aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Ako som počul, hlavného používateľa stojaceho za účtom aaronstevens zatkli, prečo o tom ešte nie je žiadne oznámenie? Myslím, že vaša komunita by to mala vedieť, alebo možno chcete vyjsť s pravdou von, aby sa všetci prestali hádať.

Varovali ste svoj e-mailový zoznam, že váš starý e-mail je kompromitovaný, ale na BB ste o tejto skutočnosti nič nehovorili. Všimli ste si, že ste si navzájom doxxovali všetkých svojich zákazníkov tým, že ste e-mail rozposlali všetkým príjemcom naraz? Aspoň ich poštové adresy. Vyzerá to naozaj zle, ako zaobchádzate s citlivými údajmi svojich zákazníkov.

Nemyslím si, že neistota prispieva k takýmto situáciám pozitívne. Vystúpte a jasne povedzte, čo sa deje.

BB by mala zaviesť zákazy obchodovania pre takéto situácie, kým si aaron veci nevyjasní!!! Aj keď obchody boli mimo depozitu hlavný majiteľ tohto účtu údajne zatknutý je situácia, s ktorou sa netreba zahrávať
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Skvelé, takže ho zatkli. dúfajme, že je schopný nie všetko odhaliť, WTF. Odišiel na 4 týždne 25 tabliet kyseliny sračkovej neskôr, nemôžem sa nad tým pozastaviť! Stále potrebujem predajcu cid, ktorý ma nebude ošklbať! DM ONLY Prosím
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg ak je niekto dosť hlúpy na to, aby si kúpil od tohto chlapíka, zaslúži si, aby ho okradli. Myslí si, že je šikovný so svojimi falošnými reklamáciami typu "objednal som si 100 g a dostal som len 98,5". Je tak ľahké vidieť, že používa viacero účtov
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legitímne som si objednal 100 g dostal som 91,5 g potom som mu o tom povedal a on povedal, že zvyšok znovu odošle. O 2 dni neskôr som dostal 7 g poštou, tak som mu poslal správu, že mu chýba 1,5 g. Neodpovedal mi.
Objednal som si 100g H, ktoré nikdy nedorazili. mali byť sledované, nikdy som nedostal sledovanie. neustále som mu posielal správy bez odpovede. nechcem vyznieť ako piča, ale áno, celkovo na kokse chýbalo 1,5 g. znie to ako falošná sťažnosť, ale je to pravda. dnes som dostal e-maily od spoločnosti valentino cartel, ale chcem vrátiť peniaze späť. sú ochotní urobiť 50% opätovného zaslania, ale nestojím o to. žiadna záruka, ak sa re ship chystá prísť. je to prvýkrát, čo robím obchod s ním. môj účet vyzerá falošný, pretože som tu nový. nemyslím si, že budem kupovať od nich, ak nevyrieši problém, a ak to urobia, prečo to neskúsiť znova s nimi ? chyby sa stávajú, chápem to. nemôžete dôverovať dark net tho niekto môže byť za obrazovkou.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Obrázky jeho H vyzerali veľmi dobre, ale našťastie mi prestal odpovedať
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Chcem skonštatovať, že tieto situácie sú "totálne na hovno"! Už som sa s takýmto správaním stretol a tiež sa mi to stalo, takže to chápem aj ako kupujúci. Niekedy máte parazitov & uvoľnené skrutky / uvoľnené skrutky. Jeho povinnosťou kupujúceho & komunity je prevziať iniciatívu a zaznamenať, & prípadne nahlásiť, ak to pokračuje, moderným spôsobom. Nie každá situácia by sa mala brať do úvahy, pozrieť sa cez kanály niektorých vedúcich, potom, ak je to potrebné, môže byť eskalovaná na administrátora. Aby ste mohli riešiť veci, ktoré potrebujú zlepšenie, alebo chytiť ako podvodníka, musíte brať do úvahy nedorozumenia, zlomyseľnosti & prekážky. Osobne tu nepoznám žiadnych podvodníkov, aspoň nie zamestnancov platformy.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
No to vysvetľuje tú sračkovú kyselinu, ktorú mi poslali, brácho (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Považujte za "šťastie", že sa iný chlapík dostal do nemocnice kvôli šnúrke LSD
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF vážne? Ja som si to predtým otestoval, takže som vedel, že je to LSD, nie vážka B.S. Chlapi naštvali veľa ľudí z príspevkov, ktoré som čítal. Myslím, že musí všetko vysvetliť minimálne!

Bol ten frajer v poriadku z tej šnurovanej kyseliny?
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Klient môjho klienta nemal možnosť pomôcť viac ako s tým, čo je na snímkach obrazovky "obeť" bola osoba, ktorej to predali na párty. testovali to ako tieto základné testy a nevyšlo to ako LSD, zmenilo to farby zvláštne, ale smerom k 25E alebo podobne. nevenoval som tomu viac času, pretože obeť je v poriadku a aaron je zakázaný
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Akokoľvek je táto dráma smutná, je čas ju nechať za sebou IMO :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Brácho, musíš prestať byť lil Bi*tch, 25 tabuliek sračiek. Ak to niekto číta, posiela skutočné 225mic tabs alebo silnejšie von, DM, podvodníci a všetci podliehajú len objednávkam ESCROW. Kurva nový som bol urobený cez a scammed! Povedal som mu, aby sa nesral s kyselinou, vôbec nie je v pohode. Zjedol som 8 jeho 225mic tabs ako cukrík!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Objednal som si 0,5 g DMT od aarona pred 5 týždňami, ale potom sa objavila správa o stollen session účte a ja som napísal nový, povedal, že to pošle a asi za 2 týždne to dostanem. Čakal som 3 týždne a rozhodol som sa mu napísať, že nikdy neodpovedal a nie je tam žiadny DMT očakávať, že na odosielacej adrese, ktorú som mu dal, sa 2 krát ukázala polícia. Ale myslím, že druhýkrát polícia prišla pre bezplatné vzorky Gordonovej MDMA. A nie som si istý, či je to bcs moja krajina polícia dostať vážnejšie, ale skutočnosť, že som videl tu na tomto vlákne bol arestovaný... Objednal som MDMA a DMT s rôznymi názvami, ale adresa odoslania bola 1 m od seba. Je dobré, že už nemám prístup k týmto zasielacím adresám.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
he chlapci,

Ak chcete čestne podnikať a nechcete byť podvedení. Poďme spolu obchodovať Mám najlepšie produkty z môjho kraja, A olej, mdma a ďalšie produkty na sklade.
Som veľmi otvorený pre možnosti, stačí mi poslať správu.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Dostal niekto niečo v poslednom čase? Povedal, že to bude trvať týždeň a budem mať sledovanie. Potom povedal, že "pri takej malej zásielke sledovanie neposkytujú". A to som na východnom pobreží USA btw. Toto je zo 7. októbra. Zaujímalo by ma, prečo ešte chvíľu odpovedal na e-maily.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Robí aaron teraz ešte stále obchody a odpovedá ľuďom práve teraz?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Neodpovedal od 17. októbra. Chcel som poslať nový e-mail. Možno aj z inej adresy. Ale čo to pomôže, ak je to naozaj podvod.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Čo vám dáva tušiť, že hovorím o vás?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top