Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ďakujem vám za odpoveď, priateľu. Mám ešte jednu otázku. Mám amfetamín umiestniť na suché a tmavé miesto na koľko hodín? alebo na deň? A čo potom? Ďakujem
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Skladovanie amfetamínu je podobné skladovaniu liekov: tmavé, chladné a suché miesto, v nádobe bez prístupu kyslíka. V takýchto stabilných podmienkach sa amfetamín skladuje dlhodobo.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Existuje po vysušení amfetamínu v chladničke ďalší plán alebo je práca hotová?
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, každý chcem syntetizovať kryštálový metamfetamín existuje nejaká metóda alebo video, ako to urobiť.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mám otázku, akú čistotu má mať hydroxid sodný? Na internete nachádzam 25 % alebo 50 %. Neviem, či to bude fungovať
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prečo sa pred alkalizáciou nepridáva voda a zvyšný alkohol a veľká časť vody sa opäť vydestilujú? Potom sa pridá alkálium a amfetamín sa získa destiláciou s vodnou parou a extrahuje sa éterom. Nevznikol by tak čistejší produkt? Alebo skôr, aká je námietka proti pridaniu tohto kroku?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
V tomto videu sa takáto fáza nenachádza. Video bolo prevzaté z otvoreného zdroja a upravené pre naše fórum. Ďalšie kroky však nie sú vylúčené a nie sú v rozpore s týmto videom. Môžete vytvoriť video kroku, na ktorom vám záleží, a poslať nám ho na zverejnenie s komentárom, alebo ho zverejniť sami.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, to je pravda, ale moja otázka bola skôr zameraná na to, či je tento krok zbytočný, a teda nevedie k žiadnemu úspechu pri čistení, výťažok veľmi prudko klesá alebo vznikajú iné nevýhody, alebo či tento dodatočný krok skutočne zlepšuje čistotu produktu. Nechcel som kritizovať video v jeho obsahu.
Len upozorniť na tento rozdiel a otestovať jeho zmysel.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Video predstavuje zjednodušenú verziu syntézy s vylúčením všetkých postupov na dodatočné čistenie a zvýšenie výťažkov. V prípade potreby môžete amalgám niekoľkokrát premyť vodou, dodatočne extrahovať bázu amfetamínu rozpúšťadlami, destilovať s parami bázy, vykonať acidobázickú extrakciu a separáciu na izoméry.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Áno, samozrejme, existuje mnoho ďalších krokov, ktoré by sa dali urobiť, len čo všetko má naozaj zmysel? Je vymývanie ortuťových solí vodou naozaj také dobré? Kam s kontaminovanou vodou? Potom ju radšej neskôr zlikvidovať ako separovanú pevnú látku. Soli sa rozpúšťajú vo vode, nie v éteri, takže výrobok bude úplne bez ortuti, tiež destilácia parou oddelí soli. Zaujímalo by ma, či je po destilácii parou a premytí acetónom ešte potrebná extrakcia AB?
Preto kladiem tieto otázky.
Niekde sa uvádzalo, že destilácia parou spôsobuje, že olej je "dlhý", t. j. zriedený a má menšiu výťažnosť. Neviem si predstaviť, že by to bolo správne, ale možno naozaj zostane 10 % oleja, pretože sa úplne neodnesie spolu s parou.
Snažím sa len nájsť informácie, aby som sa zlepšil.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Keď si vyrábam amfetamín, amalgám z ortuťových solí dôkladne premyjem vodou a vykonám acidobázickú extrakciu a potom konečný produkt dôkladne premyjem acetónom. Myslím, že to stačí a destilácia s vodnou parou pre tých, ktorí sa radi trápia s chemickými procesmi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prvá acidobázická extrakcia je vždy potrebná na získanie amfetamínovej bázy (oleja), v skutočnosti som si myslel, že po vysolení by mohla byť aj druhá AB extrakcia na prečistenie produktu.
Takže dlho ďakujem za pozornosť.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Môžete sem vložiť odpoveď? Materiály začínajú prichádzať a ja potrebujem všetky možné informácie.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Pripomeňte mi svoje otázky, odpoviem vám tu
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Aká je miera Büchnerovho videa?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Pekné, Takže je to pre Rýchlosť s čistotou 70 %?
 
Top