b-4m-valerofenonă
Bromură de fenilmagneziu și alte grignarde
Dimetocaina HCl
Multe alte substanțe chimice,
dar acestea trebuie să fie expediate pe piața internă, numai din SUA în SUA. Nimic din China sau Polonia. Nimic prin vamă. Cineva curajos ar putea să le importe la kg, să le descompună și să le revândă cu un profit uriaș.
Există anunțuri pe această pagină pentru 125 $/kg d-caine HCl din China, vecinul meu ar plăti de 10 ori mai mult
 
Top