aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Am făcut aceleași experiențe proaste cu aaronstevens, din păcate! între timp, cred, de asemenea, că este o fraudă foarte inteligentă la aaronstevens!
la început, cu achiziții test mai mici de diverse lucruri, totul a fost în regulă!
comunicarea a fost întotdeauna extrem de profesionistă, acum știu și că au fost doar "cuvinte frumoase" pentru a construi un anumit nivel de "încredere"!
Am comandat un kilogram de amfetamină uscată!
dar la ultima achiziție m-a futut cum trebuie!
Am fost din păcate forțat din diverse motive nu bb-market escrow să folosesc ultima achiziție (una dintre ele monero!)
care a fost cea mai mare greșeală!!!
Uite ce am primit după 4 săptămâni bune de așteptare!
Cred că pozele pe care le încarc vorbesc de la sine!
Am văzut multe mizerii în viața mea, dar asta întrece tot ce a fost înainte!
L-am contactat imediat pe Aaron Stevens pentru a raporta frauda și pentru a cere o soluție la problemă, deoarece comunicarea anterioară a fost întotdeauna atât de "profesională", am crezut că vor găsi o soluție care să îi facă pe amândoi fericiți! Pe scurt, mai mult Dar din nou nu ați auzit "cuvinte frumoase" și "scuze"!
Apoi aaronstevens a dispărut ca o fantomă!
De asemenea, aș furniza administratorului forumului istoricul meu de e-mailuri cu aaronstevens ca dovadă în cazul în care apar îndoieli!


Întotdeauna ești mai deștept după aceea
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Bine, ce naiba e asta acum? Îmi pare rău pentru ce e asta, e atât de rău încât e amuzant.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Îmi pare rău pentru pierderea ta! Este o nebunie în ce mizerie s-a transformat acest fir!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Nu cred că este un dezastru. Este bun pentru scopul de analiză & învățare pentru a utiliza mai bine o platformă.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Oamenii de pe această platformă nu aprobă înșelăciunea"

Acest lucru este complet fals.

Întrebați-mă de unde știu eu.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pentru că l-au interzis? Și au o listă de scannere cunoscute cu peste 30 de fire? Sau serviciul de escrow pe care îl oferă și care ar preveni în primul rând majoritatea acestor situații?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Îmi pare rău că era pentru marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Nu, nu pentru că l-au interzis.

"serviciul de escrow pe care îl oferă și care ar preveni în primul rând majoritatea acestor situații?"

Cuvântul cheie în ceea ce ați scris este "majoritatea".

Banii pe care i-am pus în serviciul de escrow pe care îl oferă aici au dispărut.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nu mă pricep foarte bine la tehnologie, dar sistemul de garanție nu ar fi împiedicat acest lucru?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Îmi pare rău că era pentru marty€mcfly

Ah, tocmai am văzut asta. Nu vă faceți griji deloc.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Voi adăuga, doar pentru posteritate, că directorul lor de linkuri de aici ar trebui cu siguranță să ridice câteva sprâncene.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Așa cred eu despre majoritatea furnizorilor de aici lol. Rămân la comenzi mici de testare sau probe până când văd suficient feedback pozitiv înainte de a face unul mai mare. Din fericire pentru mine, am primit-o pe a mea chiar înainte de octombrie,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
banii escrow nu dispar niciodată. Cu excepția cazului în care furnizați public dovada a ceea ce ați spus. Veți fi banat pentru discreditarea reputației forumului. Așteptăm cu toții dovada dvs.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Din cunoștințele mele și pe baza analizelor, Cotton Jersey: ați primit mai mult decât suficiente beneficii de la foarte "înțelepți" prin intermediul acestei platforme specifice. Dacă nu ar fi fost pentru ei, nu v-ați fi echipat pentru a înțelege acest tip de lucruri.. Există o artă de a fi recunoscător.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Există modalități de a obține banii înapoi chiar și atunci când scammed un cont pentru asta! Dar trebuie să ai de-a face cu cei care sunt certificați și reputați! Nu puteți da greș.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Da, escrow-ul ar fi prevenit cu siguranță acest lucru, dar este treaba cumpărătorilor să ajute platforma să înțeleagă problemele care apar pentru a le rezolva. Dacă sunteți înșelat în acest fel, există un departament ~aici pe platformă da~ pentru acest lucru, dar trebuie să fie legit o reclamații care încalcă termenii și ar fi putut fi prevenite în alt mod înțelept.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
da, ar trebui să fie amphhetamin
se presupune că
Cred că ar trebui să fie deghizat ca o pudră de cappuccino (vezi imaginea ambalajului,hahahhaha)
Sincer să fiu, nu aș avea nici o problemă în a o purifica, asta ar fi într-adevăr cea mai mică dintre probleme, dar într-adevăr există 0 ingredient activ, deci nu ar merita efortul! Este într-adevăr foarte trist!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Așa cred eu despre majoritatea furnizorilor de aici lol. Rămân la comenzi mici de testare sau probe până când văd suficient feedback pozitiv înainte de a face unul mai mare. Din fericire pentru mine, am primit-o pe a mea chiar înainte de octombrie,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Îi amintește cuiva de situația lui JohnWilkesBoof? El a fost top notch prea până într-o zi a spus că polițiștii au fost după el și l-au dus la închisoare, nu-mi amintesc scuza lui de ce, dar el a început să acționeze real neregulate apoi el a fost doar plecat. Ceva ce tocmai am observat este că ar putea fi singurii vânzători am venit peste care folosesc sesiune numai pentru comunicare, Sunt sigur că este o coincidență, dar nu am putut ajuta, dar mă întreb cum ar putea obține nabbed în timp ce sute sunt în mod deschis de vânzare pe telegramă
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tocmai am uitat că am făcut o fotografie a comenzii mele, îmi pare rău că acești oameni au fost atât de regește înșurubat de acest lucru. Nu sunt foarte familiarizat cu Meth, dar acest lot a fost cel mai bun pe care l-am văzut
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top