aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
kde je moja objednávka? objednal som si 100 g kokaínu dostal som len 98,5 g objednal som si heroín od valentina kartelu a stále som to nedostal????? som mu posielal správy na reláciu. cez e-maily žiadna odpoveď !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Už by sme mali vytvoriť zoznam celkových peňazí, ktoré podvodom získal... Je mi to ľúto, brat
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ak táto osoba môže písať, nech ide na fórum a zverejní svoje tvrdenie s podrobným opisom okolností.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
aaron tu už ani nepredáva ?,nemôžem ho nájsť lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Človek, ktorý podvádza druhých, je len ten najhorší druh spodiny, aký existuje. Choďte von a zarábajte si peniaze poctivou prácou. Takíto ľudia sú narcistickí a nemajú ani výčitky svedomia za zlo, ktoré spáchali... akoby im svet niečo dlhoval. Alebo sú na svet nahnevaní, lebo ich život stojí za hovno. Je to tvoja VLASTNÁ VINA, že tvoj život stojí za hovno, ty skurvený lúzre
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Úplne s tým súhlasíme, snažíme sa zo všetkých síl a s využitím všetkých našich zdrojov tieto problémy napraviť, dávajte si pozor, brat.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Odpovedali ste mi náhodou? Myslím, že to bolo venované aaronovi, čo ste povedali.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ide o moju objednávku, ktorá bola zošnurovaná... Ďalšie dôkazy od môjho klienta a jeho klienta budú zaslané zajtra, keďže všetci spia.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zatiaľ čo aaron viedol dobré obchody s mnohými a vo všeobecnosti bol v dobrom tempe, pokiaľ ide o jeho objednávky, mne bolo všetko okolo neho od začiatku podozrivé, pretože som mohol povedať, že sa v komunite neangažuje skutočne na osobné účely, a tiež jeho široké zásoby, ktoré sa nikdy nezdali byť spolu na jednom mieste, mi jednoducho pripadali ako "Darknetový predajca 101", každopádne dropshipping je moderný obchodný model, ale prišiel mi gýčovitý, aby mal takúto formu reklamy, keď zjavne nie ste ten človek :D Kvôli jeho podozrivému správaniu som si voči nemu naozaj vypestoval veľkú zlosť, za to, že by túto skvelú komunitu zneužil na svoj osobný prospech.

Klamstvá zvyčajne nikdy nevedú ďaleko, v tomto prípade sa pre mňa 29. augusta tohto roku odhalila zaujímavá zápletka, ktorú aaron vytvoril okolo seba a mnohých ďalších osôb (kupujúcich a predávajúcich), ktoré má na tomto trhovisku. Napriek tomu som nemal chuť s tým niečo robiť, pretože mať rôzne identity na darkwebe je niečo, čo je veľmi bežné a čo robím aj ja.

Napriek tomu to bolo 22. augusta, keď ma kontaktoval používateľ Breaking Bad a žiadal rôzne lieky, ale hlavne oxykodón na súkromné použitie. Dali sme sa do reči a bolo to asi o týždeň neskôr, keď bol balíček na ceste. Vtedy ma kupujúci kontaktoval znova s nasledujúcou správou:

Takže v tejto fáze by som chcel, aby ste si dali pauzu, otvorili reláciu a pozreli sa, či vám to ID môže byť povedomé :D

. Príbeh pokračuje..

Keďže som nikdy predtým nemal kontakt na relácii s aaronom, nemohol som vidieť, čo sa chystá rozvinúť, a pokračoval som v kontaktovaní používateľa s lenivou správou "Yo Gordon", aby som mu dal vedieť, kto som.

O 2 hodiny a 2 minúty neskôr bola moja žiadosť o správu prijatá. Používateľ odpovedal:

Keď som pokračoval v konfrontácii s ním, povedal som:
Za celý deň nepovedal nič, hoci predtým bol VELMI citlivý a v USA bolo ešte poludnie
Pátrala som ďalej:
Vyšiel von a povedal:
Dostal som nejaké fugazi vysvetlenia, prečo ho môj zákazník odkázal na mňa, pretože aaron má byť veľkým dodávateľom oxykodónu v USA :D :D Pre mňa je to celkom jasné :)

Používateľ BB, ktorý mi poslal profil, tiež neodpovedal jeden deň a potom povedal::

Keď som odpovedal:
Nedostal som odpoveď, keď bol balík doručený, už ma nekontaktovali, ale účet je k dnešnému dňu stále aktívny (naposledy bol aktívny: 9. októbra 2023)

To môže ponechať mierny priestor na interpretáciu, ale pre mňa sú veci celkom jasné.

Z údajov, ktoré vidím v adrese, vyplýva, že osoba, ktorá stojí za účtom, je z USA! (Nepýtajte sa ma na jeho adresu :D)

Mohol by som pokračovať v pridávaní dôkazov vyššie uvedených tvrdení (screenshoty + videá), ktoré mám, ale je to strata času a energie!

Ďalšie situácie, ktoré viedli k môjmu názoru na aarona, sú:

1. Keď som práve začal ako predajca, mal som užívateľov ako Chobeskunk a 2 ďalších ľudí z Francúzska, ktorí čakali na odpoveď aarona už viac ako 3 týždne po zadaní objednávky a odoslaní mincí, doslova to nikdy neprestalo odvtedy, že ľudia sem chodili každú chvíľu s rovnakým problémom, že boli ghosted celé týždne, a to je 4 mesiace.
Ghosting po prijatí objednávky = podvod
2. Jeho kokaín bol testovaný na 70%, inzerovaný na 90%+
3. Ľudia si objednali pervitín, dostali 4MMC
4. Priznal sa mi, že na Session predával oxykodón s prímesou fentanylu
5. Vysielanie o 95 % 4MMC, ale zasielanie špinavého hovna zákazníkom. Keď to vyjde najavo, naozaj tvrdí, že to riešil tak, že lietal do laboratória lietadlom, aby zlepšil prácu svojich chemikov

Chlapi, toto všetko je tak zlé, že nemôžem uveriť, ako to mohlo trvať tak dlho a ďaleko a ako to, že tento chlapík ešte nie je zakázaný? Bolo to smiešne sledovať, ale úprimne, chceme takýto typ pozornosti, že užívateľ, ktorý si kúpil drogy na Breaking Bad sa dostal do nemocnice z toho? aaronstevens musí ísť a každý z jeho bočných účtov!

Naozaj by ma zaujímalo, koľko peňazí vylákal od ľudí.

Naozaj nalieham na potrebu nútených eskontných transakcií na Breaking Bad, každý, kto ťahá ľudí mimo fóra, by mal byť okamžite zabanovaný, ak to nebolo udelené adminmi.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je tak sus, zdá sa, že aaron sa tam trochu pošmykol, myslím, že sa to stáva, keď žongluješ s mnohými vedľajšími účtami a zabudneš, kto máš byť
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Naozaj je to pre mňa len veľmi sus, neviem úprimne. Najmä to, že ma tento používateľ už nikdy nekontaktoval, hoci dodanie bolo perfektné, je nezvyčajné.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Gordon, nemám ani z polovice taký prehľad o tomto svete ako ty, ale u nás som v tejto oblasti stará zákerná líška a Aaronovo správanie mi bolo od prvej chvíle podozrivé.
Už rok pozorujem toho chlapa, ako arogantne sa snaží zatlačiť do úzadia ostatných predajcov. Ale zdá sa, že aj ja starnem, lebo čas plynul, videl som, ako sa hromadia pozitívne hodnotenia, a tak mi napadlo, že to možno stojí za pokus...
Potom vypukol škandál, našťastie pre mňa. Našťastie aj pre teba, keďže si ho svojou spoľahlivosťou prakticky v krátkom čase porazil.
Takže, ak ti to nevadí, čoskoro sa u teba prihlásim pre trochu amfetamínu... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Väčšina vecí je taká samozrejmá, že hádam nie je potrebný žiadny náhľad :) Ale môžete ma samozrejme vždy kontaktovať a uvidíme, či sa nám podarí zrealizovať pre vás objednávku! Samozrejme, že mi to nevadí :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens a ďalší

Tím BB si je dobre vedomý, že v našom odbore dochádza k zatýkaniu. Nie každé zatknutie zničí podnik.
Len čo sa objavili správy, že @aaronstevens má problémy, okamžite sa nám ozval a požiadal nás, aby sme zrušili všetky objednávky a ľudia mohli dostať svoje peniaze späť.

Som si tiež vedomý toho, že @aaronstevens sa snaží minimalizovať stratu svojho podnikania a vyvíja úsilie, aby bola väčšina objednávok doručená zákazníkom.

Kým sa situácia nestabilizuje, dočasne sme skryli všetky ponuky @aaronstevens. Po vyriešení väčšiny problémov bude môcť @aaronstevens pokračovať v obchodovaní na BB, ale nebude zverejňovať kontakty na messengery, aby všetky obchody prešli cez úschovu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To nie je ospravedlnenie pre predaj falošných výrobkov, ktoré vystavujú kupujúcich fyzickému nebezpečenstvu, ako napríklad jeho LSD
Presne toto sa Breaking Bad snaží odstrániť z trhov s drogami, predajcov, ktorí zneužívajú svojich spotrebiteľov, pretože nevedia lepšie

Prečítaj si všetky obvinenia tu vo vlákne, jednoducho to presahuje všetko, čo sa dá ospravedlniť zo záťahu, ktorý mu údajne na pár dní zablokoval obchod. To, o čom je toto vlákno, je oveľa väčšie
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Videli ste dôkazy? Nechcem vystupovať ako právnik, ale ak niekto obviňuje, mal by svoje obvinenia dokázať.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte pravdu, pokiaľ ide o výsledok laboratórneho testu, nebol predložený žiadny dôkaz, dúfam, že sa nám ho podarí získať!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nežiadam o laboratórne testy. Pozrite si aspoň obeť a jej príbeh. Čo používal, koľko, aké boli príznaky, dôkaz, že to kúpil od arona. Len toto.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Myslím, že by to malo byť možné získať prostredníctvom Cut, keďže je v kontakte s kupujúcim, ak existuje doklad TXID, je to ešte lepšie.
@NoCutt Môžete niečo opraviť? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Všetky e-mailové kontakty sú stále viditeľné na jeho profilovej stránke
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Aj vy ste obchodníci. Ktokoľvek môže prísť a povedať, že zákazník bol hospitalizovaný po použití vášho výrobku. Samozrejme, že by to bola škoda na vašej povesti. Preto si myslím, že sme povinní reagovať na takéto tvrdenia len vtedy, ak vidíme trochu viac než len obvinenie.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Máte pravdu. Dúfam, že sa tvrdenie podarí dokázať alebo vysvetliť, aby sa predišlo ďalším škodám. Plat form by nepotrebovala takýto typ negatívneho reflektora.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Samozrejme, že je to viac ako fér, distribútor už zrejme spí, požiadam ho o dôkaz chatu alebo čokoľvek iné potrebné. Avšak ani ja som nikdy nemal zlé úmysly voči samotnému aaronovi alebo jeho firme. z pohľadu môjho klienta by bolo tiež dosť nejasné, keby mi to povedal a ani nepožiadal o vrátenie peňazí alebo podobne, čo by bolo logické, keby to v skutočnosti nebolo šnurované. Mám veľa transakcií počas tohto obdobia by to mala byť táto im 95% istý
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
AKTUALIZÁCIA: V SÚČASNOSTI SA V RÁMCI PROJEKTU "CHEMICKÉ VEDY A TECHNIKY" REALIZUJE VIACERO PROJEKTOV, KTORÉ SÚ ZAMERANÉ NA CHEMICKÉ VEDY A TECHNIKY.

Po uverejnení tohto príspevku som s ním bol v kontakte.

Požiadal ma, aby som mu tiež poslal dôkaz o transakcii a rozhovor, ktorý som mal s Aaronstevensom pred jeho údajným zatknutím, v ktorom bola moja objednávka.

Splnil som jeho požiadavky a poskytol som mu všetky dôkazy, ktoré som mal a ktoré boli podľa môjho názoru viac než dostatočné.
Odvtedy však neodpovedal
A tento náš rozhovor sa uskutočnil 8. októbra.

Rozhovory, ktoré som viedol s aaronstevensom, rád prepošlem aj vám @HEISENBERG, ak to bude potrebné, pretože ich tu nezverejním kvôli tomu, že obsahujú citlivé údaje

Neviem, čo si mám z celej tejto situácie príliš vyvodiť.
Som zmätený, skeptický a cítim sa v prdeli, a nemám pocit, že sa robí jack hovno o riešení čohokoľvek z toho zo strany aaronstevens.

Mám pocit, že by mal mať aspoň toľko slušnosti, aby každému, kto čaká, denne poskytoval aktuálne informácie.
Pretože atp som už psychicky pripravený na to, že moje peniaze sú už dávno preč spolu s peniazmi všetkých ostatných
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Úplne súhlasím.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Moment, keď už nie ste kto odpovedal - je to Aaronstevens alebo je to FBI, CIA. AI alebo iná skratka...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Už to nie je nikto, komu môžete dôverovať. @HEISENBERG - ja by som jednoducho vymazal všetky stopy po tomto používateľovi a "valentino cartell"

Ak bol tento chlapík zatknutý, ako je možné, že sa k jeho účtom stále pristupuje? Aj celá zmena Session bola bugger - cry me a river, títo zmrdi už NIE sú tá istá org. ako kedysi.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top