Methamphetamine From Amphetamine Sytnthesis Report (cu succes și fotografii finale)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
În ultimul lot am obținut cele mai curate cioburi pe care nu le-am mai făcut până acum ;-) Voi trimite oricum un eșantion la laborator pentru a evita eventualele speculații sau îndoieli văzând imaginea.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Care este problema oamenilor cu acest produs este de calitate superioară are straturile ca ardezie spartă dacă oamenii cred că este fals au pietre în cap aspectul ardezie spartă vine doar cu D meth pur și acest lucru arata ca a avut o recristalizare foarte lent soits fost făcut cu dragoste și timp și nu grăbit sau înghețat cu freon sau azot lichid
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Uau, șefule BTC, se pare că una dintre victimele tale are niște hârtii care spun că ești un mincinos. Ți-a testat rahatul, așa că face această minciună îndrăzneață pe care o spui aici laylughable și face foarte clar că nu ar trebui să fie de vânzare rahat oriunde. Ești doar un escroc. Doar că, în loc să le spionezi, crezi că ești foarte deștept și le trimiți prostii. Nu știu cum se simte BB despre escroci, dar testul de laborator îmi vinde că nu voi face niciodată afaceri cu tine și dacă văd pe altcineva făcând greșeala de a avea încredere în tine, îi voi ilumina imediat. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Ce s-a întâmplat, n-ar trebui să-ți dai seama că te înșel?" Asta ai vrut să spui. Nu te-ai bazat pe laborator, nu?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Infatuarea mea pentru D-meth și D-amph a luat sfârșit în ceea ce privește dorința de a încerca să le fumez pentru a vedea despre ce este vorba. TBH din D-amph mea și D-meth făcut n fumat este 100% SHIT și o pierdere de timp. Cea mai bună și singura cale de administrare este cea orală în ceea ce privește amfetaminele!

Chiar și atunci, având acces la D-amph farmaceutic, trebuie să fie D pur și nu L Amph sau Meth, într-adevăr a explodat bula mea de b.s umplut hype aici sper că arată pentru a nu pierde timp n efort pe idei stupide.

Dacă vreți meth, faceți meth! Nu irosiți Amph și reactivi buni transformându-i în meth, nu merită timpul, efortul sau costurile!!!!

Singurul lucru pe care l-am învățat și pe care îl știu de la freebasing HCl coca este că D-amph HCl, odată uscat, dar încă ulei, se cristalizează instantaneu dacă zgârii vasul!!! 3 zile de ulei, colegul meu baghead a luat o bucată de plasă de cupru și a zgâriat uleiul din vas, și boom pulbere instant.
Deci, dacă încercați să faceți uleiul să se transforme în pulbere de o zi sau două, zgâriați-l cu o tijă de sticlă, cu o lamă de metal, după cum se vede, orice pentru a provoca începutul formării cristalelor!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Problema ta este că nu ai fumat ceva bun sau atitudinea ta ar fi de 180 de grade.
 
Top