Looking for a vendor 4-MMC Mefedronă, triptamină și Disso Producător

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Caut un producător de 4-MMC sau Mephedrone. De asemenea, îi caut pe cei care pot produce sau furniza 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK și 5-meo-pce (sau pcp). Voi ignora revânzătorii care practică prețuri exagerate și pe cei care nu au experiență. Cumpăr în vrac, dar încep cu cantități mai mici care cresc cu timpul în funcție de nivelul meu de confort cu furnizorul. Acestea nu sunt negociabile.

Site-ul propriu și/sau prezența pe piața DN este un avantaj, dar nu este necesar dacă aveți pe cineva relevant care garantează pentru dvs.

Tranzacția trebuie să fie făcută pe escrow.

Intenționez să îmi fac propriul 4-MMC în viitor. Dar dacă oferta este excelentă și furnizorul profesionist, voi lua în considerare să nu o fac eu însumi și să continui să cumpăr. Sunt obișnuit cu produse de înaltă puritate și fabricate profesional, așa că știu cum arată un produs adecvat și voi fi foarte pretențios.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Bună ziua.
veți avea o problemă și eu caut 4mmc de mult timp de aceea mi-am creat un cont aici. unde locuiesc eu 4mmc este de foarte slabă calitate dar foarte ieftin..... Dacă cineva are 4mmc de înaltă calitate îl voi cumpăra și eu!!! China sau India nu mai produc aceste medicamente ceea ce este păcat ;(
 

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Bună ziua! Ați încercat vreodată să cumpărați de la ei?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Pot să vă furnizez câteva probe de 4 mmc pentru a le testa, cu o puritate de 99,9%.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
De asemenea, sunteți interesat de această ofertă dacă avsilable.hmu 24/7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Permiteți. O să vă spun mai mult, în câteva ore vom introduce o funcționalitate care va permite tuturor să cumpere și să vândă pe forum în siguranță, fără teama de fraudă.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bună ziua, noi suntem MephedroneRus.. Ne specializăm în fabricarea și furnizarea de mefedronă, Vă putem ajuta :)
 

SubFocus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
băieți, am nevoie de ajutor, din moment ce sunteți din rusia, este bine că sunteți vorbitori de limbă rusă. scrieți în lis, nu pot găsi o rețetă normală.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
dacă vrei mefedronă, aron stevens este omul tău, pe telegramă este @asbbgate
el va obține cel mai bun preț și cea mai bună calitate.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
puteți cumpăra, de asemenea, ketamină. Nu știu dacă va avea triptamine, dar cu siguranță le poate obține
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Bună ziua! Așa cum a spus @sadow, putem furniza 4MMC😉

Consultați anunțurile noastre pe piața BB și alăturați-vă grupului nostru!

[GROUP=73][/GROUP]
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Căutați un furnizor de 4-MMC atât pentru cantități mici, cât și pentru expedieri în vrac, în mod ideal din țări UE care nu sunt fierbinți.
Nici un sfat cu privire la vânzătorii de DNMs, cu excepția unuia (singurul care nu se află în Marea Britanie sau PL, singurele țări în care fabricarea 4-mmc este uriașă, dar nu se expediază în afara țărilor lor din cauza riscurilor mari implicate de expedierea în afara acestora), toți ceilalți livrează doar catinone ieftine aleatorii cumpărate din China sau din depozitele UE de resturi.

Consultați singur rezultatele diferitelor teste de laborator oficiale publice și vedeți câte "4-mmc" testate nu sunt nici măcar 3-mmc, ci 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC etc. etc.

Nu mă interesează nici spam-ul aleatoriu de la vânzătorii care transportă doar 20+ produse / reexpeditori - adesea, chiar dacă cu bunele lor intenții și legitimitate, nu pot testa / încerca fiecare lot pentru fiecare compus, au încredere în furnizorul lor angro și înșelăciunea pe catinone este cea mai mare tendință. Deci inutil, deoarece sinteza 4-mmc este ieftină și simplă, găsirea precursorilor nefiind o mare problemă nici în UE.

Chimist direct / producători specializați în puține substanțe chimice, dar astfel de puține făcute într-un mod profesionist, cu o mare stealth și voched de la cumpărători cu bună rep. aici sau alte comunități de încredere.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
??? Frumoasă glumă, găsirea de 4-MMC (4-metilmetcatinonă) din China...
Vânzătorii de RC din China ard chiar și marfa rămasă de îndată ce un compus este interzis - nu numai că riscă să li se închidă afacerea, ci și să își piardă (la propriu) capul.
Cu siguranță există oricum vânzători clandestini (care lucrează mai ales cu crima organizată sau cu cartelul mexican), dar nu cu siguranță pentru sintetizarea 4-mmc..
 
Top