BK4 (2b4m) cu conținut de 4-metilpropifenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
În calitate de vânzător, nu pot descrie ''punctele greșite'' pe care le-ați făcut din cauza faptului că vă va face anonimatul etc rău, precum și pe alții - Nu sunt aici pentru a face război cu clienții mei dragi - Văd că vă simțiți atât de rău despre banii pe care i-ați ''pierdut'' încât tot timpul vorbiți despre rambursare - Nu v-am forțat să cumpărați o cantitate atât de mare - escrow este acceptat și nu s-au întâmplat probleme cu oferte cu mine, deoarece există. Nu voi mai răspunde la textul tău, dar pot vedea acum că o mulțime de oameni mi-au scris și mi-au spus unele lucruri. Numindu-mă ''dezgustător'' de la început a arătat ce fel de persoană sunteți și comportamentul dvs. acum, de asemenea - 99,9% clienții mei sunt fericiți și au primit vreodată reship dacă au avut probleme cu primirea produsului etc, dar niciodată nu a acționat nepoliticos chiar dacă nu am fost de acord cu punctele. Vă mulțumesc pentru opinia dvs. - este mai bine ca aceasta să fie vizibilă pentru toți - nu vă mai răspund din partea mea. Pentru alte persoane - vă mulțumesc că faceți parte din magazinul meu etc! Sărbători fericite!!!
PRODUSE CHIMICE NOI ÎN CURÂND VOR FI ADĂUGATE - PRODUSE FIERBINȚI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Cea mai ușoară cale este să fugi de probleme sau să le pui pe capul altcuiva. Mare vânzător lol
 
Top