Zhrnutie amalgámu hliníka (Al/Hg)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ako je to s premytím fólie HCl pred pridaním dusičnanu ortuťnatého? Neodstránili by sa tým prípadné vrstvy oxidov, ktoré by zastavili reakciu?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Trochu neskoro, ale pre každého, kto číta na tejto časovej osi...použite na tento účel unltra sonický čistič
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Dá sa to použiť na nahradenie syntéz vyžadujúcich NaBH4? Snažím sa vyrobiť 5-MeO-DMT z 5-MeO-T podľa syntézy Hamiltona Norrisa, ale nemám k dispozícii NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nemyslím si to
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
existuje spôsob, ako vyrobiť NaBH4, ktorý si nevyžaduje super vysoké teploty alebo tlak a ktorý sa dá urobiť v malom meradle v amatérskom laboratóriu, alebo to mám jednoducho vzdať a objednať z Číny a dúfať, že ma colníci nebudú spochybňovať?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, oplatilo by sa ju kúpiť. Bez špeciálneho vybavenia a príslušných laboratórnych skúseností+zručností to nezvládnete.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Prečo Al/Hg nefunguje pri tejto syntéze. mal by redukovať imín na metylovaný tryptamín, nie?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tento spôsob som neskúšal. Môžete tento výskum uskutočniť a podeliť sa o svoje skúsenosti s BB fórom
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že by to mohlo byť možné, ale nie som si tým úplne istý. Myslíte si, že sa zníži dvojitá väzba na indole?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Jedinou vecou, ktorou si nie som príliš istý, je výrobok, či sa z neho bude vyrábať MMT alebo DMT. Pri vašej syntéze metamfetamínu z amfetamínu pomocou Al/Hg sa k amínu pridáva len jedna metylová skupina.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ako sa po príprave roztoku ortuti v kyseline dusičnej a následnom pridaní tohto roztoku do banky s vodou a hliníkovou fóliou správne odvzdušňujú výpary z tejto reakcie? Zdá sa, že výpary sú dostatočne silné, takže unikajú zo vzduchového filtra a prechádzajú aj cez masku. Uvažoval som o použití vákuovej pumpy s bankou a potom vákuového regulátora, aby bolo vákuum dostatočne silné na to, aby sa výpary mohli vypustiť von, ale obávam sa čerpania plynného vodíka, pretože by mohlo dôjsť k výbuchu.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton V tomto príspevku som našiel odpoveď, ktorú som hľadal, a videl som v ňom praktické skúsenosti. Potrebujem vaše odpovede na ďalšie otázky, ďakujem.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, môžem použiť rovnaké množstvo chloridu ortuťnatého (Ii) ako dusičnanu ortuťnatého (Ii) na syntézu amfetamínu pls
 
Top