aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
unde este comanda mea? am comandat 100g de cocaină am primit doar 98,5g am comandat heroină de la cartelul valentino și încă nu am primit-o încă????? i-am trimis mesaje pe sesiune. prin e-mailuri niciun răspuns!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ar trebui să facem o listă cu toți banii pe care i-a escrocat până acum... Îmi pare rău frate
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
În cazul în care persoana respectivă poate posta, rugați-o să acceseze forumul și să își prezinte cererea, detaliind circumstanțele.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Aaron nici măcar nu vinde pe aici acum ?, nu-l găsesc lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
O persoană care îi păcălește pe alții este cel mai rău tip de gunoi care există. Du-te și câștigă-ți banii făcând o muncă cinstită. Genul ăsta de oameni sunt narcisiști și nici măcar nu simt remușcări pentru răul pe care îl fac... de parcă lumea le-ar fi datoare cu ceva. Sau sunt supărați pe lume pentru că viețile lor sunt de rahat. E vina ta că viața ta e de rahat, ratatule.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Suntem total de acord cu acest lucru, încercăm din răsputeri folosind toate resursele noastre pentru a rectifica aceste probleme, aveți grijă frate.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Mi-ai răspuns din greșeală? Cred că a fost dedicat lui aaron ceea ce ai spus.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Este vorba despre comanda mea care a fost... Alte dovezi de la clientul meu și clientul său vor fi trimise mâine, deoarece toată lumea doarme.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
În timp ce Aaron făcea afaceri bune cu mulți și, în general, avea un ritm bun în ceea ce privește comenzile sale, pentru mine totul în legătură cu el a fost suspect de la început, deoarece mi-am dat seama că nu era cu adevărat implicat în comunitate în scopuri personale și, de asemenea, stocul său larg care nu părea să fie niciodată împreună în același loc mi s-a părut a fi "Darknet Vendor 101", în orice caz, dropshipping-ul este un model de afaceri modern, dar mi s-a părut ieftin să ai această formă de publicitate atunci când în mod clar nu ești tipul :D Din cauza comportamentului său suspect, am început să îi port o mare dușmănie, pentru faptul că a exploatat această comunitate minunată pentru câștigul său personal.

De obicei, minciunile nu merg niciodată prea departe, în acest incident, intriga pe care a creat-o Aaron în jurul său și al multor alte personaje (cumpărători și vânzători) pe care le are pe această piață a fost descoperită pentru mine pe 29 august anul acesta. Cu toate acestea, nu am simțit nevoia să fac nimic în această privință, deoarece a avea identități diferite pe darkweb este ceva foarte obișnuit și ceva ce fac și eu.

Cu toate acestea, era 22 august când un utilizator m-a contactat pe Breaking Bad, cerându-mi o mare varietate de droguri, dar în principal Oxycodone pentru uz privat. Am intrat în vorbă și, aproximativ o săptămână mai târziu, pachetul era pe drum. Acesta a fost momentul în care cumpărătorul m-a contactat din nou cu următorul mesaj:

Deci, în acest stadiu, aș dori să luați o pauză, să deschideți sesiunea și să vedeți dacă acest ID vă este cunoscut :D

Povestea continuă...

Deoarece nu am avut niciodată contact pe sesiune cu Aaron înainte, nu am putut vedea ce era pe cale să se desfășoare și am procedat la contactarea utilizatorului cu un mesaj leneș "Yo Gordon" pentru a-l anunța cine sunt eu.

2 ore și 2 minute mai târziu cererea mea de mesaj a fost acceptată. Utilizatorul a răspuns:

Când am procedat la confruntarea cu el spunând:
Nu a spus nimic pentru întreaga zi, deși a fost foarte receptiv înainte și în SUA era încă amiază
Am continuat să sap:
El a ieșit și a spus:
Am primit niște explicații fugitive cu privire la motivul pentru care clientul meu îl trimitea la mine, deoarece Aaron ar trebui să fie un mare furnizor de Oxycodone în SUA :D :D Pentru mine este destul de clar :)

Utilizatorul BB care mi-a trimis profilul, de asemenea, nu a răspuns timp de o zi și apoi a spus:

Când am răspuns:
Nu am primit niciun răspuns, când pachetul a fost livrat nu am mai fost contactat, dar contul este încă activ de astăzi (ultima dată când a fost activ: 9 octombrie 2023)

Acest lucru ar putea lăsa un mic loc pentru interpretare, dar pentru mine lucrurile sunt destul de clare.

Din datele pe care le pot vedea în adresă, persoana din spatele contului este din SUA! (Nu-mi cereți adresa lui :D)

Aș putea continua cu adăugarea de dovezi ale afirmațiilor de mai sus (capturi de ecran + videoclipuri) pe care le am, dar este o pierdere de timp și energie!

Alte situații care au condus la opinia mea despre aaron sunt:

1. Când tocmai am început ca vânzător, am avut utilizatori precum Chobeskunk și alte 2 persoane din Franța care așteptau un răspuns de la aaron timp de peste 3 săptămâni deja, după ce au plasat o comandă și au trimis monede, literalmente nu sa oprit de atunci că oamenii au venit aici din când în când cu aceeași problemă de a fi ghosted timp de săptămâni și asta este acum 4 luni.
Ghosting după ce a luat o comandă = escrocherie
2. Cocaina sa a fost testată la 70%, anunțată la 90%+
3. Oamenii au comandat Meth, au primit 4MMC
4. El recunoaște că mi-a vândut Oxycodone amestecat cu Fentanyl pe Session
5. A postat despre 95% 4MMC, dar a livrat rahat murdar clienților. Când acest lucru iese la iveală, el chiar spune că a rezolvat-o zburând la laborator cu avionul pentru a îmbunătăți munca chimiștilor săi

Băieți, toate acestea sunt atât de rele, nu pot să cred cum a putut continua atât de mult și de departe și cum acest tip nu este interzis încă?? A fost ridicol de urmărit, dar sincer, vrem acest tip de atenție că un utilizator care a cumpărat droguri pe Breaking Bad a ajuns în spital de la ea? aaronstevens trebuie să meargă și fiecare dintre conturile sale laterale!

Chiar mă întreb câți bani a escrocat de la oameni.

Chiar îndemn la nevoia de tranzacții escrow forțate pe Breaking Bad, oricine trage oameni în afara forumului ar trebui să fie imediat interzis dacă nu a fost acordat de administratori.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Asta e atât de sus, se pare că Aaron a alunecat abit acolo, cred că se întâmplă atunci când jonglează oricât de multe conturi secundare ai uita cine ar trebui să fie
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Este într-adevăr foarte sus pentru mine, nu știu sincer. Mai ales că nu am mai fost contactat niciodată de acest utilizator, deși livrarea a fost perfectă, este neobișnuit.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nu am nici pe jumătate atât de multă înțelegere a acestei lumi ca tine, dar în țara mea sunt o vulpe bătrână și vicleană în afaceri, iar comportamentul lui Aaron a fost suspect din primul moment.
Îl urmăresc pe tipul ăsta de un an, cu câtă aroganță încearcă să îi împingă în jos pe ceilalți vânzători. Dar se pare că îmbătrânesc și eu, pentru că a trecut timpul, am văzut cum se acumulează evaluările pozitive și mi-a trecut prin cap că poate merită să încerc...
Apoi a izbucnit scandalul, din fericire pentru mine. De asemenea, din fericire pentru tine, deoarece practic l-ai învins într-un timp scurt, cu fiabilitatea ta.
Așadar, o să trec pe la tine în curând pentru un pic de amfetamină, dacă nu te superi... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Majoritatea lucrurilor sunt atât de evidente, încât cred că nu este nevoie de nici o înțelegere :) Dar, desigur, mă puteți contacta oricând și putem vedea dacă putem reuși să facem o comandă pentru dvs.! Desigur, nu mă deranjează :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens și alții

Echipa BB este conștientă de faptul că arestările sunt ceva ce se întâmplă în activitatea noastră. Nu orice arestare distruge o afacere.
Imediat ce s-a aflat că @aaronstevens are probleme, acesta ne-a contactat imediat și ne-a cerut să anulăm toate comenzile, astfel încât oamenii să își poată recupera banii.

De asemenea, sunt conștient de faptul că @aaronstevens încearcă să minimizeze pierderea afacerii sale și face eforturi pentru a livra majoritatea comenzilor clienților.

Până la stabilizarea situației, am ascuns temporar toate listele @aaronstevens. Odată ce majoritatea problemelor sunt rezolvate, @aaronstevens va putea continua să tranzacționeze pe BB, dar nu va publica contactele mesagerilor, astfel încât toate tranzacțiile să treacă prin escrow.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aceasta nu este o scuză pentru vânzarea de produse false care expun cumpărătorii la un pericol fizic, precum LSD-ul său
Este exact ceea ce Breaking Bad încearcă să elimine de pe piețele de droguri, vânzători care își exploatează consumatorii pentru că nu știu mai bine

Citiți toate acuzațiile de aici din fir, pur și simplu merge dincolo de orice poate fi justificat de o arestare care ar fi blocat el / echipa pentru câteva zile de a face afaceri. Ceea ce acest fir despre este mult mai mare
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ați văzut dovezile? Nu vreau să mă comport ca un avocat, dar dacă cineva acuză, ar trebui să își dovedească acuzațiile.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aveți dreptate, nu a existat nicio dovadă în ceea ce privește rezultatul unui test de laborator, sper să putem obține dovezi!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nu cer teste de laborator. Măcar vedeți victima și povestea sa. Ce folosea, cât de mult, care erau simptomele, dovada că a cumpărat de la Aron. Doar asta.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Cred că ar trebui să fie posibil să obțineți acest lucru prin Cut, deoarece el este în contact cu cumpărătorul, dacă există o dovadă a TXID este chiar mai bine.
@NoCutt Poți să repari ceva? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Toate contactele de e-mail sunt încă vizibile pe pagina sa de profil
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Și voi sunteți vânzători. Oricine poate veni și spune că un client a fost spitalizat după ce a folosit produsul vostru. Bineînțeles, acest lucru ar fi o pată pe reputația dumneavoastră. Prin urmare, cred că suntem obligați să răspundem la astfel de afirmații doar dacă vedem puțin mai mult decât o simplă acuzație.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aveți dreptate. Sper că afirmația poate fi dovedită sau explicată, astfel încât să poată fi prevenite alte daune. Platforma nu ar avea nevoie de acest tip de spotlight negativ.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
bineînțeles că este mai mult decât corect, distribuitorul pare să fi adormit deja, îi cer o dovadă de chat sau orice altceva este necesar. Cu toate acestea, nici nu am avut vreodată intenții rele față de aaron însuși sau față de afacerea sa. din perspectiva clientului meu, ar fi, de asemenea, destul de obscur să-mi spui acest lucru și să nu ceri nici măcar o rambursare sau ceva similar, ceea ce ar fi un lucru logic de făcut dacă, de fapt, nu a fost marcat. Am o mulțime de tranzacții în acea perioadă ar trebui să fie aceasta im 95% sigur
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
UPDATE.

Am fost în contact cu el după ce am făcut acest Post.

Mi-a cerut să îi trimit dovada tranzacției și conversația pe care am avut-o cu Aaronstevens înainte de presupusa sa arestare în care a fost făcută comanda mea.

I-am îndeplinit cererile și i-am furnizat toate dovezile pe care le aveam, care, în opinia mea, erau mai mult decât suficiente.
Dar de atunci nu a mai răspuns
Și această conversație pe care am avut-o a avut loc pe 8 octombrie.

Voi transmite cu plăcere conversațiile pe care le-am avut cu aaronstevens prea tine @HEISENBERG dacă acest lucru este necesar ca eu nu-l va posta aici din cauza conține informații sensibile de date

Nu știu ce să înțeleg din toată această situație.
Sunt confuz, sceptic și mă simt futut peste, și eu nu simt că nu se face Jack rahat despre rezolvarea oricare dintre acest lucru din partea aaronstevens.

Simt că el ar trebui să aibă cel puțin curtoazia de a oferi o actualizare zilnică tuturor celor care așteaptă.
Pentru că atp sunt deja pregătit mental pentru faptul că banii mei au dispărut de mult împreună cu ai tuturor celorlalți
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Sunt întru totul de acord.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Momentul în care nu mai ești cine a răspuns - este Aaronstevens sau este FBI, CIA. AI sau un alt acronim...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nu mai este nimeni în care poți avea încredere. @HEISENBERG - Aș șterge pur și simplu toate urmele acestui utilizator și "valentino cartell"

Dacă tipul a fost arestat, cum este conturile sale sunt încă accesate? Întreaga schimbare sesiune a fost un bugger prea - plânge-mă un râu, acești nenorociți nu sunt același org au fost odată.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top