aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
S aaronstevens som, bohužiaľ, urobil rovnaké zlé skúsenosti. medzitým si tiež myslím, že ide o veľmi šikovný podvod na aaronstevens!
na začiatku pri menších testovacích nákupoch rôznych vecí bolo všetko v poriadku!
komunikácia bola vždy mimoriadne profesionálna, teraz už tiež viem, že to boli len "pekné slová" na vybudovanie určitej úrovne "dôvery"!
Objednal som si kilo suchého amfetamínu!
ale pri poslednom nákupe ma riadne vyjebal!
Bol som bohužiaľ nútený z rôznych dôvodov no bb-market escrow použiť posledný nákup (jeden z nich monero!)
čo bola najväčšia chyba!!!
Pozrite sa čo som dostal po dobrých 4 týždňoch čakania!
Myslím, že obrázky, ktoré nahrajem, hovoria samé za seba!
Videl som v živote veľa špiny, ale toto prekonáva všetko pred tým!
Okamžite som kontaktoval Aarona Stevensa, aby som nahlásil podvod a požiadal o riešenie problému, pretože predchádzajúca komunikácia bola vždy taká "profesionálna", myslel som si, že nájdu riešenie, ktoré by obom vyhovovalo! Skrátka viac Ale opäť ste nepočuli "pekné slová" a "ospravedlnenia"!
Potom aaronstevens zmizol ako duch!
V prípade akýchkoľvek pochybností by som administrátorovi fóra poskytol aj svoju históriu e-mailov s aaronstevensom ako dôkaz!


Potom ste vždy múdrejší
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
okej, čo je to teraz do pekla lmao im prepáčte za čokoľvek to je to tak zlé, že je to opäť smiešne podvod je jedna vec, ale sranie do vašej poštovej schránky je iná vec
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Je mi ľúto vašej straty! Je šialené, v akú kašu sa zmenilo toto vlákno!
 
View previous replies…

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Nemyslím si, že je to neporiadok. Je to dobré na účely analýzy & učenia sa lepšie používať platformu.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Ľudia tu na tejto platforme neschvaľujú podvody"

Toto tvrdenie je úplne nepravdivé.

Spýtajte sa ma, ako to viem.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pretože ho zakázali? A majú zoznam známych skenerov s viac ako 30 vláknami? Alebo službu úschovy, ktorú ponúkajú a ktorá by väčšine z nich zabránila v prvom rade?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ospravedlňujem sa, že to bolo určené pre marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Nie preto, že by ho zakázali.

"službu úschovy, ktorú ponúkajú a ktorá by väčšine z nich zabránila v prvom rade?"

Kľúčové slovo v tom, čo ste napísali, je "väčšina".

Peniaze, ktoré som vložil do služby úschovy, ktorú tu ponúkajú, zmizli.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nie som veľmi technicky zdatný, ale nezabránil by tomu systém úschovy?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Prepáčte, že to bolo určené pre marty€mcfly

Aha, práve som to videl. Vôbec sa nebojte.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Len pre zaujímavosť dodám, že ich adresár odkazov tu by mal určite zdvihnúť niekoľko obočí.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Takto to vnímam u väčšiny predajcov tu lol. Pred uskutočnením väčšej objednávky sa držím malých skúšobných objednávok alebo vzoriek, kým neuvidím dostatok pozitívnej spätnej väzby. Našťastie pre mňa som svoju dostal tesne pred októbrom,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Peniaze z úschovy nikdy nezmiznú. Pokiaľ verejne nepredložíte dôkaz o tom, čo ste povedali. Budete vykázaný za diskreditáciu dobrého mena fóra. Všetci čakáme na váš dôkaz.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Podľa mojich vedomostí & na základe analytických údajov Cotton Jersey: prostredníctvom tejto konkrétnej platformy ste získali viac než dosť výhod od veľmi "múdrych mužov". Keby nebolo ich, neboli by ste vybavení na pochopenie tohto druhu vecí. Je umenie byť vďačným dobrým človekom.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Existujú spôsoby, ako získať svoje peniaze späť aj pri podvodnom účte za to! Musíte však jednať s tými, ktorí sú certifikovaní a majú dobrú povesť! Nemôžete sa pomýliť.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Áno, úschova by tomu určite zabránila, ale, jej úlohou je pomôcť kupujúcim pochopiť problémy, ktoré sa dejú na platforme, aby ich mohli odstrániť. Ak vás takto podvedú, existuje na to oddelenie ~zde na platforme áno~, ale musí ísť o legitímne nároky, ktoré porušujú podmienky & mohli by sa inak zabrániť.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
áno, malo by to byť amfetamín
údajne
Myslím, že by mal byť zamaskovaný ako prášok do kapučína (pozri obrázok balenia,hahahhaha)
Ak mám byť úprimný, vôbec by som nemal problém to prečistiť, to by bol naozaj najmenší problém, ale naozaj je tam 0 účinnej látky, takže by to nestálo za námahu! Je to naozaj veľmi smutné!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Takto to vnímam u väčšiny predajcov tu lol. Pred uskutočnením väčšej objednávky sa držím malých skúšobných objednávok alebo vzoriek, kým neuvidím dostatok pozitívnej spätnej väzby. Našťastie pre mňa som svoju dostal tesne pred októbrom,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pripomína to niekomu situáciu JohnWilkesBoof? Aj on bol špičkový, až kým jedného dňa nepovedal, že po ňom idú policajti a vzali ho do väzenia, nepamätám si jeho výhovorku prečo, ale začal sa správať naozaj nevypočítateľne, potom jednoducho zmizol. Niečo, čo som si práve všimol, je to, že sú možno jediní predajcovia, na ktorých som narazil, že používajú reláciu len na komunikáciu, som si istý, že je to náhoda, ale nemohol som si pomôcť, ale zaujímalo by ma, ako by ich mohli chytiť, keď stovky otvorene predávajú na telegram
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Len som zabudol, že som si svoju objednávku odfotil, je mi ľúto, že títo ľudia sa tým tak kráľovsky ošklbali. Nie som super zbehlý v Meth, ale táto dávka bola najlepšia, akú som videl
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top