BK4 (2b4m) cu conținut de 4-metilpropifenon

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nu mi-am spus că produsul este de rahat. Nu am avut niciodată probleme cu clienții, dar de aproximativ o lună văd că o mulțime de polonezi încearcă să-mi facă reputația proastă - este ușor de văzut informații de limbă stricate tipice polonezilor care nu știu cum să scrie corect.
Produsele mele sunt cele mai bune și am o reputație bună încă de la început. Nu spuneți că am recunoscut ceva - mulți oameni vor să mă scoată din afaceri pentru că eu ofer un sistem de vânzare cu escrow, deoarece nu pot înșela oamenii vânzând articole de rahat sau chiar nu le trimit. Este într-adevăr rușinos dragi oameni - respectați-vă vânzătorii.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Citiți ce mi-ați trimis. ADMITEȚI că ați făcut o greșeală și că alții se plâng de calitate...

Dacă faceți o greșeală și o recunoașteți așa cum o faceți, atunci orice ființă umană decentă ar ridica mâinile și ar rezolva ceva cu clienții, astfel încât clientul să fie mulțumit și, de asemenea, clientul va reveni, deoarece a câștigat încrederea.
 

Attachments

  • FHpfZNoPlz.jpg
    FHpfZNoPlz.jpg
    579.9 KB · Views: 227

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Eu chiar vorbesc cu tine atunci când există o problemă - dacă cineva a comandat de la alibaba sau ceva și este supărat el nu va primi nici măcar un răspuns de la vânzător - este foarte trist că trimitem oameni din întreaga lume, inclusiv SUA AUS și de luni de zile și doar 1 client cu prietenul său face aceste afirmații...
Regards oameni buni
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Recunoașteți în fotografia respectivă că greșiți, dar nu vreți să vă reparați greșeala?!
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18

Constantylious777 este unul dintre cei mai de încredere furnizori de produse chimice.

În Sierra best knowlage, El a avut cooperări de succes cu bine-cunoscuți vânzători darknet, cum ar fi: Pygmalion.
Sierra crede cu tărie că orice probleme legate de calitate nu se datorează dorinței de a crește veniturile.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Am avut oameni care se plâng de faptul că produsul este diferit, dar totul a fost în regulă. Nu mai răspund la subiectul și comentariile dvs. datorită faptului că sunteți într-adevăr ca un copil pentru mine - vă rugăm să nu mai comandați de la mine - nu v-am forțat să cumpărați 5 kg. în loc să plângeți că ați pierdut toți banii, ați putea comanda doar 50g. Nu vreau să vorbesc mai mult despre asta - poate că nu sunt un furnizor bun pentru cooperarea cu tine - salutări.
 

breathing.fire

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2022
Messages
38
Reaction score
12
Points
8
O mulțime de oameni polonezi? Ascultă nu vorbesc despre oamenii Pl rău. oamenii se plâng pentru că este mult companii în cazul în care Puteți cumpăra personal acolo da? Acest lucru este legal acolo. în alte țări este problema de a cumpăra. oamenii arată sinteze randament 60-70 % aici decât ceea ce crezi?
Mocny kutas Vă schimbați nick-ul de fiecare dată când cineva vă plătește 3 k
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Nu spun că polonezii sunt răi - cred doar că oamenii provin de pe piața pe care activez și mă văd ca pe o amenințare la adresa afacerii lor.

Cu respect, nu mai răspund la acest subiect
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bună, În ceea ce privește 2B4M, am făcut o sinteză în această dimineață cu 2b4M de la @Constantylious777 și am avut lapte alb https://ibb.co/K7sY16j https://ibb.co/029xBJn, cred că da lotul este diferit, dar dacă doriți să fiți siguri și dacă nu doriți să pierdeți bani, cumpărați o cantitate mică și / sau purificați-o, atunci când aveți 2B4M bun, aveți un 4mmc bun ;)
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Aceștia ar trebui să urmeze un proces strict de asigurare a calității care să ofere un produs adecvat scopului. În mod evident, nu le-a păsat și au vândut produsul indiferent de situație. Ei sunt profesioniștii care fabrică acest produs și ar trebui să știe mai bine!!! Practică foarte slabă.

Este ca și cum te-ai duce la o cafenea și ai cere o cafea cu zahăr și mult lapte, dar când primești cafeaua este neagră, fără zahăr și fără lapte, dar ei spun că ar fi trebuit să comanzi mai întâi o cantitate mică.

Ei nu sunt proști, au teste pe care le pot face cu ușurință la un laborator științific cu mai mult decât suficient echipament disponibil pentru a se asigura că produsul este 99% pur și fără impurități!!
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
FURNIZOR DEZGUSTĂTOR. NU CUMPĂRAȚI DE LA EI
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Este suficient să scrieți o dată. Aș putea considera mesajele dvs. spam și să vă interzic. Nu mă obligați să fac asta. De asemenea, utilizați escrow pentru a rezolva litigiul imediat.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Îmi cer scuze, sunt destul de supărat de această experiență.
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
În sfârșit am noul meu 2b4m de la un nou furnizor care face reclamă și aici pe BBgate. Sunt fericit să vă arăt pe cine am folosit pentru acest 2b4m curat. Foarte fericit.

Vechiul 2b4m este soluția de 4mmc din stânga față a fotografiei (foarte murdară și am spălat de multe ori cu atât de multă acetonă, o mulțime de deșeuri) și noul 2b4m este soluția de 4mmc din dreapta spate (foarte curată, am folosit aproximativ 10% din cantitatea de acetonă pe care a trebuit să o folosesc pentru a curăța 4mmc murdară) Mi-am făcut sinteza atât de repede și sunt atât de surprins de cât de curată este 2b4m. Abia aștept să compar cristalele.
 

Attachments

  • UnNgj2PF6z.jpg
    UnNgj2PF6z.jpg
    343.2 KB · Views: 184
  • LMDH5hpFZb.jpg
    LMDH5hpFZb.jpg
    185.1 KB · Views: 177

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Din moment ce ați depus atât de mult efort pentru a face pe toată lumea să știe că lucrurile mele erau ''murdare'' și acum vorbiți despre ''noul furnizor de aici'' - chiar am început să cred că aveți vreun interes să faceți site-ul meu și serviciul să arate rău. Nu mai trimite spam, amice
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Și ce ar trebui să fac în schimb?

Îți dai seama că ai luat o plată de la mine pentru 5KG 2B4M? Același 2B4M care a fost irosit pentru că nu era curat și toate sintezele mele din acesta au fost irosite din cauza impurităților din produs (timpul, efortul și costul altor materiale/ingrediente utilizate ca parte a sintezei, toate irosite, de asemenea), faceți calculele, în plus, nici nu v-a păsat și am rămas cu produsul. Din fericire, am avut pe cineva care m-a contactat și m-a învățat cum să îl spăl și să îl recristalizez pentru a avea niște 2b4m utilizabil de la voi.

Chiar și acum nu vă pasă, credeți că eu, o singură persoană este spamming, nu este spamming deloc, eu sunt de fapt în urma cu un rezultat final, astfel încât oamenii au povestea completă de la mine nu doar 85% și lăsați sfârșitul afară. Și am terminat prin a recomanda o sursă care a fost nimic, dar politicos, liniștitor și de ajutor cu mine, ceva clienții valoare și am vrut să împărtășească acest lucru pentru alții în loc de a trece prin ceea ce am trecut.

În loc să vă concentrați asupra mea, de ce nu implementați un sistem care să vă permită să efectuați verificări periodice ale calității produselor pe care le vindeți, pentru a vă asigura că clienții dvs. primesc produse de înaltă calitate zi de zi, iar clienții dvs. vă vor mulțumi pentru asta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
O întrebare simplă pentru dvs. De ce un concurent pe care vi-l imaginați că ar cumpăra 5 kg 2b4m sună prea scump. Dacă ar trebui să faceți acest lucru, ar fi mult mai ușor și mai eficient să cumpărați 100 de grame de la 10-20 de persoane diferite.
Și acum vă uitați ciudat, ați mărturisit mai devreme că reactivul este de proastă calitate, apoi că ați primit anterior plângeri de la alți cumpărători cu privire la acest reactiv. Și ce ajungeți să faceți? Nu oferiți nicio compensație clientului dumneavoastră, nu vă cereți scuze, doar o încercare patetică de a evita responsabilitatea spunând că nu sunteți responsabil pentru calitatea slabă a reactivului, încercând să vă defăimați clientul.
Puteți continua să spuneți prostii, dar acest lucru nu va schimba adevărul și acesta este foarte simplu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
din ceea ce a observat prietenul meu, sinteza a fost nașpa. Chiar dacă ai bk4 pur 99% nu vei obține 4mmc pur dacă sinteza este făcută greșit.
 

Attachments

  • 5CkMaUFQhp.jpeg
    5CkMaUFQhp.jpeg
    6.2 MB · Views: 366
  • TevzS2nMJh.jpeg
    TevzS2nMJh.jpeg
    5.2 MB · Views: 384

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
În calitate de vânzător, nu pot descrie ''punctele greșite'' pe care le-ați făcut din cauza faptului că vă va face anonimatul etc rău, precum și pe alții - Nu sunt aici pentru a face război cu clienții mei dragi - Văd că vă simțiți atât de rău despre banii pe care i-ați ''pierdut'' încât tot timpul vorbiți despre rambursare - Nu v-am forțat să cumpărați o cantitate atât de mare - escrow este acceptat și nu s-au întâmplat probleme cu oferte cu mine, deoarece există. Nu voi mai răspunde la textul tău, dar pot vedea acum că o mulțime de oameni mi-au scris și mi-au spus unele lucruri. Numindu-mă ''dezgustător'' de la început a arătat ce fel de persoană sunteți și comportamentul dvs. acum, de asemenea - 99,9% clienții mei sunt fericiți și au primit vreodată reship dacă au avut probleme cu primirea produsului etc, dar niciodată nu a acționat nepoliticos chiar dacă nu am fost de acord cu punctele. Vă mulțumesc pentru opinia dvs. - este mai bine ca aceasta să fie vizibilă pentru toți - nu vă mai răspund din partea mea. Pentru alte persoane - vă mulțumesc că faceți parte din magazinul meu etc! Sărbători fericite!!!
PRODUSE CHIMICE NOI ÎN CURÂND VOR FI ADĂUGATE - PRODUSE FIERBINȚI
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Cea mai ușoară cale este să fugi de probleme sau să le pui pe capul altcuiva. Mare vânzător lol
 
Top