Looking for a vendor Výrobca mefedrónu, tryptamínu a disso 4-MMC

JoeCrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
3
Reaction score
13
Points
3
Hľadám výrobcu 4-MMC alebo mefedrónu. Hľadám tiež tých, ktorí dokážu vyrobiť alebo dodať 5-meo-mipt HCL, 5-mapb HCL, DCK a 5-meo-pce (alebo pcp). Budem ignorovať predajcov, ktorí dvíhajú ceny, a tých, ktorí nemajú skúsenosti. Nakupujem vo veľkom, ale začínam v menších množstvách, ktoré sa časom zvyšujú podľa úrovne môjho komfortu s dodávateľom. O týchto množstvách sa nedá vyjednávať.

Vlastná webová stránka a/alebo prítomnosť na trhu DN je výhodou, ale nie je nevyhnutná, ak sa za vás niekto relevantný zaručí.

Transakcia musí byť realizovaná na eskont.

V budúcnosti plánujem vytvoriť vlastné 4-MMC. Ak však bude ponuka výborná a dodávateľ profesionálny, zvážim, že si ho nebudem vyrábať sám a budem pokračovať v nákupe. Som zvyknutý na vysokú čistotu a profesionálne vyrobené výrobky, takže viem, ako vyzerá správny výrobok a budem veľmi vyberavý.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Hľadám dodávateľa 4-MMC pre malé množstvá aj pre hromadné dodávky, ideálne z krajín EÚ, ktoré nie sú horúce.
Žiadna rada o predajcoch DNMs, okrem jedného (jediného, ktorý nie je v UK alebo PL, jediné krajiny, kde je výroba 4-mmc obrovská, ale žiadne zasielanie mimo ich krajín kvôli veľkým rizikám spojeným so zasielaním mimo) všetci ostatní dodávajú len lacné náhodné katinóny kúpené z Číny alebo zvyšky skladov EÚ.

Pozrite si sami rôzne verejné oficiálne výsledky laboratórnych testov a uvidíte, koľko testovaných "4-mmc" nie je ani 3-mmc, ale 4-CMC, 4-CEC, 2-MMC atď. atď.

Nezaujímajú ma ani náhodné spamy od predajcov, ktorí majú u seba 20+ produktov / len preposielajú - často aj pri ich dobrých úmysloch a legitímnosti nemôžu testovať / skúšať každú šaržu pre každú zlúčeninu, dôverujú svojmu veľkoobchodníkovi a podvody na katinónoch sú najväčším trendom. Takže zbytočné, keďže syntéza 4-mmc je lacná a jednoduchá, nájsť prekurzory nie je veľký problém ani v EÚ.

Priamy chemik/výrobca sa špecializuje na pár chemikálií, ale takých málo vyrobených profesionálnym spôsobom, s veľkým utajením a voched od odberateľov s dobrou rep. tu alebo iných dôveryhodných komunít.
 

Evelyn5586

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
??? Pekný vtip, nájsť 4-MMC (4-metylmetkatinón) z Číny.
Predajcovia RC z Číny dokonca pália zvyšné zásoby, len čo sa nejaká zlúčenina zakáže - riskujú nielen to, že im zatvoria podnik, ale že (doslova) prídu o hlavu.
Určite aj tak existujú podzemní predajcovia (väčšinou spolupracujúci s organizovaným zločinom alebo mexickým kartelom), ale určite nie na syntézu 4-mmc..
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Počujem, čo hovoríte, nahlas a jasne. Túto chybu som urobil a presvedčil som sa o tom na vlastné oči prostredníctvom laboratórnych testov. Dostal som 4-CMC a 4-CEC, z ktorých som sa na pár dní asi napoly zbláznil.

Ako presne podotýkate, 4-mmc je lacný a jednoduchý syntetizátor a prekurzory nie sú až taký veľký problém. Môj problém je, že nemám ani súkromie, ani žiadne laboratórium, a tak som ho jednoducho chcel kúpiť vo veľkom. Len žasnem nad tým, aké ťažké je ho nájsť.

Oceňujem vašu odpoveď.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
áno, ak u má predajca chemikálií goof a u urobil skutočne dobrú syntézu 4mmc, potom 1 kg 4mmc stojí 300 €, ak u urobil tony a u urobil sám 2b4m, potom je cena oveľa nižšia
 
View previous replies…

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Potom, ak máte radi peniaze, prečo to nerobiť a nepredávať všetkým zákazníkom z EÚ/USA, ktorí po tom túžia? Ako som povedal, v USA sa predáva za 100 usd/g a v EÚ v závislosti od krajiny od 50 EUR do 120 EUR/G.

Ak dokážete vyrobiť 1 kg za 300 EUR, v najhoršom prípade zarobíte 50 000 EUR, v najlepšom prípade 120 000 EUR z 300 EUR....

Alebo vycestujte do blízkej krajiny, aby ste mohli robiť túto prácu, som si istý, že tam bude veľa ľudí, ktorí sa postarajú o prípravu pre vás potrebného laboratórneho vybavenia a prekurzorov ;)
 
Last edited:

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Áno, priateľu, dobre chápem, že ťa takéto veľké riziko odrádza! Preto som ti v mojich posledných komentároch poradil, ako zbohatnúť bez takéhoto rizika a zachrániť kontinent!
:) Mal by si používať OpenAI tak, aby si mohol ľahko prekladať do angličtiny a aby sme si aj dobre rozumeli Ak potrebuješ ďalšie informácie, napíš mi na PW!
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pred niekoľkými rokmi to tak nebolo. Problém je, ako som povedal, keď sa nemainstreamový liek stane opäť módnym - po niekoľkých legálnych rozšíreniach malého predajcu ho prevezmú veľryby a je im úplne jedno, či ide o skutočné 4-mmc alebo analógy. To isté sa stalo s A-PVP, potom s MXE a v podstate s akýmkoľvek veľkým RC po tom, čo ho zakázali.

Je to len čistá smola, že jediné 2 krajiny s masívnou produkciou sú najviac kontrolované pre prepravu von. Veľryby to nezaujíma, takže sa ani neobťažujú poslať mulu.

Malí predajcovia vedia, že to budú ťažko predávať, lebo nie je dôvera, ak nemajú žiadnu repku. Ale s trochou trpezlivosti a poskytnutím vzoriek by boli schopní DD predať.

Organizovanému zločinu alebo veľkoobchodným dodávateľom/výrobcom záleží len na peniazoch, nie na scéne - takže to je to, čo ideme. Len dúfam, že si uvedomia obrovský potenciál ziskov, ktoré by mohli urobiť, a prebudia sa čoskoro alebo neskôr.

To isté tu, môžem ľahko získať všetky prekurzory, ale naozaj nie som vhodný na to, aby som sa pokúsil o akýkoľvek synth. Možno si nájdem laboratórium na prenájom, aby som mohol vyrábať bez toho, aby ma niekto rušil... aj tak potrebujem schopné ruky ;)
 
Top