Máte nejaké otázky?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
https://organicchemistrypoland.pl/ - veľmi profesionálni predajcovia, majú takmer všetko, čo by človek potreboval, nežiadajú vyhlásenia atď.

https://shop.es-drei.de/ - Havent orderd from there, but have frends that have givem very good feedback for them, they also sell nitroethane.

Mal niekto kontakt na Chembro, veľmi populárneho poľského predajcu, ktorého kontakty som stratil...
 

EdwardMatthew

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Takže čo predávajú, ospravedlňujem sa, ak som to zle pochopil, chcem povedať, že chcem vlastnú domácu trávu, viete, ako ju vypestovať? a aký je postup
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
im nepestuje burinu a tieto zdroje sú väčšinou určené pre tajných chemikov, nie pre pestovateľov buriny
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ste spokojní so svojím pokrokom? Bola chvíľa, keď ste si pomysleli, že je to pre mňa príliš veľa stresu a práce, že s tým skončím?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ide o moju dohodu o úschove..igot a msg from someone but cant open it because i have no conversation key.and another question..how do i get the seller my mailing address?this is very time sensitive i think
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ak sa vaše otázky týkajú skôr konkrétnej zákazky než abstraktov, pozvite ma na rozhovor. V chate na objednávke sa nachádza tlačidlo "Pozvať administrátora"
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ako som narazil na toto krásne fórum? Hľadal som syntézu kanabinoidov . Neviem, prečo som toto fórum nenašiel skôr !
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vie niekto, ako sa používa metóda pretrepávania a pečenia?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/shake-and-bake-meth-method.9369/#post-47281

Pripravujeme video na túto tému, vydanie sa očakáva v januári
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ak nakúpim, ale predajca neprijme moje peniaze, môžem dostať svoje bitcoiny späť?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
môžete pridať stablecoin alebo eth na platbu bitcoin majú vysoký poplatok v tomto období, platím 50 usd za prevod 20 usd
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Áno, je to nepríjemné s poplatkami za bitcoiny.
Možno je tu možné platiť s Monero?. Ak nemáte Monero, môžete použiť kryptomenič. Poplatky sú zvyčajne 0,5 %, takže v poriadku.
Každopádne je to oveľa lepšie fo OpSec.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Dragonrevolt, Práve teraz pracujeme na riešení tohto problému. Momentálne vypnem automatický výber, aby sa provízia upravovala ručne, kým sa zaťaženie bitcoinovej siete nenormalizuje na obvyklú veľkosť.
 
Top