Looking for a vendor 4-MMC Mefedronă, triptamină și Disso Producător

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Caut un producător de 4-MMC sau Mephedrone. De asemenea, îi caut pe cei care pot produce sau furniza 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK și 5-meo-pce (sau pcp). Voi ignora revânzătorii care practică prețuri exagerate și pe cei care nu au experiență. Cumpăr în vrac, dar încep cu cantități mai mici care cresc cu timpul în funcție de nivelul meu de confort cu furnizorul. Acestea nu sunt negociabile.

Site-ul propriu și/sau prezența pe piața DN este un avantaj, dar nu este necesar dacă aveți pe cineva relevant care garantează pentru dvs.

Tranzacția trebuie să fie făcută pe escrow.

Intenționez să îmi fac propriul 4-MMC în viitor. Dar dacă oferta este excelentă și furnizorul profesionist, voi lua în considerare să nu o fac eu însumi și să continui să cumpăr. Sunt obișnuit cu produse de înaltă puritate și fabricate profesional, așa că știu cum arată un produs adecvat și voi fi foarte pretențios.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Căutați un furnizor de 4-MMC atât pentru cantități mici, cât și pentru expedieri în vrac, în mod ideal din țări UE care nu sunt fierbinți.
Nici un sfat cu privire la vânzătorii de DNMs, cu excepția unuia (singurul care nu se află în Marea Britanie sau PL, singurele țări în care fabricarea 4-mmc este uriașă, dar nu se expediază în afara țărilor lor din cauza riscurilor mari implicate de expedierea în afara acestora), toți ceilalți livrează doar catinone ieftine aleatorii cumpărate din China sau din depozitele UE de resturi.

Consultați singur rezultatele diferitelor teste de laborator oficiale publice și vedeți câte "4-mmc" testate nu sunt nici măcar 3-mmc, ci 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC etc. etc.

Nu mă interesează nici spam-ul aleatoriu de la vânzătorii care transportă doar 20+ produse / reexpeditori - adesea, chiar dacă cu bunele lor intenții și legitimitate, nu pot testa / încerca fiecare lot pentru fiecare compus, au încredere în furnizorul lor angro și înșelăciunea pe catinone este cea mai mare tendință. Deci inutil, deoarece sinteza 4-mmc este ieftină și simplă, găsirea precursorilor nefiind o mare problemă nici în UE.

Chimist direct / producători specializați în puține substanțe chimice, dar astfel de puține făcute într-un mod profesionist, cu o mare stealth și voched de la cumpărători cu bună rep. aici sau alte comunități de încredere.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Frumoasă glumă, găsirea de 4-MMC (4-metilmetcatinonă) din China...
Vânzătorii de RC din China ard chiar și marfa rămasă de îndată ce un compus este interzis - nu numai că riscă să li se închidă afacerea, ci și să își piardă (la propriu) capul.
Cu siguranță există oricum vânzători clandestini (care lucrează mai ales cu crima organizată sau cu cartelul mexican), dar nu cu siguranță pentru sintetizarea 4-mmc..
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Înțeleg ce spuneți, foarte clar. Am făcut această greșeală și am văzut cu ochii mei prin teste de laborator. Am luat 4-CMC și 4-CEC, ambele făcându-mă pe jumătate nebun pentru câteva zile.

4-mmc este, așa cum ați subliniat cu exactitate, un sintetizator ieftin și simplu, iar precursorii nu sunt o problemă atât de mare. Problema mea este că nu am nici intimitate, nici un fel de laborator și, prin urmare, am fost pur și simplu în căutarea să-l cumpere în vrac mare. Sunt doar uimit de cât de greu este de găsit.

Apreciez răspunsul dumneavoastră.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
da, dacă aveți produse chimice de vânzare și ați făcut o sinteză foarte bună 4mmc, atunci 1 kg 4mmc este 300 €, dacă ați făcut tone și v-ați făcut singur 2b4m, atunci prețul este mult mai mic
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Apoi, dacă vă plac banii, de ce să nu o faceți și să o vindeți tuturor clienților din UE/SUA dornici de ea? După cum am spus, în SUA se vinde cu 100 usd/g, iar în UE, în funcție de țară, 50 EUR la 120 EUR / G.

Dacă puteți face 1 kg cu 300 EUR, în cel mai rău caz veți câștiga 50'000 EUR, în cel mai bun caz 120'000 EUR din 300 EUR....

Sau, călătoriți într-o țară apropiată pentru a face treaba, sunt sigur că vor fi o mulțime de oameni care vor avea grijă să vă pregătească echipamentul de laborator și precursorii necesari ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Da, prietene, înțeleg bine că un risc atât de mare te descurajează! De aceea, în ultimele mele comentarii ți-am dat sfaturi despre cum să devii bogat fără astfel de riscuri și să salvezi continentul!
:) Ar trebui să utilizați OpenAI în așa fel încât să puteți traduce cu ușurință în limba engleză și, de asemenea, ne vom înțelege bine Dacă aveți nevoie de informații suplimentare, vă rugăm să îmi scrieți pe PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Nu era așa acum câțiva ani. Problema, așa cum am spus, este că atunci când un medicament non-mainstream devine din nou la modă - după câteva răspândiri legitime ale micilor vânzători, balenele preiau controlul și nu le pasă dacă este vorba de 4-mmc real sau de analogi. Același lucru sa întâmplat cu A-PVP, apoi cu MXE și, practic, cu orice RC mare după ce a fost interzis.

Este doar pur ghinion că singurele 2 țări cu producție masivă sunt cele mai controlate pentru expedierea în afară. Balenelor nu le pasă, așa că nici măcar nu se vor deranja să trimită un catâr.

Micii vânzători știu că le va fi greu să o vândă, deoarece nu există încredere dacă nu au reputație. Dar ar putea să vândă DD cu puțină răbdare și oferind mostre.

Crimei organizate sau furnizorilor/fabricanților wholesape le pasă doar de bani, nu de scenă - așa că asta e ceea ce vom face. Sper doar că își vor da seama de potențialul uriaș al câștigurilor pe care le-ar putea face și se vor trezi mai devreme sau mai târziu.

La fel și aici, pot obține cu ușurință toți precursorii, dar chiar nu sunt potrivit pentru a încerca orice sintetizator. Aș putea găsi un laborator de închiriat pentru a produce fără a fi deranjat... totuși, am nevoie de mâini capabile ;)
 
Top