Čistenie amfetamínu acidobázickou extrakciou

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Preto sa trápim s krokom 8. Zdá sa mi, že je tu veľa odpadu a strát. Extrakt som preniesol zo sep lievika pridal som horčík vložil do mrazničky. Teraz som tu urobil filter s vákuom. Myslím, že Buchner je oveľa lepší ako zostava, ktorú som dostal, pretože unikala a objem je príliš veľký. Takže 1. pri nalievaní do nastavenia sa predpokladá, že to celé vylejete... Nechápem ako správne vyliať extrakciu z éteru bez toho aby sa mi s ním dostal horčík, pokiaľ nevylejem celý extrakt tak mi v tom momente zostane veľa extraktu s horčíkom čo mám s tou zvyšnou časťou robiť aby sa oddelila. Priložil som aj fotky úniku. Čo s tým mám robiť. Je to všetko odpad . Ak je tam horčík, ktorý sa dostal cez filter, čo mám robiť? V podstate som sa zasekol a čakám na tento krok
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 613
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 598
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 559
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 587
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
No tak, človeče: dokážeš to. Ak to dokážem ja s rukami rastúcimi zo zadku, potom to dokážeš aj ty.
A áno! Nič nie je pre moje oči príjemnejšie ako MDMA po umytí éterom.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Je to vákuový filter joanlab... Bol lacný, ale konštrukcia je celá zlá, umožňuje únik vecí na vonkajšej strane... Ya skúsim naliať inak čítal som lepkavý Patton napísal užitočné pri objasňovaní vecí trochu
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Vyzerá to, že ide o guľový kĺb, ktorý drží pohromade pomocou svorky.
Skúsili ste guľový kĺb predtým namazať mazivom na brúsenie a otáčať guľou, kým sa brúsenie nestane zreteľným?
To by malo vyriešiť váš problém.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Aha, pamätám si, že som niekde čítal o mazaní. Vyskúšam to dnes, dúfam, že sa problém vyrieši. Vďaka.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton všeobecne, oplatí sa počas premývania éterom zohriať vodu + roztok FB + p.ether 40/60 na 38-39 C? pravdepodobne to zvýši rozpustnosť éteru a uľahčí rozpúšťanie emulzie?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Môžete umyť niečím menej prchavým, ale myslím, že sa vôbec neoplatí zahrievať, ak na tom záleží.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myslím si, že to nie je dobrý nápad. Môžete pridať vykonať dve extrakcie po jednej a pridať do vody NaCl, aby sa vrstvy ľahšie oddelili.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Áno, máte pravdu, NaCl funguje celkom dobre. Vyskúšal som to niekoľkokrát v pomere 15-20 gr : 100 ml a veľmi mi to uľahčuje život.
Ale stále rozmýšľam, možno správna teplota môže tento proces zlepšiť oveľa lepšie.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Skúsil som ABE s kvapalinou uchovávanou v mrazničke.
Bolo tam 50 gr soli, ktorá dá 42 gr FB.
Hneď ako sa pridala zásada, roztok sa dal na 4 hodiny do mrazničky. Potom sa pridal aj p.éter predtým uchovávaný v mrazničke.
Výsledkom bolo, že separácia prebehla oveľa ľahšie, pričom vo výsledku bolo 40 gr FB. Farba výsledného FB však nebola čisto priehľadná: mierne žltkastá.
Teda mierne žltkastá - nie čisto priehľadná, ale stále prijateľná: nie kolová
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Práve som si prečítal toto vlákno. Pomyslel som si: " Prečo ideme s NaOh na pH 12?" Nešli sme na pH 2, takže to nie je vyvážené. Potom som si spomenul na experiment, ktorý som skúšal s použitím oleja ako nepolárneho. Keď som neutralizoval HCL pomocou NaOh, čo sa stalo? Vyrobil som lúhové mydlo. Ropný éter má frakcie, ktoré reagujú na parrifin. To je to, čo sa tu deje. Parrifin je 3. vrstva, pH 12 je príliš vysoké a petroléter reaguje s hydroxidom sodným. Opravte ma, ak sa mýlim, nie som chemik
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mali by sme odparovať 2/3 objemu DCM, ako to robíme s éterom v kroku 9?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ďalší pokus ABE.
Približne 300 gr mdma hydrochloridu na začiatku.
1,2 l vody
85 gr NaOH
+ približne 150 gr NaCl laboratórnej kvality pridaného v priebehu procesu.

Ako sa pridával NaOH, v spodnej vrstve sa objavila dosť špinavá čierna vrstva FB (nie vrchná vrstva!!!), tak som pridal NaCl, aby som ich obrátil.

V prvom kroku bolo extrahovaných 180 gr dokonale čistých fb pomocou p.éteru, čo je extrémne nízka žltosť.

Zvyšky vody zostali vo fľašiach asi týždeň.

Po chvíli mi ďalší krok s 500 ml DCM priniesol 20 gr mierne žltkastého FB, ktorý by som osobne hodnotil 9/10.

Takže konečný yeld je celkovo 200 gr
Strata 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Je pre mňa takmer nemožné rozpustiť amf 1/1 vo vode. ( skúšal som to 2 krát s 2 rozdielnymi zlými šaržami).
Amf je z ai/hg.
- Na akú teplotu môžeme zohriať roztok 1/1 voda/amf ? ( 80*c ?)
- koľko vody navyše môžeme pridať?
Čakal som asi 1 hodinu, kým som rozpustil 20 gramov nečistého amf vo vode s magnetickým miešadlom ( boli v nej nejaké kúsky, nabudúce sa uistím, že je extra jemná).
Keď som nejako skúsil prefiltrovať pevné látky, ktoré sa nerozpustili vo vode, zvyšok, ktorý zostal v buhnerovom filtri, má podobnú štruktúru ako veľa soli.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Poznámka: Ako rozpúšťadlo používam DCM

Pri pridávaní acetónu do reakčnej zmesi v kroku 10 som videl, že sa vytvorili 2 oddelené vrstvy a s pridaním roztoku kyseliny sírovej/acetónu sa mi nepodarilo z reakčnej zmesi vysoliť žiadny prášok.

Čo som urobil zle? Sú potrebné nejaké špecifické postupy pri použití DCM namiesto éteru?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ďakujem veľmi pekne vyskúšam prvú metódu

Často som robil Metódu 2, ale filtroval som ju len filtrom z kávového papiera a myslím, že s acetónom sú výsledky lepšie.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najskôr ty všetkým, ktorí sa delia o svoje vedomosti.

Po druhé, posral som extrakciu A/B a potrebujem poradiť, či to, čo mám, je obnoviteľné alebo nie.

Používam
1) Lúh
2) kyselinu sírovú (čistič kanalizácie)
3) VMP Naptha
4) ~3 g metamfetamínu

Všetko išlo dobre. Extrahoval som vrstvu voľnej bázy a zmrazil, aby som odstránil všetku vodu. Potom som to asi prekyslil. Pokúsil som sa to obnoviť a spôsobil som väčší neporiadok. Momentálne mám dve vrstvy, jednu vodnú(PH ~2) a jednu naptha Boli tam aj nejaké pevné častice, ktoré sa buď odfiltrovali, alebo sa rozpustili vo vodnej vrstve.

Kyselinu sírovú som tiež riedil vodou, nie acetónom. Domnievam sa, že to bola chyba, prosím, opravte ma, ak sa mýlim.

Niekoľko otázok:
1) Je možné z toho získať nejaký produkt? Ak áno, aké kroky by ste odporučili?
2) Ak v budúcnosti prekysľujem, čo mám urobiť, aby som obnovil súčasný proces, alebo sa vrátil na začiatok (amfetamín v destilovanej vode)
3) Môžem urobiť A/B w/o ether/spirits layer? Ako som pochopil proces, ponechalo by to rezy rozpustné vo vode, ale chcem si to len overiť.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Dobrý deň, mám otázku. Aké je ideálne PH pre amfetamín (tekutá forma zmiešaná s metanolom) pri pridaní kyseliny sírovej ? Amfetamín 1:2 s metanolom má ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Keď má amfetamín ph12, musím dať kyselinu sírovú, kým nedosiahne ph 6, však?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ahoj generál Patton, nemôžem nájsť žiadny zdroj, ktorý by zobrazoval konečnú výrobu ružových tabletiek adderalu. Ak chcem vyrobiť ružové tabletky adderalu, musím postupovať podľa tohto konkrétneho návodu?" Ďakujem za váš čas a pomoc.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Zaujíma vás ružová farba alebo zloženie admirálu, ktoré zahŕňa rôzne soli amfetamínu a dextroamfetamínu?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Nie sú všetky tabletky adderalu na trhu ružovej farby? ospravedlňujem sa za svoju naivnú otázku, ale chcem sa pozrieť na výrobu adderalu a ako môžem začať?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Už som si jeden predtým vzala a super mi pomohol sústrediť sa. bola to ružová tabletka a na nej napísané, myslím, 20MG. je možné, aby som si to isté vyrobila doma alebo dokonca v laboratóriu so správnymi prostriedkami?
 
Top