Cristalizarea metamfetaminei și fabricarea gheții

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Trebuie să obțineți L-Meth, apoi să efectuați procedurile, care sunt descrise în post.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Scuzați-mă, care mesaj?

Postarea originală este o descriere a modului de cristalizare a metamfetaminei după o aminare reductivă a p2p. După aceasta există câteva descrieri vagi în comentarii despre rectificare, dar nimic despre L-Meth în mod specific.

Îmi pare rău, vă rog să clarificați ce înțelegeți prin "L-Meth" sau să-mi indicați #etapa 1 în care spuneți că trebuie să obținem L-Meth (aka cel mai puțin activ izomer).

Dacă ceea ce spui tu este adevărat, putem face D-Meth din inhalatoare Vicks. Deci, da, care ar fi un mare plus pentru site-ul dvs. , și sinteza clandestină în general.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

P2P va rezulta în metamfetamină racemică. Nu sunt sigur de unde ați luat L-meta. Vă rog să ne spuneți?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Cred că da, voi încerca să o aspir și să actualizez aici.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ați obținut baza liberă de metamfetamină racemică, apoi puteți efectua proceduri cu acid d-tartaric, ceea ce vă permite să obțineți L-meth. Există manual pentru amfetamină, izomerizarea metamfetaminei este aceeași
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Precipitați fie cu d-tartric și aruncați precipitatul, apoi treceți la adăugarea sulfuricului SAU folosiți l-tartric, aruncați faza lichidă și refolosiți sarea d-amfetamină l-tartrat, apoi procedați în mod normal, extragând, precipitând.
Aceeași procedură se poate face cu acidul camfor-sulfonic, aceleași principii aplicându-se pentru cei doi izomeri.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Am văzut niște metamfetamină care era d-meth pură, dar nu era cristalizată. Arăta mai degrabă ca multe bulgări mici sau orez. Ce metodă ar fi aceea?

Nu vreau să iau chestii precum un aparat de barbotare a gazului. Nu-mi pasă dacă produsul final este cioburi. Deci, care ar fi cea mai simplă modalitate de a obține un produs final solubil în apă stabil? Vreau să amestec metamfetamina cu apă la sfârșit, astfel încât să o pot doza în mililitri. de exemplu, 5 ml ar conține 10 mg de metamfetamină.
Baza liberă este solubilă în apă? Probabil că nu, deoarece este uleioasă??? Care ar fi cel mai rapid lucru de făcut cu freebase astfel încât să fie solubilă în apă și stabilă?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sărurile de metamfetamină sunt solubile în apă.
Nu, nu este solubilă în apă. Cel mai simplu mod este de a face formă de sare.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Este una dintre cele mai pure forme de metamfetamină și are un izomer dextro.

Până în prezent, avem indicatori de calitate ridicată, puritatea metamfetaminei a atins 99% +

Metafetamina are o rotație specifică
izomerul D optic pur este [α]20D = -18,90° la o puritate de 99%+.

Produsul meu conține numai dextrometanfetamină. Utilizăm distilarea bazică fracționată și re-purificarea.
Nu diluăm cu metilbenzilamină și alte substanțe.
Produsul nostru are punctul de topire corect

Organizația noastră este pregătită pentru cooperare și este gata să coopereze atât cu producătorii, cât și cu cumpărătorii mari.

Suntem gata să ajutăm cu furnizarea de precursori gata preparați și seturi complete pentru lucru, precum și loturi en-gros de produse finite.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Cum să obțineți ca acest cristal ???
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Această formă poate fi fumată?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mă interesează cum să fac gheață cu methadonă racemată, știe cineva o tehnică detaliată?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
foarte recunoscător pentru informații. aveți un link sau informații despre cum să faceți d-meth din l-meth?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
puteți să-mi spuneți cum să cristalizez o rocă mare ?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
pot înlocui pseudoefedrina/efedrina cu fenilpropanolamina hcl pentru sinteza metamfetaminei folosind rutele moscovei?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nu, nu veți obține metamfetamină
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Bună treabă, prietene! Sunt foarte interesat să lucrez cu tine
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, ți-ai activat setările de confidențialitate, deci nu este posibil să iau legătura cu tine.

Trimiteți-mi un DM, mi-ar plăcea să vorbim.

Cel mai bun
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Puteți oferi informații despre separarea izomerilor Hank?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Doar d meth face cioburi și există multe tech Pentru a face acest lucru
Am de gând să stabilească recordul drept acest fester rahat despre gaz HCl vă dă gheață și cioburi este de rahat funcționează numai dacă utilizați freon sau azot lichid dacă mergeți să utilizați HCl are
Cele mai bune cioburi sunt făcute buy face un 20%dh20rexal de ulei fb tritated la pH 5.8and vasul de cristalizare de tavă Pyrex lăsat într-un dulap sub lumini negre UV și.nu trebuie să fie deranjat la toate pentru cel puțin o săptămână minim este nevoie de timp pentru a face produs superior
Am să vă spun un alt truc, dacă pur și simplu pH uleiul FB și lăsați-l în pace, acesta va evapa și se va deshidrata în gheață pentru a acest lucru este modul în care chinezii o fac totul este despre a fi răbdător
Dar această gazare în toluen și eter va face doar un produs sub formă de pulbere care va trebui să fie rexalled pentru a face gheață numai freon sau lichid. Nitrogenul va face instant I'ce odată ce gazul HCl intră în contact cu el
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Îmi pare rău, ce înseamnă "buy doing a 20%dh20rexal"? Și ce înseamnă "lumini negre UV"? Știți că UV nu poate fi negru? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
O "lumină neagră" este o gamă specifică de UV care este aproape invizibilă până când se reflectă vibrant în fosforii din mediu. Ați mai văzut-o înainte. Oamenii o folosesc pentru a găsi sânge și spermă care au fost curățate și atmosfera de club/rave
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Bine, prietene. Am făcut tot ce mi-ai spus.
dar unde este cristalul?
Îmi pare rău, acest site nu poate încărca imaginea.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 face niște treburi acasă
UV Fluorescent Black Light BL 12inch (lungime completă) Înlocuiți becul 8Watt T5 UVA
2 20% din greutatea totală a produsului recristalizare dh20 de exemplu 1000g MA adăugați 200g de dh20 dizolvați termic apoi puneți sub lumină neagră UV
Și vă spun direct, nu încercați să mă subestimați și să mă faceți să par că nu știu despre ce vorbesc, bine?
Am venit în această comunitate cu 20 de ani de experiență și nu am nevoie să copiez și să lipesc prostiile lui Fester pentru răspunsuri.
Am lucrat în laboratoare din întreaga lume.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Se pare că nu ați citit regulile forumului. Îți recomand să-ți schimbi tonul de comunicare, bine?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet UV are lungimea de undă de la 10 nm la 400 nm. Nu poți obține "lumina neagră" lol :ROFLMAO:
Îmi pare rău, nu știu ce este.
Nu îți dă niciun drept în plus să fii nepoliticos și să vorbești urât.
cu siguranță
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Bine, fără drame, dar așa se numesc luminile negre UV, căutați pe Google
Cu toții învățăm unii de la alții. M-am educat pe mine însumi datorită postărilor tale despre glicidatul bmk p2,P la meth.
Deoarece sunt specializat în acid hipofosforic iod și sinteze de pseudo-efedrină și sinteze de trans 4 metilaminorex
Contactul meu din China mi-a spus despre traseul glicidatului bmk către metamfetamină, deoarece poți obține tone din acesta și metilamină și borohidridă de sodiu etc
Acesta este modul în care metamfetamina este făcută la nivel mondial ATM ca efedrină psuedo și norepinefrină DEA au pus o clemă pe acest la nivel mondial
Și modul de bmk este un sfert din cust apoi a face pseudo bucătari financiar viabile și în timp ce este legal ATM chinezii au înființat acolo propria companie clearence în SUA Aus De și UE, astfel încât acestea pot garanta că veți obține tot ce ai nevoie cel puțin contactul meu au
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Oamenii au o problemă cu atitudinea ta de luptător cu tastatura.

Cu cât încerci mai mult, cu atât îți pierzi mai mult credibilitatea.

Deci, ce-ar fi să schimbați tonul?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nu am înțeles nimic, dar este interesant, în general și de fapt, puteți explica tehnica în mod normal
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Dacă v-ați fi făcut timp să vedeți că mi-am cerut scuze domnului Paton, bine, să trecem la ceea ce nu ați înțeles și vă voi explica.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 de ani de experiență v-au învățat să puneți o lumină neagră pe o soluție apoasă de metamfetamină pentru a cristaliza selectiv d-meth? Publică rahatul ăsta în revista Nature, amice, e revoluționar. Ce selectivitate - dacă ignor toate celelalte prostii pentru un minut - ar avea o lumină UV asupra moleculei D-meth față de L-meth? Niciuna, pentru că este excitată exact la fel, are aceleași proprietăți fizice.
Nu știu de ce încercați să luați acest popor în lumea voastră fantastică, dar este rușinos să fiu sincer.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Mi s-a spus că aș putea urma metoda nr. 2 de aici pentru a obține metamfetamină cristalină, dar aceasta pare a fi o sinteză din bază liberă de metamfetamină și NU din bază liberă de amfetamină. Poate cineva să verifice dacă acești pași ar putea fi urmați cu o bază fără amfetamină? Dacă nu, cum pot converti amfetamina în metamfetamină? Am găsit această metodă doar aici. Există vreo altă metodă? Nitratul de mercur nu este ceva de vânzare acolo de unde vin eu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Puteți utiliza HgCl2 sau puteți efectua reducerea NaBH4 în locul metodei An/Hg.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Am citit despre sintetizarea amalgamului de aluminiu cu HgCl2 și MeOH pe firul dvs. Totuși, nu am găsit nimic legat de NaBH4, dar am dat peste o întrebare similară într-un alt fir. unde ImOutAlso a întrebat despre întrebarea 2 și nu îmi este foarte clar contextul. NaBH4 este folosit pentru a sintetiza amalgamul de aluminiu sau în loc să folosim amalgamul, folosim NaBH4 pentru întregul pas 3 în care [1 mol de bază amfa liberă] este combinat cu un amestec de [1mol formaldehidă și 350ml etanol] + [ 1-1.2moli de exces de NaBH4] ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Puteți utiliza NaBH4 în loc de Al/Hg. Înseamnă că trebuie să excludeți deloc nitratul de Al și de mercur și să utilizați NaBH4 așa cum ați spus. Cred că va funcționa la fel de bine.
Nu sunt sigur că ar fi suficient, dar puteți începe de la raportul 1:1,2 și, în funcție de randament și TLC, să creșteți cantitatea.
 
Top