aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Chiar mi-aș dori să nu se ajungă la asta, dar mi-am pierdut răbdarea.

în ultimele două luni am făcut afaceri cu aaronstevens.
De fapt, Aaronstevens a fost primul vânzător online cu care am făcut vreodată afaceri.
și am făcut un număr destul de mare de afaceri de succes.
Chiar și atunci când produsele nu au apărut, el a re-expediat fără ezitare.

Dar..
acum câteva săptămâni am făcut o comandă pentru 1 kg de speed cu expediere track&trace
nu am primit track & trace-ul și doar jumătate din produs a apărut.
m-am plâns la el și am convenit asupra unei re-expedieri a celor 500g lipsă.
vineri (29 septembrie) am făcut o comandă pentru un kg suplimentar de pastă de viteză, care trebuia să fie trimisă împreună cu cele 500 g lipsă.
când am făcut plata, nu am mai auzit de el și am încercat să-l contactez pe mai multe platforme.

Am fost informat că el a postat acum câteva zile.
așa că l-am contactat pe noul său cont de proton mail în această dimineață și am primit un răspuns, dar a fost o conversație scurtă și nu am mai auzit de el de atunci

Aș recomanda tuturor să nu plaseze nicio comandă pentru moment.
Sper că totul este o mare greșeală și putem găsi o soluție la acest lucru
pentru că am avut o experiență grozavă cu Aaronstevens... până acum.

Voi ține yall actualizat
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Prietene vă rugăm să ne trimiteți un alt e-mail, am avut un val uriaș de e-mailuri noi după ce unul dintre membrii noștri a fost arestat, vă rugăm să fiți răbdători vă vom răspunde cât mai curând posibil. Vă mulțumim pentru înțelegere.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
comanda mea de acum aproximativ 5 săptămâni este încă lipsă nu vreau să acuz pe nimeni sau așa încă, dar evenimentele recente sunt foarte ciudate, precum și comenzi de acum mai mult timp sunt încă un mare "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens După cum am auzit, utilizatorul principal din spatele contului aaronstevens a fost arestat, de ce nu există încă niciun anunț în acest sens? Cred că comunitatea dvs. ar trebui să știe sau poate doriți să spuneți adevărul, astfel încât toată lumea să nu mai ghicească.

V-ați avertizat lista de e-mailuri că vechiul dvs. e-mail este compromis, dar pe BB nu ați spus nimic despre acest fapt. Ați observat că v-ați "doxxat" toți clienții trimițând e-mailul tuturor destinatarilor deodată? Cel puțin adresele lor de e-mail. Arată foarte rău modul în care tratați datele sensibile ale clienților dvs.

Nu cred că incertitudinea contribuie pozitiv la astfel de situații. Ieșiți și spuneți clar ce se întâmplă.

BB ar trebui să introducă interdicții de tranzacționare pentru situații ca aceasta până când Aaron clarifică lucrurile!!! Chiar dacă tranzacțiile au fost în afara escrow-ului principalul proprietar al acestui cont care se presupune că a fost arestat este o situație cu care nu trebuie să te joci
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Sincer, sunt curios ce poveste minunată vom auzi de data aceasta, devine emoționant și dureros să văd cum acest tip continuă să își mintă comunitatea!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Grozav deci, a fost arestat. Să sperăm că e capabil să nu expună totul, WTF. Plecat pentru 4 săptămâni 25 de rahat file de acid mai târziu, nu pot obține capul meu peste asta! Încă mai am nevoie de un vânzător de cid care să nu mă fure! DM numai vă rog
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Am așteptat 4 săptămâni pentru a mea și nimic, mă întrebam dacă am fost singurul. Cred că nu
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
peste 5 săptămâni pentru mine... mi-a trimis chiar și o poză a pachetului cu nr de urmărire pe el
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
drăguț idiotul care acceptă oferte când știe că nu le poate livra
cel puțin eu am făcut escrow și mi-am primit banii înapoi minus taxa
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
unde este comanda mea? am comandat 100g de cocaină am primit doar 98,5g am comandat heroină de la cartelul valentino și încă nu am primit-o încă????? i-am trimis mesaje pe sesiune. prin e-mailuri niciun răspuns!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ar trebui să facem o listă cu toți banii pe care i-a escrocat până acum... Îmi pare rău frate
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Acest subiect va fi un bun exemplu al motivului pentru care escrow-ul forțat va fi crucial pentru ca platformele să își protejeze utilizatorii :) XMR ar face ca îndoielile cu privire la compromiterea vieții private să devină inutile.

Este ușor de spus, fără escrow nu există responsabilitate, dar timpul arată de nenumărate ori că oamenii exploatează comunitățile și platformele ori de câte ori pot!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Iată discuția dintre mine și distribuitor. El poate, de asemenea, să valideze acest lucru în cazul în care are un cont
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Odată ce veți adăuga testul de laborator, puteți adăuga și dovada comenzii? Deci, captură de ecran a modului în care ați comandat acest lucru direct de la aaron (TXID, adresa portofelului)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Aceasta a fost o eroare din partea echipelor de ambalare, ne cerem scuze pentru acest lucru, dar oamenii fac greșeli uneori. H a fost trimis, cu toate acestea, se pare că a fost interceptat, am răspuns la e-mail-ul dvs. și v-am spus că vă putem oferi o reship 50%, nu ați răspuns. Sper că acest lucru vă găsește bine.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Înțeleg @aaronstevens, dar mi sa promis o urmărire nu am primit-o niciodată. Am întrebat în fiecare zi mi sa spus doar il obține în seara asta pentru 1 săptămână consecutiv. apoi cocaina a venit scurt te-am messaged despre asta nd ai spus că face parte din metoda stealth și apoi 3 zile mai târziu am primit 7g și te-am messaged din nou scurt apoi ai dint răspuns pentru câteva zile și ai spus "așa că este 3.5g în jos" după care nu am primit niciodată un răspuns înapoi. am fost în mod constant vă cer pentru numărul de urmărire de transport maritim pentru H ai fost ignorând această întrebare. 50% reship ?? mi sa spus 50% rambursare sau 100% reship dacă nu ajunge.. prima dată când fac afaceri cu tine am pus încredere în tine. dacă putem rezolva problema atunci nu mă deranjează să încerc o a doua încercare. cum ai spus că suntem oameni facem greșeli. ți-am trimis un e-mail înapoi.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz de d meth nu a arătat niciodată un popor a fost pentru bine să punem
acest lucru cel puțin care se va întâmpla este de a obține capul meu ciot în un mai rău
obține mă omoare, .2cartel mail bs vine direct înapoi ca nedivulgabil
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Trimiteți-mi un mesaj privat pe aici dacă e-mailul nu funcționează precizând toate problemele dvs.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
al meu a ajuns la NZ oz comandat de md 4 septembrie, a sosit 8 octombrie aceasta este a doua mea comandă și totul a sosit, atunci când l-am cântărit a fost de 30 grms..deci nici o plângere aici, doar durata de timp este nevoie. dar asta e ceea ce se întâmplă atunci când trăiești în partea de jos a lumii................multumesc Aaron VC, dracu a fost într-adevăr arestat, uita la plasarea mai multe comenzi..am observat hi proton mail vin înapoi ca fiind compromisă
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vă mulțumim bro apreciem sprijinul din partea clienților ca dumneavoastră.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aaron nici măcar nu vinde pe aici acum ?, nu-l găsesc lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Listele și firul său au fost șterse din cauza unor suspiciuni recente, dar contul său rămâne nebanned
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top