Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Dal som 10 gramov a výťažok je 1 gram
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo to môže byť veľa vecí, napríklad nezreagovaná P2 z toho, že sa reakcia nenechala prebehnúť, prechladenie, P2 nízkej kvality, môže to byť veľa vecí.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np z poľska, zvyšok od RÔZNYCH miestnych dodávateľov, možno budete mať problém nájsť H2SO4 (EÚ), ale som si istý, že na to prídete. nikto vás nebude lákať ťažšie ako toto.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ste si istí, že amalgamujete správne? Vyžaduje si to trochu skúseností a praxe. Indikátory sú al pláva hore, prechod malých a veľkých bublín.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Uvažujem o použití parného destilátora nasledujúcim spôsobom, bol by som rád, keby ste všetci preskúmali túto metódu, po dokončení zverejním výsledky.

Reakciu pripravujem rovnakým spôsobom, ako je opísané v príspevku,v 1l rbf, ale hliník neoplachujem vodou.

Po dokončení redukcie destilujem ipa 85 (stupňov) a pridám vodu, potom všetku vodu vyvarím - nie som si istý, či sa tým zbavím hgcl2-
budem pridávať vodu a zbavím sa asi 2 litrov.

Potom zostávajúci roztok bazifikujem, potom destilujem voľnú bázu -nie som si istý teplotami (akákoľvek pomoc)-

potom pridať kyselinu a vysušiť

Takže v podstate dve otázky,

či sa destiláciou roztoku zbavím nezreagovaného hgcl2 a aká teplota by bola vhodná na destiláciu freebázy.

Ďakujem za odpovede
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Môže niekto navrhnúť cestu z fenetylamínu na metán.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, chcete zistiť cestu od benzénetanamínu (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Výstupné pH je pre mňa po vykonaní opisu vyššie ako 6 Môžem upraviť zmes a opraviť chyby alebo čo môžem v tomto prípade urobiť
Ďakujem
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Naozaj nie je jasné, čo tu máte na mysli. V popise sa uvádza, že sa má pridávať kyselina, kým pH nie je šesť. Ktorá časť z toho je pre vás nejasná?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Po 2 pokusoch som konečne získal očakávaný výsledok, ale mám určité pochybnosti, doteraz som vždy získaval amfetamín sulfát z "A-Oil"(amfetamín freebase) tento olej sa získava "čistením" P2P(BMK olej).
Ako viete, vôňa tohto oleja a vôňa konečného produktu je veľmi charakteristická, v prípade voľnej bázy získanej z procesu P2NP je táto vôňa úplne iná a vôňa amfetamín sulfátu tiež, je to normálne? Ide o použitú cestu alebo som niečo urobil zle?
PH mojej voľnej bázy je 13,8 (viac ako dobré) a proces na získanie sulfátu funguje dobre, ale myslím, že veľa ľudí by mohlo povedať, že to nie je dobrá kvalita, pretože zápach je iný ako u ostatných.
Nejaký nápad na odstránenie tohto "problému"? Budem hlásiť laboratórne výsledky môjho amfetamín sulfátu asap pošlem ho do laboratória budúci týždeň.
Ďakujem.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Ďakujeme, ale
Moja otázka znie, že som zvýšil acetón a kyselinu sírovú
A prekročila som požadované pH. Môžem využiť to, čo som urobil, a upraviť syntézu tak, aby som dosiahol požadované číslo?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vôňa akéhokoľvek amfetamínu by mala byť farmaceutická. Ak výrobok špecificky zapácha, znamená to, že ste látku úplne nevyčistili. Hlavným kritériom je aktivita látky. Je váš amfetamín dobrý pre svoje farmakologické vlastnosti? Akú má farbu?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ak ste prekročili množstvo kyseliny, môžete to napraviť pridaním zásady alebo malého množstva zásady. Funguje to však len vtedy, ak to urobíte hneď. Prekročenie množstva kyseliny s pH pod 5 sa neoplatí, výrobok sa tým pokazí, prebytok kyseliny amfetamín spáli, stane sa červeným alebo ružovým.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za vašu odpoveď môj konečný produkt je úplne biely a vôňa je farmaceutická to bola moja pochybnosť, pretože všetky amfetamíny, ktoré som robil počas rokov z voľného oleja pochádzajúceho z oleja BMK, majú iný zápach. Nahrám fotky dnes večer.
Inak môžem nahradiť hliníkovú fóliu priamo hliníkovými hoblinami? Je ťažká práca rezať fóliu na malé kúsky vo väčšom rozsahu procesu a kúpiť hliníkové hobliny je jednoduchšie.
Ešte raz ďakujem.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Pretože k tej prvej som nevoňal 8 rokov, ale aj po 20 rokoch si ju budem presne pamätať.

Odvtedy som nevidel žiadnu dobrú. Občas tu natrafím na nejakú mŕtvu sračku, v ktorej sa vôňa zdá byť v stopách badateľná, ale nie je. Dnes je náš trh v bode, kde v lete vyšlo niečo nikotínovo-žlté, mám pocit, že to má možno 50% účinok na začiatku, ale tu sú 20-30% maximá. 1G do nosa, rozvibrovali sa mi všetky nervové vlákna, chrčal som, lapal po dychu, točil som sa, fakt som bol v háji... Po 2 hodinách prudké vytriezvenie, po 3 hodinách som doma vyplienil chladničku, prejedol som sa na smrť. Potom som 10 hodín spala tvrdo ako predčasne narodené dieťa, ktoré práve vložili do nového inkubátora. Celé dni som nevedel identifikovať jeho vôňu, ale vedel som, že ho poznám, a bola to celkom obyčajná vôňa. Potom som si to uvedomil. Voňal ako silný, sladký kávový likér. Nie podobná, len rovnaká.
Neviem, čo to, do čerta, bolo. Ale moja skúsenosť s amfetamínom, s ktorým som na začiatku vyrobil podobný štart, s ním nešoférovala 3 hodiny, ale cvakala mi čeľusť bez mihnutia oka 3-4 dni.
Tie už majú počas aktívnej doby vedľajšie účinky, ktoré vám dávajú pocit napätia, a okrem toho sa z toho nebudete cítiť lepšie, vlastne... Robí vás to hlúpym. Nech robíte čokoľvek, trvá to trikrát dlhšie ako zvyčajne, pretože vaše telo sa márne točí, mozog ho zatieni a vy sa ponáhľate. Aha, a spôsobuje to také problémy s pamäťou, že neustále všetko hľadáte, pretože len čo niečo odložíte, už zabudnete, kam ste to dali. Dodnes neviem, čo to bolo za veci, ale už ich nikdy neuvidím. Predáva sa to ako amfetamín a keď nadhodíte tému, dostanete také múdre vysvetlenia, že "amfetamín sa dá vyrobiť na 10 spôsobov." Poviete mi, že amfetamín bude amfetamínom, aj keď to urobíte iným spôsobom. Na to už neexistuje odpoveď.
Takže výmenou za situáciu, v ktorej ste sa ocitli, keď ste to napísali... by som teraz všetkým registrovaným obyvateľom Mos Eisley zaškrtil hrdlo.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
S najväčšou pravdepodobnosťou ste dostali čistejší amfetamín.
Je lepšie použiť fóliu. Na krájanie používam skartovačku papiera, výrazne zjednodušuje proces a môžete rýchlo nakrájať akékoľvek množstvo. Štiepky nemajú takú veľkú plochu na amalgamáciu, takže bude potrebné použiť oveľa väčšie množstvo a potom pred alkáliou odfiltrovať nezreagované zvyšky.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mám zvýšené prekyslenie, môžem odľahčiť
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobre, ďakujem vám za tip, nechám aj dobrú radu o postupe, po pridaní roztoku NaOH na separáciu voľnej bázy je lepšie počkať aspoň 24 hodín na úplnú separáciu.
Ja som to urobil tak, ako ukazuje video, ale neskôr som nechal roztok ešte 1 deň a oddelilo sa viac freebázy a získal som väčší výťažok ;-) Nahral som nejaké fotky.
Vďaka.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top