Methamphetamine From Amphetamine Sytnthesis Report (cu succes și fotografii finale)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok :). Totuși, metilamina este destul de ușor de sintetizat. Dar este, desigur, o chestiune de scară.
Și, de asemenea, bineînțeles: vă mulțumesc pentru împărtășirea rezultatelor dumneavoastră! Cioburi UIMITOARE, așa cum am spus. Cât timp a durat cristalizarea și ați folosit vreun truc special pentru a le obține atât de mari? Ori de câte ori am văzut cioburi de genul ăsta au fost izopropilbenzamină. Așa că jos pălăria!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
În ultimul lot am obținut cele mai curate cioburi pe care nu le-am mai făcut până acum ;-) Voi trimite oricum un eșantion la laborator pentru a evita eventualele speculații sau îndoieli văzând imaginea.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Care este problema oamenilor cu acest produs este de calitate superioară are straturile ca ardezie spartă dacă oamenii cred că este fals au pietre în cap aspectul ardezie spartă vine doar cu D meth pur și acest lucru arata ca a avut o recristalizare foarte lent soits fost făcut cu dragoste și timp și nu grăbit sau înghețat cu freon sau azot lichid
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Uau, șefule BTC, se pare că una dintre victimele tale are niște hârtii care spun că ești un mincinos. Ți-a testat rahatul, așa că face această minciună îndrăzneață pe care o spui aici laylughable și face foarte clar că nu ar trebui să fie de vânzare rahat oriunde. Ești doar un escroc. Doar că, în loc să le spionezi, crezi că ești foarte deștept și le trimiți prostii. Nu știu cum se simte BB despre escroci, dar testul de laborator îmi vinde că nu voi face niciodată afaceri cu tine și dacă văd pe altcineva făcând greșeala de a avea încredere în tine, îi voi ilumina imediat. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Ce s-a întâmplat, n-ar trebui să-ți dai seama că te înșel?" Asta ai vrut să spui. Nu te-ai bazat pe laborator, nu?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
De unde ați obținut substanțele chimice? Sunt disponibile în Ungaria?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Puteți realiza un videoclip
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Dragovich

Ai spus că ai folosit ruta MEK pentru P2P. Poți să te uiți la problemele mele și să le compari cu cursa ta?

AICI.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Pot să merg mai întâi pe această cale, apoi mai târziu să o transform în Cristale?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nu, sulfatul sau fosfatul de amfetamină are doar aspect de pulbere.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Bună ziua. Sunteți eroul meu. Frate.
Iam trăiesc în Asia. triunghiul de aur.
engleza mea este proastă. îmi poți da acest video simplu. Eu plătesc pentru tine sumă mare de bani.
Vă rugăm să rp.

Răspunde-mi l vreau să vă dau contactul meu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Infatuarea mea pentru D-meth și D-amph a luat sfârșit în ceea ce privește dorința de a încerca să le fumez pentru a vedea despre ce este vorba. TBH din D-amph mea și D-meth făcut n fumat este 100% SHIT și o pierdere de timp. Cea mai bună și singura cale de administrare este cea orală în ceea ce privește amfetaminele!

Chiar și atunci, având acces la D-amph farmaceutic, trebuie să fie D pur și nu L Amph sau Meth, într-adevăr a explodat bula mea de b.s umplut hype aici sper că arată pentru a nu pierde timp n efort pe idei stupide.

Dacă vreți meth, faceți meth! Nu irosiți Amph și reactivi buni transformându-i în meth, nu merită timpul, efortul sau costurile!!!!

Singurul lucru pe care l-am învățat și pe care îl știu de la freebasing HCl coca este că D-amph HCl, odată uscat, dar încă ulei, se cristalizează instantaneu dacă zgârii vasul!!! 3 zile de ulei, colegul meu baghead a luat o bucată de plasă de cupru și a zgâriat uleiul din vas, și boom pulbere instant.
Deci, dacă încercați să faceți uleiul să se transforme în pulbere de o zi sau două, zgâriați-l cu o tijă de sticlă, cu o lamă de metal, după cum se vede, orice pentru a provoca începutul formării cristalelor!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
400 de comprimate 5mg dex extrase a făcut mai puțin de 3 g, D-amph HCl. Și 1 g din acesta la D-meth, Ce glumă!!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Problema ta este că nu ai fumat ceva bun sau atitudinea ta ar fi de 180 de grade.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Nu vă contrazic, dar nu aveți mai mult succes dacă treceți direct de la p2p la metamfetamină? metilamina aq. este greu de obținut în Europa, dar (se poate) metilamina. hcl și naoh este aproape fără probleme aici.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A fost mai mult un exercițiu de gândire decât o încercare de producție.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Acest lucru este foarte impresionant, cristale foarte frumos și cu limitări în țara dvs. ați menționat, acest lucru este chiar mai impresionant.
 
Top