aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kde je moja objednávka? objednal som si 100 g kokaínu dostal som len 98,5 g objednal som si heroín od valentina kartelu a stále som to nedostal????? som mu posielal správy na reláciu. cez e-maily žiadna odpoveď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Už by sme mali vytvoriť zoznam celkových peňazí, ktoré podvodom získal... Je mi to ľúto, brat
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
aayyyyy a LSD je 25E-N.... 1 klient je teraz v nemocnici
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Mám dôkaz o distribúcii, v ktorom sa hovorí, že je to trpké, všetko ostatné je v tajnom chate, ale ill poskytne, čo môžem a čo dovolia. časť o nemocnici bola povedaná na telefonáte


OmZSOBk59K
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Neprekvapuje ma to. aaron sa mi priznal, že predáva oxykodón s prímesou fentanylu
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Uf, o čom to hovoríte, že ste to vy, kto napísal obe strany rozhovoru... Po prvé, kto so zdravým rozumom by dal všetky tieto informácie na verejné fóra, aby ich všetci videli?

Prečo tento účet (tieto účty),ešte nie je vykázaný zo stránky?

Ste príliš ignorantskí na to, aby ste pochopili, prečo bežný človek dokáže vašu podvodnícku povahu odhaliť na míle ďaleko.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zverejnená snímka obrazovky je snímka z konverzácie medzi Cutom a jednou z obetí aarons
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
aaron tu už ani nepredáva ?,nemôžem ho nájsť lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg ak je niekto dosť hlúpy na to, aby si kúpil od tohto chlapíka, zaslúži si, aby ho okradli. Myslí si, že je šikovný so svojimi falošnými reklamáciami typu "objednal som si 100 g a dostal som len 98,5". Je tak ľahké vidieť, že používa viacero účtov
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitímne som si objednal 100 g dostal som 91,5 g potom som mu o tom povedal a on povedal, že zvyšok znovu odošle. O 2 dni neskôr som dostal 7 g poštou, tak som mu poslal správu, že mu chýba 1,5 g. Neodpovedal mi.
Objednal som si 100g H, ktoré nikdy nedorazili. mali byť sledované, nikdy som nedostal sledovanie. neustále som mu posielal správy bez odpovede. nechcem vyznieť ako piča, ale áno, celkovo na kokse chýbalo 1,5 g. znie to ako falošná sťažnosť, ale je to pravda. dnes som dostal e-maily od spoločnosti valentino cartel, ale chcem vrátiť peniaze späť. sú ochotní urobiť 50% opätovného zaslania, ale nestojím o to. žiadna záruka, ak sa re ship chystá prísť. je to prvýkrát, čo robím obchod s ním. môj účet vyzerá falošný, pretože som tu nový. nemyslím si, že budem kupovať od nich, ak nevyrieši problém, a ak to urobia, prečo to neskúsiť znova s nimi ? chyby sa stávajú, chápem to. nemôžete dôverovať dark net tho niekto môže byť za obrazovkou.
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Človek, ktorý podvádza druhých, je len ten najhorší druh spodiny, aký existuje. Choďte von a zarábajte si peniaze poctivou prácou. Takíto ľudia sú narcistickí a nemajú ani výčitky svedomia za zlo, ktoré spáchali... akoby im svet niečo dlhoval. Alebo sú na svet nahnevaní, lebo ich život stojí za hovno. Je to tvoja VLASTNÁ VINA, že tvoj život stojí za hovno, ty skurvený lúzre
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Úplne s tým súhlasíme, snažíme sa zo všetkých síl a s využitím všetkých našich zdrojov tieto problémy napraviť, dávajte si pozor, brat.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tvoja kyselina doslova dostala niekoho do nemocnice, pretože je to falošná sračka
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Nedokážete držať krok ani s vlastným cluster fuckom - kedy sa uskutočnila objednávka kyseliny a ako má kus papiera alebo gélu niekoho hospitalizovať. Skutočne dúfam, že karma čoskoro zaklope na tvoje dvere s bejzbalovou pálkou
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
VŠETKÝM, KTORÍ SI MYSLIA, ŽE NAŠA ORGANIZÁCIA SÚ PODVODNÍCI

Toto je šéf celej organizácie, ktorý hovorí

V prvom rade by som chcel poďakovať všetkým, ktorí prejavili spoločnosti Valentino Cartel podporu počas tohto ťažkého obdobia, a chceli sme vám dať najavo, že vaša podpora nezostáva nepovšimnutá, naozaj si vážime každého z vás.

V poslednej dobe sme videli niekoľko nenávistných, negatívnych komentárov o našej organizácii, čo nás rozčuľuje, chápeme všetky vaše frustrácie, avšak nie je príjemné vidieť, ako sa naši verní zákazníci obracajú proti nám po jednom nesprávnom konaní.

Aby sme veci objasnili, člen, ktorý viedol tento sektor podnikania, bol zatknutý a jeho relácia, prototnmail a telegram boli kompromitované. Údaje na jeho zariadení sú zašifrované, takže sa nemusíte báť, že by ste boli v ohrození, avšak do budúcnosti máme pocit, že je najlepšie používať inú e-mailovú adresu. Kvôli strate služieb zasielania správ nový člen, ktorý bol pridelený na riešenie tohto sektora, nemá žiadne predchádzajúce informácie, takže všetko, čo teraz robí, je pre neho nové. To znamená, že nepozná žiadneho zo starých zákazníkov ani ich objednávky, preto žiada ľudí o doklad o platbe a históriu správ so starým členom. Každej osobe, ktorá si objednala, bolo pridelené číslo objednávky, ktoré bolo zaznamenané v jeho telefóne. Takto mu pri rozhovore s baliacim tímom mohli podľa toho prideliť sledovacie čísla. Po zatknutí tohto člena sme stratili strašne veľa informácií a práve teraz sa ich snažíme zhromaždiť čo najviac, aby sme mohli problémy napraviť. Ďalším problémom sú konfiškácie, mnohé z našich odoslaných zásielok boli nedávno zabavené a naše hlavné sklady vo Francúzsku a Nemecku boli uzavreté, čo ďalej sťažuje našu organizáciu. Ak mám byť k vám úprimný, tieto posledné tri týždne boli mimoriadne skurvené.

Mnohí z vás sa vyjadrili, že sme podvodníci, a preto som k vám transparentný. Všetci zákazníci, ktorí pomôžu tomuto novému členovi zorientovať sa na tejto stránke, budú nesmierne ocenení. Hoci som práve videl, že nám boli odobraté naše predajné práva, čo je škoda vidieť. V prípade akýchkoľvek otázok nám prosím napíšte. Najdôležitejšie je obnoviť dôveru, ktorá bola vybudovaná predtým. Naším cieľom je urobiť to tak, že každému poskytneme maximálne 75 % opätovného poskytnutia pomoci v závislosti od jeho situácie. Napíšte nám, prosím, doklad o transakcii, vašu pôvodnú objednávku, koľko z nej prišlo, ak vôbec nejaké, a vašu doručovaciu adresu. Tešíme sa na všetky nové obchodné príležitosti, ktoré sa nám naskytnú.

Informácie o objednávkach zadaných v období od 25. sept - 2. október sa na neurčito stratili. Všetky nové objednávky uskutočnené od 5., keď sme obnovili činnosť, boli spracované, pokiaľ neboli uskutočnené prostredníctvom stránky bbgate. Ďakujeme za pochopenie. Zostaňte v bezpečí, moji ľudia.

Šéf
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zatiaľ čo aaron viedol dobré obchody s mnohými a vo všeobecnosti bol v dobrom tempe, pokiaľ ide o jeho objednávky, mne bolo všetko okolo neho od začiatku podozrivé, pretože som mohol povedať, že sa v komunite neangažuje skutočne na osobné účely, a tiež jeho široké zásoby, ktoré sa nikdy nezdali byť spolu na jednom mieste, mi jednoducho pripadali ako "Darknetový predajca 101", každopádne dropshipping je moderný obchodný model, ale prišiel mi gýčovitý, aby mal takúto formu reklamy, keď zjavne nie ste ten človek :D Kvôli jeho podozrivému správaniu som si voči nemu naozaj vypestoval veľkú zlosť, za to, že by túto skvelú komunitu zneužil na svoj osobný prospech.

Klamstvá zvyčajne nikdy nevedú ďaleko, v tomto prípade sa pre mňa 29. augusta tohto roku odhalila zaujímavá zápletka, ktorú aaron vytvoril okolo seba a mnohých ďalších osôb (kupujúcich a predávajúcich), ktoré má na tomto trhovisku. Napriek tomu som nemal chuť s tým niečo robiť, pretože mať rôzne identity na darkwebe je niečo, čo je veľmi bežné a čo robím aj ja.

Napriek tomu to bolo 22. augusta, keď ma kontaktoval používateľ Breaking Bad a žiadal rôzne lieky, ale hlavne oxykodón na súkromné použitie. Dali sme sa do reči a bolo to asi o týždeň neskôr, keď bol balíček na ceste. Vtedy ma kupujúci kontaktoval znova s nasledujúcou správou:

Takže v tejto fáze by som chcel, aby ste si dali pauzu, otvorili reláciu a pozreli sa, či vám to ID môže byť povedomé :D

. Príbeh pokračuje..

Keďže som nikdy predtým nemal kontakt na relácii s aaronom, nemohol som vidieť, čo sa chystá rozvinúť, a pokračoval som v kontaktovaní používateľa s lenivou správou "Yo Gordon", aby som mu dal vedieť, kto som.

O 2 hodiny a 2 minúty neskôr bola moja žiadosť o správu prijatá. Používateľ odpovedal:

Keď som pokračoval v konfrontácii s ním, povedal som:
Za celý deň nepovedal nič, hoci predtým bol VELMI citlivý a v USA bolo ešte poludnie
Pátrala som ďalej:
Vyšiel von a povedal:
Dostal som nejaké fugazi vysvetlenia, prečo ho môj zákazník odkázal na mňa, pretože aaron má byť veľkým dodávateľom oxykodónu v USA :D :D Pre mňa je to celkom jasné :)

Používateľ BB, ktorý mi poslal profil, tiež neodpovedal jeden deň a potom povedal::

Keď som odpovedal:
Nedostal som odpoveď, keď bol balík doručený, už ma nekontaktovali, ale účet je k dnešnému dňu stále aktívny (naposledy bol aktívny: 9. októbra 2023)

To môže ponechať mierny priestor na interpretáciu, ale pre mňa sú veci celkom jasné.

Z údajov, ktoré vidím v adrese, vyplýva, že osoba, ktorá stojí za účtom, je z USA! (Nepýtajte sa ma na jeho adresu :D)

Mohol by som pokračovať v pridávaní dôkazov vyššie uvedených tvrdení (screenshoty + videá), ktoré mám, ale je to strata času a energie!

Ďalšie situácie, ktoré viedli k môjmu názoru na aarona, sú:

1. Keď som práve začal ako predajca, mal som užívateľov ako Chobeskunk a 2 ďalších ľudí z Francúzska, ktorí čakali na odpoveď aarona už viac ako 3 týždne po zadaní objednávky a odoslaní mincí, doslova to nikdy neprestalo odvtedy, že ľudia sem chodili každú chvíľu s rovnakým problémom, že boli ghosted celé týždne, a to je 4 mesiace.
Ghosting po prijatí objednávky = podvod
2. Jeho kokaín bol testovaný na 70%, inzerovaný na 90%+
3. Ľudia si objednali pervitín, dostali 4MMC
4. Priznal sa mi, že na Session predával oxykodón s prímesou fentanylu
5. Vysielanie o 95 % 4MMC, ale zasielanie špinavého hovna zákazníkom. Keď to vyjde najavo, naozaj tvrdí, že to riešil tak, že lietal do laboratória lietadlom, aby zlepšil prácu svojich chemikov

Chlapi, toto všetko je tak zlé, že nemôžem uveriť, ako to mohlo trvať tak dlho a ďaleko a ako to, že tento chlapík ešte nie je zakázaný? Bolo to smiešne sledovať, ale úprimne, chceme takýto typ pozornosti, že užívateľ, ktorý si kúpil drogy na Breaking Bad sa dostal do nemocnice z toho? aaronstevens musí ísť a každý z jeho bočných účtov!

Naozaj by ma zaujímalo, koľko peňazí vylákal od ľudí.

Naozaj nalieham na potrebu nútených eskontných transakcií na Breaking Bad, každý, kto ťahá ľudí mimo fóra, by mal byť okamžite zabanovaný, ak to nebolo udelené adminmi.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Môžem pridať 98 %!!! SUPER AMFETAMÍN bol naozaj maximálne 70 % po vysušení a tiež, vediem spoločnosť, ktorá teraz otvára 27. laboratórium čoskoro a stále sa mi darí odpovedať zákazníkom alebo obchodným partnerom v časovom rozpätí 10 min - 2 h podľa toho, koľko toho potrebujem urobiť, kde on naopak potreboval neuveriteľných 8 dní, myslím, že to bolo... no áno, nie som si istý, ako to išlo tak dlho
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Bolo potrebné, aby jeden človek začal podávať sťažnosť a odhalil ho za jeho konanie, som rád, že sa to nakoniec stalo!
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je tak sus, zdá sa, že aaron sa tam trochu pošmykol, myslím, že sa to stáva, keď žongluješ s mnohými vedľajšími účtami a zabudneš, kto máš byť
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Naozaj je to pre mňa len veľmi sus, neviem úprimne. Najmä to, že ma tento používateľ už nikdy nekontaktoval, hoci dodanie bolo perfektné, je nezvyčajné.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nemám ani z polovice taký prehľad o tomto svete ako ty, ale u nás som v tejto oblasti stará zákerná líška a Aaronovo správanie mi bolo od prvej chvíle podozrivé.
Už rok pozorujem toho chlapa, ako arogantne sa snaží zatlačiť do úzadia ostatných predajcov. Ale zdá sa, že aj ja starnem, lebo čas plynul, videl som, ako sa hromadia pozitívne hodnotenia, a tak mi napadlo, že to možno stojí za pokus...
Potom vypukol škandál, našťastie pre mňa. Našťastie aj pre teba, keďže si ho svojou spoľahlivosťou prakticky v krátkom čase porazil.
Takže, ak ti to nevadí, čoskoro sa u teba prihlásim pre trochu amfetamínu... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Väčšina vecí je taká samozrejmá, že hádam nie je potrebný žiadny náhľad :) Ale môžete ma samozrejme vždy kontaktovať a uvidíme, či sa nám podarí zrealizovať pre vás objednávku! Samozrejme, že mi to nevadí :D :D :) :)
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
To všetko sa odvíja a jeho ešte horšie, ako som si predstavoval, najmä vzhľadom na reputáciu a dôveru, ktorú kedysi mal v komunite. Aaronove činy sú naopak krutou zradou na všetkých prítomných a rozhodne by mali byť odhalené.

Moje rokovania s Aaronom týkajúce sa významnej objednávky do Južnej Kórey v hodnote viac ako niekoľko tisíc dolárov odhalili niekoľko znepokojujúcich nezrovnalostí:

  1. Uviedol nezvyčajne nadhodnotenú cenu, takmer štvornásobok bežnej sadzby.
  2. Napriek vysokej cene sa Aaron zdržal poskytnutia akýchkoľvek údajov o sledovaní a vždy sa vyhýbal nejednoznačným výhovorkám.
  3. Časom sa stalo bolestne zrejmým, že nemá ani dôkaz o zásielke, ani žiadnu predstavu o jej mieste pobytu, hoci opakovane ubezpečoval o jej prípadnom doručení.
Moje pokusy zabezpečiť akúkoľvek formu kompenzácie, či už úplné alebo čiastočné vrátenie peňazí, alebo dokonca opätovné zaslanie, sa stretli bez odozvy a tvrdenie jeho zrejmé, že za takúto objednávku sa peniaze nevracajú. Zdá sa, že spoločnosť Aaron využíva zložitosti a problémy pri preprave, najmä do takých zložitých destinácií, ako je Južná Kórea, a jednoducho nič neposiela a tvrdí, že je to len ťažké miesto na prepravu a vrátenie peňazí nemá zmysel.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Viem si len predstaviť celkové škody spôsobené finančne a dokonca aj fyzicky. Neexistujú žiadne výčitky svedomia a nebude možné odpustiť, aby sa niekto dostal do nemocnice s falošnými liekmi

Tím BB by mal zakročiť, aby bol každý jeden príspevok o jeho emailovej adrese vymazaný, ako prvý krok k minimalizácii škôd!

Možno si už zaslúžil aj titul "podvodník", ocenila by som to :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@aaronstevens a ďalší

Tím BB si je dobre vedomý, že v našom odbore dochádza k zatýkaniu. Nie každé zatknutie zničí podnik.
Len čo sa objavili správy, že @aaronstevens má problémy, okamžite sa nám ozval a požiadal nás, aby sme zrušili všetky objednávky a ľudia mohli dostať svoje peniaze späť.

Som si tiež vedomý toho, že @aaronstevens sa snaží minimalizovať stratu svojho podnikania a vyvíja úsilie, aby bola väčšina objednávok doručená zákazníkom.

Kým sa situácia nestabilizuje, dočasne sme skryli všetky ponuky @aaronstevens. Po vyriešení väčšiny problémov bude môcť @aaronstevens pokračovať v obchodovaní na BB, ale nebude zverejňovať kontakty na messengery, aby všetky obchody prešli cez úschovu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To nie je ospravedlnenie pre predaj falošných výrobkov, ktoré vystavujú kupujúcich fyzickému nebezpečenstvu, ako napríklad jeho LSD
Presne toto sa Breaking Bad snaží odstrániť z trhov s drogami, predajcov, ktorí zneužívajú svojich spotrebiteľov, pretože nevedia lepšie

Prečítaj si všetky obvinenia tu vo vlákne, jednoducho to presahuje všetko, čo sa dá ospravedlniť zo záťahu, ktorý mu údajne na pár dní zablokoval obchod. To, o čom je toto vlákno, je oveľa väčšie
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nežiadam o laboratórne testy. Pozrite si aspoň obeť a jej príbeh. Čo používal, koľko, aké boli príznaky, dôkaz, že to kúpil od arona. Len toto.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myslím, že by to malo byť možné získať prostredníctvom Cut, keďže je v kontakte s kupujúcim, ak existuje doklad TXID, je to ešte lepšie.
@NoCutt Môžete niečo opraviť? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Všetky e-mailové kontakty sú stále viditeľné na jeho profilovej stránke
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Myslím, že je zrejmé, že správcovia stránky sú celý čas v tomto bull
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top