🔍 Cel mai căutat!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Căutăm furnizori de produse chimice în întreaga lume. Vă rugăm să lăsați aici linkuri către furnizorii pe care îi cunoașteți și în care aveți încredere.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Preț dur pentru asumarea riscului de a comanda din China, în rest aceasta este o companie bună cu personal bun și comunicativ!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
În Polonia pot obține metilamina hcl 40% în apă
2 bromo 4-metilpropiofenon
2 bromo 4 cloropropiofenon
P2np
Și alte substanțe chimice dacă cineva are nevoie
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Cât costă un kg P2NP?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cum ar fi
2000 de litri pe lună de CAS 96-48-0. Am o metodă de expediere care funcționează. Dacă o poți face, vei fi bogat?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Am un furnizor în India!
Trimiteți-mi un PM!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cunoașteți
w vreunul dintre acele mici locuri care vând GBL și expediază în SUA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-Butanediolul este perfect legal în China (legalitatea poate fi legată de gama largă de utilizări industriale), vânzătorii chinezi au o mulțime de marfă și prețuri scăzute, trebuie să convingeți furnizorul chinez să o deghizeze și să faceți un preparat simplu în bucătăria dvs. pentru a obține GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Noidz sintetic? Vrei să spui HGH cu celule stem . Am primit această încărcătură destinată spitalului Kaiser, este de ultimă oră, dar scapă de ele dacă știți pe cineva care le-ar dori, vă rog să-mi spuneți că ocupă mult spațiu de refrigerare. Mi-au reparat manșonul rotator și părul prietenilor mei a revenit la culoarea originală, ceea ce este al naibii de uimitor. Te face să te simți ca yohr invincibil face set de 3 săptămâni am crezut că am fost 20 din nou.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Bună ziua,
Am avut o experiență foarte bună cu un dealer din China Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) livrare rapidă (Europa Centrală), preț bun. Alte produse sunt, de asemenea, disponibile acolo.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Au fost închise recent au făcut parte din sting-ul Deei Statele Unite i-au păcălit să creadă că vor învăța să gătească și i-au arestat în Fiji bine au fost expulzați din Fiji și apoi arestați în Insulele Hawaii cred că cu siguranță nu comandați de la ei
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Bine, e bine de știut, îmi puteți spune de unde știți acest lucru? Sunt și alți furnizori afectați?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Există o mulțime de bdo peste tot, oamenii par să creadă că bdo este legal, dar este chiar deasupra GBL pe lista de program 1 cu DEA. Așadar, mulțumesc, dar nu am nevoie de bdo. De ce nu adaugă China ceva la GBL care, din punct de vedere tehnic, o face o substanță chimică diferită, dar care nu o afectează în niciun fel, pentru a putea începe să o trimită din nou cu un nume nou și cu un număr CAs și să fie pe un teren bun din punct de vedere legal?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Am folosit redhim,com pentru mai mult de cinci ani situat în Rusia selecție bună și transport maritim SEEMNĂ să nu fie afectate de situația din regiune
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnule, spuneți că acești tipi vor trimite GBl în SUA?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Unde vă aflați dumneavoastră și vecinul dumneavoastră? În SUA?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Pot recomanda Skyechem pe wickr pentru chimii și percursorii chinezi și organicchemistrypoland.pl (magazin online, aruncați o privire). Eu nu comand în magazin, ci prin e-mail cu același nume @proton.me. Ca întotdeauna cu polonezii, fiți foarte respectuoși și adăugați câteva cuvinte prietenoase, dar în rest fiți foarte scurt, engleza lor este de obicei destul de limitată. De asemenea, mai bine spuneți-le că aveți nevoie de un ambalaj foarte bun și oferiți-vă să plătiți câteva euro în plus pentru asta. Este în regulă, deoarece prețurile sunt foarte mari în special pentru solvenți, cum ar fi metanol 2,20 € pe litru, ca exemplu.
S3, https://shop.es-drei.de - este, de asemenea, un loc bun, furnizor german de produse chimice cu prețuri excelente la produse precum gel de siliciu, Kieselguhr, agenți de uscare și alte produse obișnuite și transport ieftin în Germania.
Tot în Germania se află Aurelio.de, un furnizor pentru artiști și restaurare cu prețuri foarte bune la solvenți precum acetatul de etil și acetona.
Toți furnizorii germani au nevoie de o dovadă a vârstei, de exemplu o fotografie a unui act de identitate pentru majoritatea lucrurilor de interes. V-aș sugera să le trimiteți acest lucru, fără să vi se ceară, imediat ce vă înregistrați pe magazin, cu câteva replici prietenoase și totul va merge ca pe roate.

Pentru sticlărie/echipamente de laborator, inclusiv cele mari: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - băieți de treabă, cele mai bune prețuri, discutați puțin, faceți o programare, treceți pe la depozitul lor și ridicați ce vă poftește inima, plătiți cash și gata. Ce v-ați dori mai mult?
Bineînțeles, nu cereți niciodată prese pentru pastile. Acesta este singurul echipament cu adevărat problematic și cel mai bine este să fie cumpărat din China sub formă de piese de schimb și trimis dezasamblat în mai multe transporturi mixte "Set de reparații pentru unitatea de producție 77545ATd-B" - ați înțeles ideea.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Bună ziua, vă rugăm să vă faceți timp să adăugați aceste site-uri la directorul de linkuri.
 
Top