Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Po tom, čo ma WeAreAmsterdam spamoval, som sa pustil do horúčkovitého hľadania nejakých poctivých dodávateľov.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ahoj a vy všetci Rock pre skutočné so všetkými vedomosťami a zručnosťami , stále sa učím lol, ale v každom prípade som sa dozvedel o tejto stránke z pohľadu na videá YouTube a syntézu P2NP a šiel na webovú stránku zobrazenú vo videu deň po prvom zverejnení, takže sa chvíľu plazila čítaním, než konečne niečo povedala.
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
je zábavné, že mám niekoľko spoločných náhodných záujmov (strojové učenie, testovanie perom, TOR) s mojím priateľom, ktorý je tiež výrobcom, a on narazil na tento krásny tajný kút siete. Brilantné.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Našiel som vás prostredníctvom odkazu na Reddite, ktorý niekto zverejnil na fóre TheeHive
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Našiel som vás, chlapci, z vašich epických, ale krátko žijúcich dní na YouTube, ten mesc tech bol mimochodom skvelý.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Našiel som vás prostredníctvom jedného z vašich mnohých úžasných videí Bitchute.

Tak som si vás našiel a preto som tu.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Narazil som na vás v službe YouTube už na začiatku vášho kanála a na začiatku tejto webovej stránky. Len mi chvíľu trvalo, kým som si vytvoril profil, aby som sa pozrel na trh na tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Zo zasadnutia skupiny Im in.

SessionID v komentároch pre každého, kto hľadá kontakt. Nie predajca, skôr veľkoodberateľ menších rozmerov a začínajúci chemik. Takže nemá zmysel kontaktovať, ak chcete len kúpiť veci 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Prechádzanie po darkwebe. Na prehľadnej sieti nemôžem nájsť toľko informácií o tomto mieste, ale myslím, že je to výhoda. Na prezeranie som používal tor, kým som tu nenašiel túto bránu. Myslím, že je to celkom fajn, ak sa ma pýtate.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chcel som len dokonale nevinné videá chemických reakcií. Zrejme sú také nezvyčajné, že je jednoduchšie nájsť indexované stránky o tajnej syntéze drog prostredníctvom Google. Som nadšený, že tu môžem byť a premeniť teóriu na prax.
 
Top