Extrakcia efedrínu z rastlín

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
nie, urobil som radu na výrobu kryštálov v súčasnej situácii, inštrukcia v téme je správna
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Patton môžem sa opýtať, či pri druhej metóde s etanolom je látka umiestnená v štvorkilovom hrnci zo žiaruvzdorného skla v druhom kroku prášok efedry alebo kaša odložená v prvom kroku?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, tam sa hovorí o kaši odloženej z prvého kroku. Ide o druhú extrakciu.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pri prvej časti som postupoval krok za krokom podľa vašich pokynov, ale po odparení alkoholu som nevidel žiadny biely prášok. Namiesto toho tam bol len čierny olej, ktorý mal mimoriadne nepríjemný zápach.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Počas odparovania alkoholu som však použil ohrev pri teplote približne 50 °C a na urýchlenie odparovania som nasmeroval ventilátor smerom k roztoku. Malo by to nejaký vplyv?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ste si istí, že extrahujete práve túto rastlinu? Zahrievanie na to nemá vplyv. Pravdepodobne tento olej obsahuje efedrín, ktorý sa musí extrahovať a čistiť prídavnými manipuláciami.
 

Bigassjohnson

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@G.Paton Oceňujem váš príspevok! Dve otázky pre vás:

1) viete, či je ephedra zo západu USA alias "mormanský čaj" životaschopnou odrodou na extrakciu e?

2) len na overenie, v jednoduchej metóde si; (kondenzovaný návod) extrahovať východiskový materiál EtHO> urobiť predúpravu naftou> urobiť druhú extrakciu EtHO> skombinovať extrakty> odparovať zbierať fb.
Takže do rxm nepridávame alkyl?
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Dobrý deň, priateľu, podarilo sa mi získať rastlinu, rastlina je sušená, obsahuje efedrín? Mám otázky týkajúce sa druhej extrakcie. Prečo nie je práca ukončená v prvej fáze? Je dôvodom druhej fázy užívanie väčšieho množstva efedrínu? Aký je dôvod pre piškótový koláč? Nemôže sa odparovať?
 

lain

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Som z Číny a môžem ľahko získať efedrín. Môžem extrahovať efedrín Soxhletovou extrakciou?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

Tu je zaujímavý článok a metóda.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Toto je celkom šikovné, ak to funguje, činidlo, ktoré používajú ako povrchovo aktívnu látku, možno použiť aj ako PTC, veľmi užitočné malé činidlo, ktoré treba mať poruke
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám odvážny nápad: Keďže Ephedra sinica pri rozpúšťaní v horúcej vode nepretržite uvoľňuje efedrín, bolo by možné priamo zahrievať zmes Ephedra sinica, jódu, červeného fosforu a vody pod refluxom počas 24 hodín? Mohol by výsledný produkt potenciálne poskytnúť priamo metamfetamín s voľnou bázou?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie. hádam dostanete čiernu olejovitú zmes. Má zlú rozpustnosť vo vode.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Získal som niečo veľmi zvláštne, ružovú, syru podobnú látku, ktorá je odpadom.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Vyskúšajte to a dajte nám vedieť výsledok!
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Zdravím. G.Paton
Mám na vás niekoľko otázok, pretože som ešte stále začiatočník a angličtina pre mňa nie je rodený jazyk, takže je tu niekoľko otázok, ktoré som nedomyslel.
Problém sa obmedzuje len na metódu 2
1: V kroku 1 A) je hmotnosť jemného prášku 453 gramov?

2. Krok 2 a): Je v prvom kroku v pyrexovom hrnci b) niečo odložené, alebo niečo iné?

3. V druhom kroku e), čo je druhý roztok, resp. prvý roztok? Vzťahuje sa druhý roztok na roztok v druhom kroku d)? Znamená prvý roztok roztok v druhom kroku, c)?

4. Je teda produkt v prvom kroku c) konečným produktom? Nepochopil som, čo to má spoločné s druhým krokom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, áno. Správne.
Je odložená kaša pred krokom 1b
Píše sa tam o roztoku z krokov 2b, 2c a 2d
Sú tam dve časti produktu. Z kroku 1 a kroku 2. Čomu nerozumiete? Je tam jasne napísané, že v kroku 1 je efedrín. Prečo si myslíte, že pre zábavu vykonáme krok 2? =)
 

Johnnyblaze1

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Dobrý deň, pán majster, môže kvapalný parafín nahradiť ťažký benzín? Ak nie, aké iné rozpúšťadlo ho môže nahradiť?
 
Top