Methamphetamine From Amphetamine Sytnthesis Report (cu succes și fotografii finale)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nu există video și în Rhodium, de asemenea.
Puteți utiliza resursele forumului nostru, vă rog? Nu există niciun videoclip, dar avem articole mai elaborate, cum ar fi acesta. De asemenea, acesta. Am scris un articol pentru membrii forumului, dar nu puteți folosi Search... Este dureros.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, da, îmi pare rău :). Nu am vrut să vă rănesc sentimentele. Voi alege resursa corectă în viitor!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Mă întrebam exact același lucru... în plus, mă îndoiesc foarte mult că cristalele de această dimensiune pot fi produse într-un laborator de acasă, și dacă da... împărtășiți metoda dvs... aici pot vedea doar fotografii ale produsului finit,... vă rugăm să împărtășiți metoda
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Mă întrebam exact același lucru... în plus, mă îndoiesc foarte mult că cristalele de această dimensiune pot fi produse într-un laborator de acasă, și dacă da... împărtășiți metoda dvs... aici pot vedea doar fotografii ale produsului finit,... vă rugăm să împărtășiți metoda
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Căile și metodele pe care le-am urmat sunt cele pe care le-am scris în articol. Nu am făcut niciun pas suplimentar. Vă rugăm să citiți și să comentați în consecință.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ori nu știi ce faci și doar urmezi o "rețetă", ori nu vrei ca oamenii să înțeleagă lucrurile, eviți întrebarea despre cristale și nu există nicio mențiune în postările pe care le-ai legat despre enantiomeri sau chiar despre separarea lor. nu există nicio șansă ca meth racemic să producă cioburi, cu atât mai puțin cristale de acea dimensiune, doar d-meth pur o face și are nevoie de săptămâni pentru a crește. Și nu ai menționat/indicat nimic despre separarea izomerilor. Poate doar poate ai făcut postarea asta ca să dai trafic la cealaltă postare a ta în care îți vinzi "produsul".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
nu luați lucrurile personal, dar ați spus
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu sunt cine știe ce chimist, dar aș fi curios să știu dacă aceste cioburi au tendința de a clipi la o temperatură relativ scăzută, deoarece seamănă cu un produs similar pe care l-am avut și care nu a fost bine primit deoarece clipea foarte repede. De asemenea, voi, cei din Europa, nu o sculptați în cerc ca pe brânză, pentru a obține cioburi masive în acest fel.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ăștia sunt niște domni de shard.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf este că 😂😂
NİCE SHARDS.. naiba frate...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Da, le primim destul de regulat, acum oamenii le folosesc pentru a le arăta oamenilor ce lucruri grozave au
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ce aveți de spus despre a mea?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problema este existența izpropilbenzaminei. Nu este într-adevăr imposibil de distins de cioburile de metamfetamină pe o fotografie obișnuită și este utilizat pe scară largă de către traficanții de gunoi pentru a tăia și a falsifica un produs bun. Sper că nu la asta ne uităm aici? Pentru că asta ar fi foarte josnic, să folosești un forum perfect bun și profesionist pentru a comercializa prostii în moduri nemernice.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Păstrez un eșantion din produsul din fotografie.
Dacă afirmați că produsele mele sunt false, trimiteți-mi câteva articole de testare. Voi trece testul pe care îl doriți și îl voi adăuga ca videoclip la acest subiect. Nu-mi place când numele meu este menționat cu fraudă și necinste. Acesta este un forum profesional. Și reputația contează. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nu prea văd ce ar dovedi asta. Ar fi mai fiabil dacă ați putea oferi o descriere detaliată și ilustrată a procesului dvs. de cristalizare. Dar este grozav, negați că este vorba de izopropilbenzamină gata preparată, care vine de obicei în aproximativ aceste dimensiuni dacă o cumpărați din China. Chiar nu am niciun motiv să mă îndoiesc de tine, așa că treabă bună!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Dacă presupun, faci un cristal bun turnând o soluție de metamfetamină, meth în gheață acetonă, atunci cristalul va fi frumos așa, îmi pare rău, doar presupun că este adevărat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Fă-ți o favoare și șterge imaginile care îți arată tatuajele :)

Nu vrei ca acestea să ajungă într-un dosar de monitorizare al FBI care îl leagă pe proprietarul acestor tatuaje de fabricarea de droguri
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Un ulei la cristal

Bună treabă!!
Am auzit despre asta că este posibil.
nu am văzut niciodată oameni făcând asta pe străzi sau auzind că o fac

frumos !!!
 
Top