Úplná syntéza amfetamínovej voľnej bázy (A-olej) z P2P (mierka 10 l)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gratulujeme!

Zdá sa však, že vo vodnej vrstve je dosť bázy, ak ju nechcete extrahovať, môžete pridať približne rovnaké množstvo soľanky (nasýtený roztok soli - NaCl -, ľahko pripraviteľný vopred, tým sa vytlačí báza z vodnej vrstvy a tiež sa odsaje časť vody z bázy. Ideálne by bolo, keby bola celá vodná vrstva nasýtená soľou, ale predpokladám, že sa ponáhľate, takže pridanie soľanky postačí. Výsledok uvidíte po 5 až 10 minútach, vrstva vody sa vyčistí, ale dajte tomu pol hodiny, aby to urobilo svoju prácu úplne.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
To je aj parná destilácia, čo chcete povedať, je, že ste nepoužili externý zdroj pary, generátor, ale varili ste z reakčnej nádoby.
Bod varu amfetamínovej bázy by bol približne 200 °C

V tomto prípade sa odporúča dopĺňať vodu, aby jej bolo v okolí vždy dostatok. Amfetamínová báza bude mať potom spolu s vodou teplotu 94 až 98 °C, meranú na hlave kondenzátora/Claisen/ vstupe do kondenzátora.

Parná destilácia sa v rozpore s bežným presvedčením urýchľuje skôr tým, že para má širokú nerušenú cestu, než tým, že sa ako šialená zahrieva.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Áno, to je to, čo ja men, Žiadny externý zdroj pary...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Áno, to je to, čo ja men, Žiadny externý zdroj pary
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V prípade A-olejov potrebujete okrem vody v zmesi aj externý zdroj pary, aby ste získali maximálny výťažok, to je mnohokrát overené a vždy si to môžete vyskúšať sami. Len pridaním vody a destiláciou sa nezíska maximálny výťažok.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vonkajšia prehriata para určite výrazne urýchli proces a nepochybujem o tom, že v zbernej banke bude nakoniec viac oleja. Obávam sa však, že to nebude viac amfetamínovej bázy, ale iné veci, ktoré pri reakcii vznikli. Amfetamín aj metamfetamín sa ochotne destilujú s parou aj z práve vriacej banky, a to nie je len moja predstava, ale je to dobre zdokumentované v literatúre.
Ide skôr o to, keď niekto použije vašu metódu bázickej hydrolýzy, pretože keď sa používa vaša kyslá hydrolýza, ako pri kyslej hydrolýze, máte pred bazifikáciou zahrnutý krok premývania DCM, ktorý odstraňuje všetky nezákladné nežiaduce veci, ako sú zvyšky P2P, v postupe s bázou takýto krok nie je.

Pozri, chcem ti vyjadriť vďaku za to, že si tu zverejnil túto rozsiahlu metódu, vážne si to veľmi vážim a chcem ťa ubezpečiť, že to, čo píšem, má byť konštruktívne a nie je to žiadna snaha o tvoju osobnú kritiku alebo zosmiešňovanie tvojich schopností a úspechov.

Neviem, či olej z tejto reakcie ešte nejakým spôsobom spracovávate, spracúvate, aby ste dosiahli vyššiu kvalitu a odstránili nečistoty, alebo ho priamo spracúvate na "pastu", a nech to robíte akokoľvek, nie som tu na to, aby som vás súdil, ak sú vaši zákazníci spokojní, sú spokojní.
Pre osobnú spotrebu radšej veľmi jemne destilujem parou a potom pridávam ďalšie kroky, ale som veľmi starý a stal som sa veľmi citlivým na nečistoty vo všeobecnom.....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nebojte sa tohto bodu Môžem vás uistiť, že je tam viac amfetamínovej bázy, ktorá sa meria po extrakcii rozpúšťadlom.
V chémii sa niekedy (nie je ich veľa) literatúra trochu líši od syntéznej reality a toto je možno jeden z týchto prípadov, každopádne trvám na tom, že si to môžete bez problémov overiť sami a potom to tu komentovať.
Čo sa týka premývania rozpúšťadlom, je to nepovinný postup, pretože sa to aj tak bude destilovať parou a po destilácii nebudú žiadne nečistoty, ale aj keby ste sa báli nečistôt, vždy môžete urobiť acidobázické premývanie, keď budete po destilácii extrahovať finálnu voľnú bázu rozpúšťadlom ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Prečo sú tam tri vrstvy? horná vrstva sa zdá byť voľná báza a zdá sa, že jej výťažok je extrémne malý a veľmi pochybný. 70 % výťažok
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
V knihe sa nachádzajú č 3 vrstvy, vrchná olejová a spodná vodná...

@KGB
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Je to obrázok po vnútornej destilácii parou?
Destilovali ste svoj p2p na 70 % výťažok , alebo ste ho použili priamo z bmk ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tak to je .

P2P som použil hneď po prevode z 5449, nedestiloval som ho.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vyskúšal som hcl aj fosforečnú. Potom nabh4 redukciu v oboch prípadoch. Ak to nájdem, pošlem vám fotografie
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý deň. Je 37% formamid vhodný na syntézu? to je všetko, čo som našla v našej krajine.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamid 75-12-7 je to, čo je potrebné. Vodný roztok nie je dobrý , myslím. Vie niekto, kde ho môžem kúpiť v Európe? Zatiaľ som ho nenašiel
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamid je sledovaný, môžete si ho vyrobiť sami. Uhličitan amónny + kyselina mravčia = mravčan amónny, zahrejte na 175 °C (aby ste odstránili vodu) a držte tam niekoľko hodín -> Formamid. Presná kontrola teploty a dobré vetranie je nevyhnutnosťou, formamid sa začína rozkladať pri 180 °C. Kyselina mravčia sa používa v miernom molárnom prebytku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Objednávajte preto starostlivo, pretože úrady sa pozerajú. To som nevedel. veľmi pekne ďakujem. Pokúsim sa to urobiť ... ale bolo by lepšie si to kúpiť. Čínsky partner napísal 30 dolárov za liter s doručením. je to dobrá cena?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Povedal by som, že je to v poriadku, ak je to "zabezpečená linka" alebo akokoľvek to nazývajú, povedzme, že všetko, čo sa týka dovozu, je zabezpečené a vôbec sa vás to netýka a bude vám to zaslané ako interná zásielka EÚ. A nie je to viac ako 25 kg. 50 kg by už malo byť lacnejšie, 100 kg ešte viac atď.
To je len môj názor, absolútne subjektívny.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dá sa nejako zistiť, či je olej A v niečom zriedený, alebo jeho čistota?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, tenkovrstvová chromatografia. Nie je ťažké, ak chce človek len skontrolovať prítomnosť iných zlúčenín, kvalitatívnu. Urobiť to však spôsobom, ktorý umožňuje kvantitatívne odhady (koľko rôznych zlúčenín sa tam nachádza), je náročné.
 
Top