Cristalizarea metamfetaminei și fabricarea gheții

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Este una dintre cele mai pure forme de metamfetamină și are un izomer dextro.

Până în prezent, avem indicatori de calitate ridicată, puritatea metamfetaminei a atins 99% +

Metafetamina are o rotație specifică
izomerul D optic pur este [α]20D = -18,90° la o puritate de 99%+.

Produsul meu conține numai dextrometanfetamină. Utilizăm distilarea bazică fracționată și re-purificarea.
Nu diluăm cu metilbenzilamină și alte substanțe.
Produsul nostru are punctul de topire corect

Organizația noastră este pregătită pentru cooperare și este gata să coopereze atât cu producătorii, cât și cu cumpărătorii mari.

Suntem gata să ajutăm cu furnizarea de precursori gata preparați și seturi complete pentru lucru, precum și loturi en-gros de produse finite.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Mă interesează cum să fac gheață cu methadonă racemată, știe cineva o tehnică detaliată?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Există mai multe subiecte referitoare la această problemă. De asemenea, există video. Uită-te în jurul forumului.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
foarte recunoscător pentru informații. aveți un link sau informații despre cum să faceți d-meth din l-meth?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 face niște treburi acasă
UV Fluorescent Black Light BL 12inch (lungime completă) Înlocuiți becul 8Watt T5 UVA
2 20% din greutatea totală a produsului recristalizare dh20 de exemplu 1000g MA adăugați 200g de dh20 dizolvați termic apoi puneți sub lumină neagră UV
Și vă spun direct, nu încercați să mă subestimați și să mă faceți să par că nu știu despre ce vorbesc, bine?
Am venit în această comunitate cu 20 de ani de experiență și nu am nevoie să copiez și să lipesc prostiile lui Fester pentru răspunsuri.
Am lucrat în laboratoare din întreaga lume.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA baza sa liberă sau HCl ?
2. dh20 - aceasta este apă distilată ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
și ultima întrebare ar funcționa acest lucru pentru racemat sau doar pentru izomerul d?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok Mă duc la Voi toți și scoateți această fantezie din capul nostru racemic FB nu face shard că de ce au inventat n-izopropilbenzilamina pentru în 2008! În timp ce cartelurile făceau extracția cu acuf tartric a dmeth din meth racemic și pierdeau jumătate din opt din lmeth

În prezent, cartelurile au amestecat 1 la 1 FB racemic cu n-iso, iar acesta s-a sfărâmat.

Trecând la ziua de azi, olandezii au găsit o metodă de a transforma lmeth în dmeth, numită "Rezoluția UE", prin care lmeth-ul eliminat în mod normal este transformat din nou în freebase și apoi procesul este reluat de fiecare dată pentru a obține mai mult dmeth din el.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
L-tartric va precipita produsul L-tartrat D, însemnând că izomerul l rămâne în soluție?

D-tartric va precipita D-tartratul L-produs, Înseamnă că izomerul d meth rămâne în soluție?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Oamenii au o problemă cu atitudinea ta de luptător cu tastatura.

Cu cât încerci mai mult, cu atât îți pierzi mai mult credibilitatea.

Deci, ce-ar fi să schimbați tonul?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nu am înțeles nimic, dar este interesant, în general și de fapt, puteți explica tehnica în mod normal
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Dacă v-ați fi făcut timp să vedeți că mi-am cerut scuze domnului Paton, bine, să trecem la ceea ce nu ați înțeles și vă voi explica.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Mi s-a spus că aș putea urma metoda nr. 2 de aici pentru a obține metamfetamină cristalină, dar aceasta pare a fi o sinteză din bază liberă de metamfetamină și NU din bază liberă de amfetamină. Poate cineva să verifice dacă acești pași ar putea fi urmați cu o bază fără amfetamină? Dacă nu, cum pot converti amfetamina în metamfetamină? Am găsit această metodă doar aici. Există vreo altă metodă? Nitratul de mercur nu este ceva de vânzare acolo de unde vin eu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Puteți utiliza HgCl2 sau puteți efectua reducerea NaBH4 în locul metodei An/Hg.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Am citit despre sintetizarea amalgamului de aluminiu cu HgCl2 și MeOH pe firul dvs. Totuși, nu am găsit nimic legat de NaBH4, dar am dat peste o întrebare similară într-un alt fir. unde ImOutAlso a întrebat despre întrebarea 2 și nu îmi este foarte clar contextul. NaBH4 este folosit pentru a sintetiza amalgamul de aluminiu sau în loc să folosim amalgamul, folosim NaBH4 pentru întregul pas 3 în care [1 mol de bază amfa liberă] este combinat cu un amestec de [1mol formaldehidă și 350ml etanol] + [ 1-1.2moli de exces de NaBH4] ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Puteți utiliza NaBH4 în loc de Al/Hg. Înseamnă că trebuie să excludeți deloc nitratul de Al și de mercur și să utilizați NaBH4 așa cum ați spus. Cred că va funcționa la fel de bine.
Nu sunt sigur că ar fi suficient, dar puteți începe de la raportul 1:1,2 și, în funcție de randament și TLC, să creșteți cantitatea.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Întrebare,

Metoda nr. 2.

Se adaugă 200 g de sare de masă și o linie din vopseaua ferestrelor pentru HCl 35-38% grad de laborator.

Aș fi recunoscător dacă cineva mi-ar putea spune aproximativ ml HCl 35-38% necesar.

Presupunând din linia de pe balonul de 1.000 ml, aș spune că trebuie să adaug aproximativ 250 ml.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
La ce vă referiți?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pe balonul cu trei gâturi se află o săgeată care indică o linie trasată a nivelului pentru HCl 35-38%.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Uitați-vă la 4:40
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top