aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Veľmi by som si priala, aby k tomu nedošlo, ale už som stratila trpezlivosť.

V posledných niekoľkých mesiacoch som obchodoval s firmou aaronstevens.
V skutočnosti bola spoločnosť aaronstevens prvým online predajcom, s ktorým som kedy obchodoval.
a urobili sme dosť veľa úspešných obchodov.
Dokonca aj keď sa výrobky neobjavili, bez váhania ich opätovne odoslal.

ale..
pred niekoľkými týždňami som si objednal 1 kg rýchlosti so sledovaním zásielky
nedostal som track&trace a objavila sa len polovica výrobku.
Sťažoval som sa mu a dohodli sme sa na opätovnom zaslaní chýbajúcich 500 g.
V piatok (29. septembra) som urobila objednávku na ďalší kg pasty speed, ktorá mala byť zaslaná spolu s chýbajúcimi 500 g.
Keď som vykonal platbu, neozval sa mi a snažil som sa ho kontaktovať na viacerých platformách.

Bolo mi oznámené, že pred niekoľkými dňami odoslal.
tak som ho dnes ráno kontaktoval na jeho novom proton mailovom účte a dostal som odpoveď, ale bola to krátka konverzácia a odvtedy som o ňom nepočul

odporúčam každému telu, aby zatiaľ nezadával žiadne objednávky
dúfam, že je to všetko jeden veľký omyl a nájdeme riešenie
pretože som mal skvelé skúsenosti s aaronstevens.. až doteraz.

Budem vás informovať
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Priateľ, prosím, pošlite nám ďalší e-mail, mali sme obrovský nápor nových e-mailov po zatknutí jedného z našich členov, buďte prosím trpezliví, odpovieme vám čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.

VC
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
moja objednávka spred približne 5 týždňov stále chýba nechcem nikoho obviňovať alebo tak zatiaľ, ale nedávne udalosti sú veľmi zvláštne, rovnako ako objednávky spred dlhšieho času sú stále veľké "?"
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Ako som počul, hlavného používateľa stojaceho za účtom aaronstevens zatkli, prečo o tom ešte nie je žiadne oznámenie? Myslím, že vaša komunita by to mala vedieť, alebo možno chcete vyjsť s pravdou von, aby sa všetci prestali hádať.

Varovali ste svoj e-mailový zoznam, že váš starý e-mail je kompromitovaný, ale na BB ste o tejto skutočnosti nič nehovorili. Všimli ste si, že ste si navzájom doxxovali všetkých svojich zákazníkov tým, že ste e-mail rozposlali všetkým príjemcom naraz? Aspoň ich poštové adresy. Vyzerá to naozaj zle, ako zaobchádzate s citlivými údajmi svojich zákazníkov.

Nemyslím si, že neistota prispieva k takýmto situáciám pozitívne. Vystúpte a jasne povedzte, čo sa deje.

BB by mala zaviesť zákazy obchodovania pre takéto situácie, kým si aaron veci nevyjasní!!! Aj keď obchody boli mimo depozitu hlavný majiteľ tohto účtu údajne zatknutý je situácia, s ktorou sa netreba zahrávať
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Som zvedavý na veľký príbeh, ktorý si vypočujeme tentoraz úprimne, začína byť emberassing a bolestivé sledovať, ako tento chlapík stále klame svoju komunitu!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Skvelé, takže ho zatkli. dúfajme, že je schopný nie všetko odhaliť, WTF. Odišiel na 4 týždne 25 tabliet kyseliny sračkovej neskôr, nemôžem sa nad tým pozastaviť! Stále potrebujem predajcu cid, ktorý ma nebude ošklbať! DM ONLY Prosím
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Čakám na svoj 4 týždne a nič, rozmýšľal som, či som jediný. Hádam nie
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
pre mňa viac ako 5 týždňov... dokonca mi poslal fotku balíka s číslom na sledovanie
 

mjsunsay23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pekný idiot prijíma ponuky, keď vie, že ich nemôže splniť
aspoň som urobil escrow a dostal som späť svoje peniaze mínus poplatok
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kde je moja objednávka? objednal som si 100 g kokaínu dostal som len 98,5 g objednal som si heroín od valentina kartelu a stále som to nedostal????? som mu posielal správy na reláciu. cez e-maily žiadna odpoveď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Už by sme mali vytvoriť zoznam celkových peňazí, ktoré podvodom získal... Je mi to ľúto, brat
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Toto vlákno bude dobrým príkladom toho, prečo bude nútená úschova kľúčová pre plattformy na ochranu jej používateľov :) XMR by pochybnosti o ohrozenom súkromí obsoletné.

Je ľahké povedať, že bez escrow nie je zodpovednosť, ale čas znova a znova ukazuje, že ľudia zneužívajú komunity a plattformy vždy, keď môžu!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Tu je rozhovor od distribútora a odo mňa. Môže to overiť aj v prípade, že má účet
RSJeTIgs7p
JbeFHW3zrX
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Keď pridáte laboratórny test, môžete pridať aj doklad o objednávke? Teda screenshot, ako ste si to objednali priamo od aarona (TXID, adresa peňaženky)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Išlo o chybu na strane baliacich tímov, ospravedlňujeme sa za to, ale ľudia občas robia chyby. H bolo odoslané, avšak vyzerá to tak, že bolo zachytené, odpovedali sme na váš e-mail a povedali sme vám, že vám môžeme ponúknuť 50 % opätovné odoslanie, nereagovali ste. Dúfam, že vás to nájde v poriadku.

VC
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
@HEISENBERG
chápem @aaronstevens, ale bolo mi sľúbené sledovanie, ktoré som nikdy nedostal. pýtal som sa každý deň, len mi bolo povedané, že ho dostanem dnes večer, a to 1 týždeň v kuse. potom mi prišiel krátky koks, napísal som vám o tom správu a vy ste povedali, že je to súčasť skrytej metódy, a potom o 3 dni neskôr som dostal 7 g a znova som vám napísal, že je to krátke, potom ste niekoľko dní neodpovedali a povedali ste "takže je to 3,5 g dole", potom som nikdy nedostal odpoveď späť. neustále som vás žiadal o číslo zásielky pre H, ktorú ste ignorovali. 50% reship ?? som dostal povedal 50% vrátenie peňazí alebo 100% reship, ak to dont prísť.. môj prvý krát zaoberá s vami som dal dôveru v u. ak môžeme vyriešiť problém, potom mi nevadí, že sa pokúsi druhý pokus. ako ste povedali, sme ľudia robíme chyby. som vám napísal späť.
 

MadRabbit

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
13
Reaction score
8
Points
8
2 unce d metamfetamínu nikdy neukázali, že ľudia boli pre dobre umožňuje dať
to najmenej, čo sa stane, je to, že sa moja hlava pichne do horšieho
dostať ma zabiť, .2cartel mail bs sa vráti ako nedoručiteľný
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Pošlite mi súkromnú správu na tomto mieste, ak e-mail nefunguje s uvedením všetkých vašich problémov
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
moja sa objavila na NZ objednaná oz md 4. septembra , prišla 8. októbra toto je moja 2. objednávka a všetko dorazilo , keď som to vážil, bolo to 30 grms..takže žiadne sťažnosti tu, len dĺžka času, ktorý trvá. ale to sa stáva, keď žijete na dne sveta................dieky aaron VC, kurva bol naozaj zatknutý, hľadá na zadávanie ďalších objednávok..som si všimol, že hi proton mail sa vrátil ako ohrozený
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ďakujeme, bro si vážime podporu od zákazníkov, ako ste vy.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
aaron tu už ani nepredáva ?,nemôžem ho nájsť lol
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/members/aaronstevens.2059/

Jeho zoznamy a vlákno boli odstránené kvôli nedávnym podozreniam, ale jeho účet zostáva nezakázaný
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top