aaronstevens (cartelul valentino)

Status
Not open for further replies.

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
drăguț idiotul care acceptă oferte când știe că nu le poate livra
cel puțin eu am făcut escrow și mi-am primit banii înapoi minus taxa
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
unde este comanda mea? am comandat 100g de cocaină am primit doar 98,5g am comandat heroină de la cartelul valentino și încă nu am primit-o încă????? i-am trimis mesaje pe sesiune. prin e-mailuri niciun răspuns!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Aceasta a fost o eroare din partea echipelor de ambalare, ne cerem scuze pentru acest lucru, dar oamenii fac greșeli uneori. H a fost trimis, cu toate acestea, se pare că a fost interceptat, am răspuns la e-mail-ul dvs. și v-am spus că vă putem oferi o reship 50%, nu ați răspuns. Sper că acest lucru vă găsește bine.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
Înțeleg @aaronstevens, dar mi sa promis o urmărire nu am primit-o niciodată. Am întrebat în fiecare zi mi sa spus doar il obține în seara asta pentru 1 săptămână consecutiv. apoi cocaina a venit scurt te-am messaged despre asta nd ai spus că face parte din metoda stealth și apoi 3 zile mai târziu am primit 7g și te-am messaged din nou scurt apoi ai dint răspuns pentru câteva zile și ai spus "așa că este 3.5g în jos" după care nu am primit niciodată un răspuns înapoi. am fost în mod constant vă cer pentru numărul de urmărire de transport maritim pentru H ai fost ignorând această întrebare. 50% reship ?? mi sa spus 50% rambursare sau 100% reship dacă nu ajunge.. prima dată când fac afaceri cu tine am pus încredere în tine. dacă putem rezolva problema atunci nu mă deranjează să încerc o a doua încercare. cum ai spus că suntem oameni facem greșeli. ți-am trimis un e-mail înapoi.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ar trebui să facem o listă cu toți banii pe care i-a escrocat până acum... Îmi pare rău frate
 
View previous replies…

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Dacă am fi vrut să ne exploatăm clienții, nu le-am fi răspuns acum când ne întreabă care este stadiul expedierii lor. Voi sunteți clienții cu care nu dorim să facem afaceri, v-am explicat situația organizației noastre, am afirmat, de asemenea, în mod clar că e-mailul .2 este singura modalitate de a ne contacta în continuare. Vă rugăm să nu aruncați în jurul valorii de acuzații de noi fiind escroci atunci când am făcut nenumărate afaceri în trecut. Începând de acum, depășirea acestor obstacole este prima pe lista noastră de făcut, cum putem retrimite produsele dacă depozitele noastre au fost închise și compromise. Pentru toți clienții vă rugăm să fiți răbdători.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nu trebuie să justifici nimic pentru mine tipule, eu nu cad pentru minciunile tale :D Atât de mulți bani au fost pierduți de oamenii care s-au ocupat cu orice asociat cu numele tău. Nu fi aici acum vorbind despre reshipping dacă a fost nevoie de un post public nenorocit pentru a vă face să ieșiți după ce v-ați fantomizat clienții presupuși "iubiți" timp de săptămâni omule. Șterge-ți contul deja, termină cu asta.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 oz de d meth nu a arătat niciodată un popor a fost pentru bine să punem
acest lucru cel puțin care se va întâmpla este de a obține capul meu ciot în un mai rău
obține mă omoare, .2cartel mail bs vine direct înapoi ca nedivulgabil
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Trimiteți-mi un mesaj privat pe aici dacă e-mailul nu funcționează precizând toate problemele dvs.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
al meu a ajuns la NZ oz comandat de md 4 septembrie, a sosit 8 octombrie aceasta este a doua mea comandă și totul a sosit, atunci când l-am cântărit a fost de 30 grms..deci nici o plângere aici, doar durata de timp este nevoie. dar asta e ceea ce se întâmplă atunci când trăiești în partea de jos a lumii................multumesc Aaron VC, dracu a fost într-adevăr arestat, uita la plasarea mai multe comenzi..am observat hi proton mail vin înapoi ca fiind compromisă
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vă mulțumim bro apreciem sprijinul din partea clienților ca dumneavoastră.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg dacă cineva este suficient de prost să cumpere de la acest tip merită să fie jefuit. El crede că este șmecher cu plângerile sale false "Am comandat 100 g și am primit doar 98,5". Este atât de ușor de văzut că el folosește mai multe conturi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A fost evident pentru mine de la început, dar el a făcut majoritatea să cadă în plasa minciunilor sale. El este deghizat în spatele profilului altor "vânzători" de aici, de asemenea, și este vizibil pentru mine care sunt profilurile care sunt de fapt operate de exact aceeași persoană.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitally am comandat 100g am primit 91.5g i-am spus apoi despre asta și el a spus că va retrimite restul afară. 2 zile mai târziu am primit 7g prin poștă, așa că i-am trimis un mesaj spunându-i că are 1,5g mai puțin și el nu mi-a răspuns niciodată.
Am comandat 100g H nu a sosit niciodată. trebuia să fie urmărite nu am primit niciodată de urmărire. iv a fost în mod constant messaging-l nici un răspuns. nu vreau să sune ca o păsărică, dar da, în total, pe cocaină a fost 1.5g scurt sună ca o plângere falsă, dar este adevărul. am primit e-mailuri de azi de la cartel valentino, dar im doresc o rambursare înapoi. ei dispuși să facă o reship 50%, dar im nu stau pentru ea. Nici o garanție dacă o re-ship este de gând să sosească. este prima dată când fac afaceri cu el. contul meu pare fals pentru că eu sunt nou pe aici. nu cred că voi fi de cumpărare de la ei, cu excepția cazului în care el rezolvă problema și dacă o fac, atunci de ce nu încercați din nou cu ei? greșeli se întâmplă am înțeles că. nu puteți avea încredere în întuneric net tho oricine ar putea fi în spatele unui ecran.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Imaginile cu H-ul său arătau foarte bine, dar, din fericire, nu mi-a mai răspuns
FQB5cF0UvK
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
O persoană care îi păcălește pe alții este cel mai rău tip de gunoi care există. Du-te și câștigă-ți banii făcând o muncă cinstită. Genul ăsta de oameni sunt narcisiști și nici măcar nu simt remușcări pentru răul pe care îl fac... de parcă lumea le-ar fi datoare cu ceva. Sau sunt supărați pe lume pentru că viețile lor sunt de rahat. E vina ta că viața ta e de rahat, ratatule.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Suntem total de acord cu acest lucru, încercăm din răsputeri folosind toate resursele noastre pentru a rectifica aceste probleme, aveți grijă frate.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Este vorba despre comanda mea care a fost... Alte dovezi de la clientul meu și clientul său vor fi trimise mâine, deoarece toată lumea doarme.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nu puneți această întrebare retorică, nu-i așa? Hârtia absorbantă nu poate face niciun rău, indiferent ce ai pune pe ea?!
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oh rahat ok, am repled la proton e-mail băieți și a spus, spune cine ești și ce a fost ordinele am primit, .....that sunat dubios ca așa am fost de acolo!!!
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Am văzut acest e-mail, am crezut că întrebați de situația comenzilor dvs. vechi. Îmi cer scuze dacă ați fost zdruncinat.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vă rugăm să aveți răbdare, încercăm să revenim la toată lumea, am pierdut un sector imens al afacerii noastre din cauza LE, multe colete au fost interceptate și facem tot posibilul să revenim la toată lumea și să rezolvăm problema în care ambele părți sunt mulțumite. Facem afaceri de peste 10 ani și pe aici de la 2022, am făcut multe tranzacții și tranzacții care au mers perfect. Nu suntem escroci, am avut doar niște eșecuri serioase. Dacă vă datorăm transporturi, vă rugăm să trimiteți un e-mail la [email protected], includeți în e-mailul dvs. ce produs datorăm cât de mult, urmat de dovada tranzacției și istoricul mesajelor anterioare. Mulțumesc tuturor pentru înțelegere. Pentru oamenii care se simt trădați, sper că putem ajunge la un acord. Rămâneți în siguranță, rămâneți sus.

VC
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
CĂTRE TOȚI CEI CARE CRED CĂ ORGANIZAȚIA NOASTRĂ SUNT ESCROCI

Acesta este șeful întregii organizații care vorbește

În primul rând, aș dori să vă mulțumesc tuturor celor care au arătat sprijinul Valentino Cartel în timpul acestei perioade dificile și am vrut să vă anunțăm că sprijinul dvs. nu trece neobservat, apreciem cu adevărat pe fiecare dintre voi.

Recent, am văzut unele comentarii urâte și negative despre organizația noastră, ceea ce ne supără să vedem, înțelegem toate frustrările voastre, cu toate acestea, nu este plăcut să vedem clienții noștri loiali să se întoarcă împotriva noastră după o faptă greșită.

Pentru a clarifica lucrurile, membrul care a condus acest sector al afacerii a fost arestat și sesiunea sa, prototnmail și telegram au fost toate compromise. Datele de pe dispozitivul său sunt criptate, așa că nu vă temeți că nu sunteți în pericol, însă în continuare considerăm că este mai bine să folosiți o altă adresă de e-mail. Din cauza pierderii serviciilor de mesagerie, noul membru care a fost desemnat să se ocupe de acest sector nu are informații anterioare, astfel încât tot ceea ce face acum este nou pentru el. Aceasta înseamnă că nu cunoaște niciunul dintre vechii clienți și nici comenzile lor, motiv pentru care solicită oamenilor dovezi de plată și istoricul mesajelor cu vechiul membru. Fiecărei persoane care a comandat i-a fost alocat un număr de comandă care a fost înregistrat pe telefonul său. În acest fel, atunci când a vorbit cu echipa de ambalare, aceasta a putut oferi numerele de urmărire corespunzătoare. În urma arestării acestui membru, am pierdut foarte multe informații, iar în prezent încercăm să adunăm cât mai multe pentru a putea remedia problemele. O altă problemă o reprezintă confiscările, multe dintre coletele noastre care au fost trimise au fost recent confiscate, iar depozitele noastre principale din Franța și Germania au fost închise, împiedicând și mai mult organizarea noastră. Aceste ultime trei săptămâni au fost extrem de nasoale, dacă vreau să fiu sincer cu voi.

O mulțime dintre voi au făcut comentarii despre noi fiind escroci, care este motivul pentru care im fiind transparent cu voi. Orice client care îl ajută pe acest nou membru să se descurce pe acest site va fi extrem de apreciat. Deși tocmai am văzut că am fost deposedați de drepturile noastre de vânzare, ceea ce este o rușine să văd. Vă rugăm să ne trimiteți un e-mail pentru orice întrebări. Cel mai important lucru este restabilirea încrederii care a fost construită înainte de acest lucru. Ne propunem să facem acest lucru oferindu-le tuturor un maxim de 75% reship în funcție de situația lor. Vă rugăm să ne trimiteți un e-mail cu dovada tranzacției, comanda dvs. originală, cât de mult, dacă a ajuns ceva din ea și adresa dvs. de livrare. Așteptăm cu nerăbdare orice noi oportunități de afaceri care vin drumul nostru.

Informații despre comenzile plasate între 25 septembrie - 2 octombrie au fost pierdute pe termen nelimitat. Toate comenzile noi efectuate începând cu data de 5, când am reluat activitatea, au fost procesate, cu excepția cazului în care au fost efectuate prin intermediul site-ului bbgate. Vă mulțumim pentru înțelegere. Rămâneți în siguranță oamenii mei.

Șeful
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Tu și celelalte 5 conturi pe care le folosești pentru a falsifica corespondența
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top