Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hľadal som spoľahlivý rp/I recept. Keďže nemám žiadne chemické vzdelanie, ale posledných niekoľko rokov intenzívne študujem, mám pocit, že mám základné zručnosti potrebné na to, aby som to zvládol. Len sa nechcem vyhodiť do vzduchu alebo sa navždy uspať. Takže porovnávam rôzne recepty a hľadám tie, ktoré sa mi zdajú legitímne. Prehľadával som archív úľa, errowid, rhodium a potom som sa ocitol tu. Verím, že sa tu dajú získať skutočné vedomosti.
 

Arachne

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň všetkým,

Hľadal som nového dodávateľa katinónu, pretože môjho prestali vyrábať, a našiel som toto fórum :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
O BB som čítal na rôznych fórach a stránkach, aby som mal o vás dobrú a úplnú predstavu, ale všetko sa začína od Dread, kde som prvýkrát našiel existenciu tohto fóra. Som naozaj rád, že som našiel takúto komunitu! Dúfam v šťastné, stimulujúce a dlhé spolužitie, aby sme mohli všetci rásť spoločne najlepším spôsobom!
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Vaše videá som najprv videl na YouTube a videl som, že chémia má správnu formu. V popise som videl váš cibuľový odkaz na Dark Webb a priklincoval som ho, keď prišlo na hľadanie môjho cechu chemikov.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
V komentári na youtube bol odkaz na video o strýkovi Hniličkovi, zabudol som, na čo presne, ale zistil som, že som celú noc nespal a sledoval som časť videa. Veľmi si vážim to, čo tu robíte.
 
Top