Čistenie amfetamínu acidobázickou extrakciou

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ahoj generál Patton, nemôžem nájsť žiadny zdroj, ktorý by zobrazoval konečnú výrobu ružových tabletiek adderalu. Ak chcem vyrobiť ružové tabletky adderalu, musím postupovať podľa tohto konkrétneho návodu?" Ďakujem za váš čas a pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Zaujíma vás ružová farba alebo zloženie admirálu, ktoré zahŕňa rôzne soli amfetamínu a dextroamfetamínu?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nie sú všetky tabletky adderalu na trhu ružovej farby? ospravedlňujem sa za svoju naivnú otázku, ale chcem sa pozrieť na výrobu adderalu a ako môžem začať?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Už som si jeden predtým vzala a super mi pomohol sústrediť sa. bola to ružová tabletka a na nej napísané, myslím, 20MG. je možné, aby som si to isté vyrobila doma alebo dokonca v laboratóriu so správnymi prostriedkami?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všetci Mám otázku v súvislosti so základným premývaním w/ IPA-acetón, zatiaľ nie ABE.
Otázka č. 1: nie je 99 % IPA z lekárne dosť dobrý? viem, že acetón z obchodu so železiarskym tovarom nie je bezvodý,
Q2: čítal som recept na crack na erowide a v niektorých metódach sa hovorilo o tepelnej lampe na vysušenie/vytvrdenie cracku: malo by sa to aplikovať na amfetamín/metamfetamín? všeobecne, ako dlho ich necháte vytvrdnúť?
Otázka č. 3: ako vonia pelargónia? pýtal som sa viacerých známych a prekvapivo mi nikto neodpovedal.

je tu ešte niekoľko ďalších, ale všetko, čo ma napadá. na zdravie, dobrí ľudia.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Rozpúšťanie produktu IPA a niekedy je ťažké kryštalizovať, ak nepoužijete acetón.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ak vezmete do úvahy, že 99 % iPadu je 1 % vody, potom sa v ňom rozpustí gram metamfetamínu na 100 ml, ktoré použijete. Nie je však ťažké ho vysušiť. Nemusíte vysušiť prasklinu, ktorá vytláča vodu a sama sa pomerne rýchlo vysuší. Tepelná lampa by mohla byť užitočná, ak je vaše podnebie chladné. Ak rozpúšťadlo odparíte príliš rýchlo, nezískate požadované úlomky. Primárny účinok kryštalizácie je spôsobený rozdielom rozpustnosti medzi horúcim a studeným rozpúšťadlom. Ak odparíte rozpúšťadlo, dostanete len prášok
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Ako by som mohol dosiahnuť veľmi kyslý amfetamín? testovacie činidlo sa zmení na červené
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ahoj, prekyslilo to. Je to zrejmé. Môžete to umyť IPA alebo acetónom.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Môžem ho získať premytím IPA? Mohol by byť užitočný metanol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Áno, môžete použiť IPA. Ak som povedal, že IPA umýva, znamená to, že môžete použiť IPA na umývanie....

Nie, metanol sa nemôže použiť.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Mohlo by mi pomôcť rozpustiť trochu jedlej sódy v IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Z akého dôvodu? Chápete, že amfetamín je základná látka a pridaním sódy bikarbóny z neho urobíte voľnú bázu späť?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH je príliš kyslé, je veľmi bolestivé, čistenie IPA znižuje pálenie, ale pH je stále príliš kyslé pri meraní pomocou testovacích prúžkov
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
v mysli rozpustím trochu jedlej sódy mierne zvýšim ph na 6 teraz je ph 1

Ak toto čistenie vykonám s trochou jedlej sódy rozpustenej v IPA, mohlo by mi to pomôcť? Alebo ak budem dostatočne čistiť alkoholom, dosiahnem ph 6? aspoň 5, pozrite sa na testovací prúžok len dotykom amfetamínu

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Zabudnite na jedlú sódu. Popíšte mi, prosím, so všetkými podrobnosťami, ako ste vykonali extrakciu voľnej bázy amfetamínu z reakčnej zmesi. Ako ste ju okysličili? Potrebujem pochopiť dôvod vášho problému.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Kúpiť si sulfát v takom stave, v akom je
Keď som si urobil prvý riadok, videl som hviezdy.
Potom som zmeral pH
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kúpili ste si hotový amfetamín sulfát? Bolo to tu? Pravdepodobne je v ňom hydrogénsulfát sodný, ktorý nie je rozpustný v IPA a môže ho urobiť príliš kyslým. Extrakcia na báze kyselín je pre vás len jednou z možností.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Existuje miesto, kde to vysvetľujem domácky? Zdá sa mi ťažké dostať sa k týmto chemikáliám

Bolo by to naozaj prvé v mojom živote, vidím, že som schopný to urobiť, ale nie získať výrobky
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
raz som skúsil túto metódu, ale pri pridávaní roztoku NaOH sa objavila biela zrazenina, takže som ju nemohol opätovne založiť
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Odkazuje to na niečo také? fázy neboli oddelené
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Môžem použiť toluén ako rozpúšťadlo namiesto DCM alebo dietyléteru? Nie je možné, aby som získal ktorékoľvek z týchto 2 rozpúšťadiel.


Nevznikol žiadny olej, filtrovali ste vodu, aby ste odstránili pevnú látku, a potom ste sa pokúsili extrahovať amfetamín z vody?

Ospravedlňujem sa, že sa pýtam tak veľa, snažím sa zistiť všetko, čo sa dá, prostredníctvom mojich prostriedkov, ale informácie sú obmedzené.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, neľutujte.
Áno, môžete použiť toluén.
Áno, postupy sú správne. Ale zdá sa, že tam nie je amfetamín.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Zvedavý... Produkt som dokončil len 2 spôsobmi... HCL/sírny plyn alebo L/L extrakcia s vodou. Miešanie extrakčných rozpúšťadiel s DH2O miešanie a kvapkanie kyseliny, kým nedosiahne správnu úroveň PH, potom odparovanie vody. Poskytne to taký čistý produkt ako pridanie H2SO4/acetónu na kryštalizáciu?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ako vykryštalizovať metamfetamín
 
Top