Aveți întrebări?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Intenționăm să facem bani din publicitatea DNM și a reactivilor chimici.

Odată cu primirea de fonduri în bugetul nostru, vom deveni și mai buni. Ne propunem să creăm:
- studii chimice și farmacologice ale substanțelor.
- recenzii ale echipamentelor de laborator.
- instrucțiuni video pentru sinteza substanțelor.
- serviciu de testare a reactivilor (va fi implicat în achiziționarea și testarea reactivilor)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mă bucur să văd că ai măcar un plan. Cele mai multe forumuri ca acesta doar există pentru a dispărea mai târziu fără finanțare. Îmi place în special ideea de testare a reactivilor. Majoritatea oamenilor nu pot cumpăra spectrometre și nu își pot imagina că își trimit probele la un laborator public. Adică, ce se întâmplă dacă descoperă că sunt droguri, nu?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Eu o trimit pe a mea la Solaris analytical.
Își face treaba și costă doar 40$. Eu doar trimit bani și ceea ce bănuiți că eșantionul este de a regla spec. lui. Trimiteți-i un e-mail și întrebați unde să trimiteți proba. După trimiterea prin poștă a câtorva mg, rugați-l politicos să vă raporteze constatările la adresa dvs. de e-mail... deci aveți nevoie doar de un e-mail pentru corespondență. Nimic mai mult.
Nu sunt sigur dacă el apreciază că l-am pus pe explozie aici, dar slujba lui a fost bine recomandată pentru lipsa sa de părtinire. Aceasta este slujba lui. El face teste și, din câte știu eu, singurul mod în care vei fi respins este dacă ești prost. El nu judecă și pare dispus să răspundă la întrebări. Atâta timp cât nu-l pui în linia de. Foc. Deci, fiți respectuoși și atenți la asta, oameni buni.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
dacă vreau să-mi trimit produsul CW, voi afla % puritate și alte informații
Caut un laborator care face teste pe coc, china white, crystal meth sau orice altceva ca fent vă rugăm să trimiteți informații și instrucțiuni și pot comunica cu el beforew trimite eșantion
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună tuturor, sunt nou pe acest forum și mă întrebam dacă cineva mă poate ajuta cu o sinteză PMK lichidă (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
bunăoară, care este cel mai bun mod de a consuma cristale de MDMA astfel încât să existe un efect imediat. Dar doza?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Aveam de gând să deschid un nou subiect, dar m-am gândit să încep aici mai întâi.
Cum se prepară enolatul de acetonă din aceton+K tert-butoxid este vorba doar de cantități echimolare reacționate anhidru?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Poate cineva să-mi spună ce comprimat conține efedrină care este disponibil în India
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
cum să prepar soluție de metilamină din metilamină hcl ?ar trebui să o dizolv în apă?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Bună ziua. Nu am găsit nicio informație despre 3,4,5-trimetoxi-fenil-nitrostyrene, puteți elabora
3,4,5-trimetoxi-fenil-nitroztiren este:

3,4,5-Trimetoxi-beta-nitrozantren sau
3,4,5-Trimetoxifenil-2-nitroetan
Datorită 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nr. CAS 6316-70-7 Denumire chimică: 1-(3,4,5-TRIMETOXIFENIL)-2-NITROETENĂ
Sinonime:
3,4,5-TRIMETOXINITROTIREN;
β-nitro-3,4,5-trimetoxistiren;
BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOXISTIREN;
3,4,5-Trimetil-.beta.-nitroztiren;
1,2,3-trimetoxi-5-(2-nitrovinil)benzen;
1-(3,4,5-TRIMETOXIFENIL)-2-NITROETENĂ;
3,4,5-TRIMETOXI-BETA-NITROZTIREN;
1,2,3-Trimetoxi-5-(2-nitroetenil)benzen
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
un lucru bun! vă mulțumesc foarte mult!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bună ziua, am văzut că ați postat multe videoclipuri pe YouTube publice ,- aveți vreo îngrijorare că videoclipurile youtube publice vor atrage atenția asupra acestui site și vor submina integritatea securității?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Scopul nostru este tocmai de a atrage atenția asupra site-ului
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Am experimentat o dezamăgire atât de zdrobitoare în trecut, fiind destul de norocos să găsesc un loc chiar și 1/2 la fel de bun ca acesta, să achiziționez cu succes medicamente pure frumoase și apoi guvernul îl închide. În cel mai rău caz, dacă bbgate.com dispare în cele din urmă din cauza intervenției guvernului, avem vreun plan infailibil pentru a ne găsi din nou? Citesc totul aici cât de repede pot pentru că simt că acest noroc are o dată de expirare.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Așadar, cum putem rămâne cu toții uniți dacă guvernul închide bb?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Am o întrebare,cum să trimit colete în Europa,anonim,fără să întâlnesc un curier?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Posibilitatea de a edita și/sau șterge postările este disponibilă prin intermediul upgrade-urilor de membru?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cum gestionați găzduirea site-ului? Versiunea clearnet a site-ului are un domeniu .com. Pare a fi o bătaie de cap să ai de-a face cu forțele de ordine care închid forumuri ca acesta pe zi ce trece. Uitați-vă cum s-a stins Rhodium din cauza "problemelor de găzduire" (da, sigur). Apropo, este frumos că forumul are, de asemenea, un domeniu .onion.

Aveți de gând să creați o versiune a forumului care să nu necesite JavaScript? Rularea de scripturi în cadrul browserului Tor ar putea fi utilizată de autoritățile de aplicare a legii pentru a depista utilizatorii Tor.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ați putea face o postare frumoasă despre extragerea morfinei din paie de mac? Cu siguranță ar fi un videoclip informativ bun.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Caut să fac cumpărături și sunt nou aici, mă îndrumați în direcția cea bună?
 
Top