BK4 (2b4m) cu conținut de 4-metilpropifenon

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mi-am făcut singur 2b4m nu am niciodată probleme.
 

Attachments

  • 47KCWkO2BF.jpeg
    47KCWkO2BF.jpeg
    5 MB · Views: 371
  • LhUsPoZ0tC.jpeg
    LhUsPoZ0tC.jpeg
    5.5 MB · Views: 355

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Cristale cu diametrul de 20 mm băiețelul meu =)

și stocarea aminocetonei ca bază liberă nu este o idee foarte inteligentă. Și da, aminele în stare normală sunt lichide transparente incolore. Tu ai culoarea urinei în aminocetonă, evident impurități ...
Înainte să te dai mare, gândește-te măcar un pic în fața cui te dai mare =)
 

Attachments

  • dDc56S2ojn.jpg
    dDc56S2ojn.jpg
    313.9 KB · Views: 128

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da și am nevoie de săptămâni pentru a face este
Am făcut în 1 zi.
Toate sinteza merge 1 zi a doua zi produsul este gata de utilizare.
Ca această imagine im nevoie de săptămâni. Dobry au timp să aștepte săptămâni
 

Attachments

  • m4SBCNJaxr.jpeg
    m4SBCNJaxr.jpeg
    70 KB · Views: 121
  • HBJIeg9VE2.jpeg
    HBJIeg9VE2.jpeg
    325.2 KB · Views: 120

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Încerci să amesteci pe toată lumea cu rahat, pentru a dovedi că ești cool, dar nu este așa, judecând după fotografiile tale. Căutăm cea mai bună opțiune pentru curățarea bk4, în care există aproximativ 30 la sută din impurități, iar dacă ești prost, recitește postarea de la început, există o indicație de la mine ce fel de impuritate și opțiuni de curățare. Noi încercăm să ajutăm oamenii, între timp tu postezi prostii încercând să mă înveți ceva. Cea mai bună soluție este să îți închizi gura dacă nu ai nimic bun de oferit pentru rezolvarea problemei.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Bro suntem mulțumiți de y, y se poate opri spamming? Oamenii încearcă să rezolve problema
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da, sunt nerd xD
 

Attachments

  • H5D39BsdqI.jpeg
    H5D39BsdqI.jpeg
    5.6 MB · Views: 360

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
astea nu sunt cristale și tu ai murdărie în ele))) Vreți să măsurați sâmburi? sau trebuie să vă arăt cristale monolitice care cântăresc 5 kg? )))
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Am recristalizat-o, 60 g 2b4m (spălată cu apă fierbinte pentru a elimina uleiul de 4-metilpropifenon care plutește deasupra) în 100 ml IPA la temperatura de 60c, controlată cu ajutorul băii de apă și al termometrului, am obținut 44 g, deci sper că acum este pură. Acum fac un experiment 1g 2b4m.

Știu că fotografiile nu înseamnă nimic, dar am vrut doar să arăt 2b4m murdară și nespălată vs 2b4m spălată și recristalizată

Să sperăm că experimentul 1g funcționează
 

Attachments

  • F9rxdPpACE.jpg
    F9rxdPpACE.jpg
    326.8 KB · Views: 136
  • EC4xnWhFpB.jpg
    EC4xnWhFpB.jpg
    146.5 KB · Views: 131

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Da, acest galben este murdar 2b4m whrite cristal este pur acum
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Domnule evident, pentru aceasta am recristalizat din IPA. Doar culoarea albă nu este o garanție a purității, este ciudat că dumneavoastră, ca chimist, nu știți acest lucru)
 

karate.kid

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Aproape 30% pudră de amestecat? Oamenii chiar nu știu ce vând? Asta e o glumă
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
citiți captura de ecran cu răspunsul vânzătorului... ce pot să spun...
Nu are un control al calității reactivilor de intrare. și cine a produs bk4 a setat foarte prost bromurarea, aceasta este o problemă standard care pentru începători, din cauza dezechilibrului acidului, reacția crește și bromurarea nu merge până la capăt
și, desigur, nu cromatografie de gaze-spectrometrie de masă, și chiar și pe placa pentru spoturi RF, nu am verificat
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Îmi pare rău, Google translate mă înșeală constant adăugându-mă la traducere, eu... I ... I ... =)
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Vânzătorul este un tip Pl Am prieteni din Pl și o companie vinde bromocetone de rahat. dacă este revânzător, este timpul să schimbe locul unde cumpără cetone. această companie vinde acest personal mult timp decât acest lucru nu este problema începătorilor
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
care face sinteza bromocetonei nu verifică finalizarea reacției pe plăci cu oxid de aluminiu. Chinezii atașează întotdeauna documentul GC, doar furnizorii/fabricanții răi nu verifică și nu furnizează spectrul.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
fac afaceri cum pot, prețurile cu ridicata pentru 4-metilpropiofenon în China de la o tonă de aproximativ 30 de dolari pe kg, dacă sinteza se face corect, randamentul este de 1,3-1,4 kg bk4 (b2m4) și prețul este complet diferit pentru bk4.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
Da și Tu cumperi personal, faci muncă de rahat, randament scăzut, mult risc.
Ei vând doar personal, muncă legală și numără banii.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
G.Patton
Am înțeles corect: 1. vânzătorul însuși a recunoscut că a vândut bunuri de slabă calitate 2. vânzătorul refuză să înlocuiască bunurile sau să compenseze costul acestora, chiar și o parte din cost 3.Cereți dovada punctului de topire după ce vânzătorul însuși a mărturisit că obiectul este defect?
Nu vi se pare ciudat să cereți dovezi când vânzătorul însuși a mărturisit...
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nu mi-am spus că produsul este de rahat. Nu am avut niciodată probleme cu clienții, dar de aproximativ o lună văd că o mulțime de polonezi încearcă să-mi facă reputația proastă - este ușor de văzut informații de limbă stricate tipice polonezilor care nu știu cum să scrie corect.
Produsele mele sunt cele mai bune și am o reputație bună încă de la început. Nu spuneți că am recunoscut ceva - mulți oameni vor să mă scoată din afaceri pentru că eu ofer un sistem de vânzare cu escrow, deoarece nu pot înșela oamenii vânzând articole de rahat sau chiar nu le trimit. Este într-adevăr rușinos dragi oameni - respectați-vă vânzătorii.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Citiți ce mi-ați trimis. ADMITEȚI că ați făcut o greșeală și că alții se plâng de calitate...

Dacă faceți o greșeală și o recunoașteți așa cum o faceți, atunci orice ființă umană decentă ar ridica mâinile și ar rezolva ceva cu clienții, astfel încât clientul să fie mulțumit și, de asemenea, clientul va reveni, deoarece a câștigat încrederea.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Așa cum am spus înainte - nu sunt posibile rambursări - comandați pe propriul risc - este comandat special pentru o anumită persoană și nu este rambursabil - nu pot fi sigur că cineva îmi trimite produsul adecvat și dacă cineva se teme să piardă bani, de ce comandă 5 kg în loc de 250g? Nu forțez pe nimeni și din listările mele puteți comanda chiar și 50g.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Eu chiar vorbesc cu tine atunci când există o problemă - dacă cineva a comandat de la alibaba sau ceva și este supărat el nu va primi nici măcar un răspuns de la vânzător - este foarte trist că trimitem oameni din întreaga lume, inclusiv SUA AUS și de luni de zile și doar 1 client cu prietenul său face aceste afirmații...
Regards oameni buni
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Citește ce mi-ai trimis. Nu mai schimba ceea ce vrei să spui. Acest lucru este ridicol

Nu există încredere deloc, cumpărăm pe riscul nostru, asta este absolut șocant
 

Attachments

  • SzUsqEiO9y.jpg
    SzUsqEiO9y.jpg
    579.9 KB · Views: 108

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Recunoașteți în fotografia respectivă că greșiți, dar nu vreți să vă reparați greșeala?!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
frate, produsul dvs. este la un nivel înalt, sinteza lor nu este adecvată și experiența lor chimică este de amatori, deci
 
Top