aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens După cum am auzit, utilizatorul principal din spatele contului aaronstevens a fost arestat, de ce nu există încă niciun anunț în acest sens? Cred că comunitatea dvs. ar trebui să știe sau poate doriți să spuneți adevărul, astfel încât toată lumea să nu mai ghicească.

V-ați avertizat lista de e-mailuri că vechiul dvs. e-mail este compromis, dar pe BB nu ați spus nimic despre acest fapt. Ați observat că v-ați "doxxat" toți clienții trimițând e-mailul tuturor destinatarilor deodată? Cel puțin adresele lor de e-mail. Arată foarte rău modul în care tratați datele sensibile ale clienților dvs.

Nu cred că incertitudinea contribuie pozitiv la astfel de situații. Ieșiți și spuneți clar ce se întâmplă.

BB ar trebui să introducă interdicții de tranzacționare pentru situații ca aceasta până când Aaron clarifică lucrurile!!! Chiar dacă tranzacțiile au fost în afara escrow-ului principalul proprietar al acestui cont care se presupune că a fost arestat este o situație cu care nu trebuie să te joci
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Grozav deci, a fost arestat. Să sperăm că e capabil să nu expună totul, WTF. Plecat pentru 4 săptămâni 25 de rahat file de acid mai târziu, nu pot obține capul meu peste asta! Încă mai am nevoie de un vânzător de cid care să nu mă fure! DM numai vă rog
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg dacă cineva este suficient de prost să cumpere de la acest tip merită să fie jefuit. El crede că este șmecher cu plângerile sale false "Am comandat 100 g și am primit doar 98,5". Este atât de ușor de văzut că el folosește mai multe conturi
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally am comandat 100g am primit 91.5g i-am spus apoi despre asta și el a spus că va retrimite restul afară. 2 zile mai târziu am primit 7g prin poștă, așa că i-am trimis un mesaj spunându-i că are 1,5g mai puțin și el nu mi-a răspuns niciodată.
Am comandat 100g H nu a sosit niciodată. trebuia să fie urmărite nu am primit niciodată de urmărire. iv a fost în mod constant messaging-l nici un răspuns. nu vreau să sune ca o păsărică, dar da, în total, pe cocaină a fost 1.5g scurt sună ca o plângere falsă, dar este adevărul. am primit e-mailuri de azi de la cartel valentino, dar im doresc o rambursare înapoi. ei dispuși să facă o reship 50%, dar im nu stau pentru ea. Nici o garanție dacă o re-ship este de gând să sosească. este prima dată când fac afaceri cu el. contul meu pare fals pentru că eu sunt nou pe aici. nu cred că voi fi de cumpărare de la ei, cu excepția cazului în care el rezolvă problema și dacă o fac, atunci de ce nu încercați din nou cu ei? greșeli se întâmplă am înțeles că. nu puteți avea încredere în întuneric net tho oricine ar putea fi în spatele unui ecran.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Imaginile cu H-ul său arătau foarte bine, dar, din fericire, nu mi-a mai răspuns
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Vreau să concluzionez că aceste situații sunt de "rahat total"! Am văzut acest comportament înainte și, de asemenea, mi s-a făcut, așa că pot înțelege chiar și în calitate de cumpărător. Uneori ai paraziți & șuruburi slăbite/șuruburi slăbite. Este de datoria cumpărătorului și a comunității să ia inițiativa de a observa și, eventual, de a raporta dacă continuă, într-o manieră la modă. Nu orice situație ar trebui să fie luată în considerare, văzută prin canalele unor lideri, apoi, dacă este necesar, poate fi escaladată la un admin. Pentru a aborda lucrurile care trebuie îmbunătățite, sau prins ca scammer, trebuie să iei în considerare neînțelegerile, răutățile & obstacolele. Eu personal nu cunosc escroci aici, cel puțin nu angajații platformei.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ei bine, asta explică acidul de rahat care mi-a fost trimis, frate (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Consideră-te "norocos" că un alt tip a ajuns la spital din cauza LSD-ului amestecat
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF serios? L-am testat pe al meu înainte, așa că am știut că era LSD, nu libelulă B.S. Băieții au supărat o mulțime de oameni din postările pe care le-am citit. Cred că trebuie să explice totul la minim!.

A fost tipul ok de la acid laced?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cut are informații despre asta, nu am auzit mai multe încă, cred!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Clientul clientului meu nu a avut capacitatea de a ajuta mai mult decât cu ceea ce este pe capturi de ecran "victima" a fost o persoană căreia i-a fost vândut la o petrecere. au testat cu aceste teste de bază și nu a ieșit ca LSD și-a schimbat culorile ciudat, dar în direcția 25E sau similar. nu am petrecut mai mult timp pe ea, deoarece victima este bine și Aaron este interzis
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Oricât de tristă este această dramă, este timpul să o lăsăm în urmă OMI :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro trebuie să încetezi să fii un lil Bi*tch, 25 de file de rahat. Dacă cineva care citește acest lucru trimite efectiv 225mic tabs sau mai puternic afară, DM, escrocii și toată lumea supusă comenzilor ESCROW numai. Fucking nou am fost făcut peste și înșelat! I-am spus să nu se joace cu acidul, că nu e bine deloc. Am mâncat 8 din tabletele lui de 225mic ca pe bomboane!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Am comandat 0,5 g DMT de la Aaron în urmă cu 5 săptămâni, dar apoi a apărut mesajul despre contul de sesiune stollen și i-am trimis un mesaj text celui nou, el a spus că îl trimite și în aproximativ 2 săptămâni îl voi primi. Am așteptat 3 săptămâni și a decis să-l text el nu a răspuns înapoi și nu există nici un DMT se așteaptă ca pe adresa de expediere i-am dat a apărut poliția de 2 ori. Dar cred că a doua oară poliția a venit pentru mostrele gratuite de MDMA Gordon's. Și nu sunt sigur dacă este din cauza țării mele poliția devine mai serioasă, dar faptul că am văzut aici pe acest fir el a fost arestat... Am comandat MDMA și DMT cu nume diferite, dar adresa de expediere a fost la 1m distanță una de cealaltă. Este bine că nu mai am acces la aceste adrese de expediere.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
el băieți,

Dacă doriți afaceri cinstite și nu doriți să fiți înșelați. Să facem afaceri împreună Am cele mai bune produse din județul meu, ulei A, mdma și alte produse în stoc.
Sunt foarte deschis pentru opțiuni, doar trimiteți-mi un mesaj.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
A primit cineva ceva recent? A spus că va dura o săptămână și că voi avea urmărirea. Apoi a spus "ei nu au dat de urmărire pentru un colet atât de mic". Și eu sunt coasta de est a SUA btw. Acest lucru este din OCT 7. Mă întreb de ce a continuat să răspundă la e-mailuri pentru o vreme.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Aaron încă mai face afaceri acum și răspunde la oameni chiar acum?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nu a răspuns din 17 octombrie. Aveam de gând să trimit un nou e-mail. Poate chiar de la o altă adresă. Dar la ce va folosi asta dacă este într-adevăr o înșelătorie.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ce vă dă impresia că vorbesc despre dumneavoastră?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top