aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
A primit cineva ceva recent? A spus că va dura o săptămână și că voi avea urmărirea. Apoi a spus "ei nu au dat de urmărire pentru un colet atât de mic". Și eu sunt coasta de est a SUA btw. Acest lucru este din OCT 7. Mă întreb de ce a continuat să răspundă la e-mailuri pentru o vreme.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Aaron încă mai face afaceri acum și răspunde la oameni chiar acum?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
A dispărut.
Am plasat o comandă cam în același timp. El chiar a avut curajul să mă roage să le trimit un mesaj modurilor de aici că nu este un escroc.
2 săptămâni de nici un contact, apoi când l-am anunțat că am fost de gând să adauge numele meu la lista celor arși, am primit un răspuns că ar trebui să se calmeze. Spune că a fost în vacanță!
Câteva zile mai târziu, el întreabă "Uh.... ce a fost comanda ta din nou? Urmată de încă o săptămână de tăcere.
Apoi spune că a fost interceptată. Nici o urmărire, dar cumva el știe că a fost oprit. Oferte de a retrimite sau 50% rambursare. spune-i să expedieze din nou și tăcere radio pentru câteva zile mai mult. Îl întreb despre urmărire și el spune că "Sunt al 6-lea în linie pentru comenzi pentru a fi trimise, sper că nu te-am făcut să aștepți prea mult." Smug, hrănire de jos hoț bloatfish, probabil, nu ar putea fierbe un ou, dar cu atât mai puțin găti ceva de valoare. Așa că tot ce poate face este să înșele. îi urez karma hoților astfel încât să își petreacă restul vieții crezând că oamenii vor să îl jefuiască.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Bucură-te că nu ți-a trimis DIRT la propriu, așa cum a făcut cu una dintre celelalte victime de pe acest fir 🤣 Aaronstevens a ridicat cu siguranță ștacheta pentru toți escrocii de acolo
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
La naiba, de ce naiba l-am ales pe el în locul lui Gordon? Pun pariu că tot mailul vc.2 a fost o escrocherie. Nu l-am primit la fel de rău ca unii dintre voi. Nu o tonă de bs și nu o comandă mare. Oricum, Gordon este singurul legal? Sunt în SUA. Vă mulțumim pentru răspuns
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Este ciudat cum acuzatorii sunt adesea cei mai vinovați.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ce vă dă impresia că vorbesc despre dumneavoastră?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ultimul e-mail pe care l-am primit de la el a fost acum 1-2 săptămâni. Cu toate acestea, nu i-am mai răspuns. Ultima mea comandă a sosit la începutul lunii octombrie.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Am primit comanda mea. A durat un pic mai mult, așa cum sunt obișnuit cu VC, dar pentru mine nu este un escroc. Am primit același serviciu perfect la care m-am așteptat de la el. Stealth-ul a fost la fel de discret ca întotdeauna și calitatea vitezei a fost la fel de bună ca cele 20 de comenzi pe care le făcusem anterior cu Aaron Stevens. Comanda a durat mai mult decât știam de la el, dar mi-a răspuns în aceeași zi. Mi-a spus: "Încerc să reconstruiesc afacerea după ce am fost banat." Mi-a trimis comanda cu un extra mare. Am făcut comanda la 20 octombrie și am primit-o la 5 noiembrie. Pentru mine el nu este un escroc și voi continua să fac afaceri cu el
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nu știu dacă altcineva a simțit acest lucru, dar am sentimentul că altcineva a preluat această afacere cu forța, modul în care comenzile recente au fost super dezorganizate, cum ar fi "care a fost comanda dvs. din nou?" Care este ceea ce unul dintre ceilalți utilizatori a primit ca răspuns arată că managerul literalmente nu a văzut restul conversației. un alt mod în care acest lucru este demonstrat este cât de dezorganizate și întârziate sunt comenzile, cum ar fi ceea ce am văzut cu @tegritycantbebought

Nu avem nicio idee cine poate fi în control, ar putea fi literalmente aplicarea legii și aș recomanda personal să nu lucrați cu ceva atât de ambiguu.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top