Ako ste sa o nás dozvedeli? Je to pre nás dôležité.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Myslím, že som vás našiel pri hľadaní chemických fór na clearnete.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Na hlbokom webe som čítal O syntéze kanabioidov a priviedlo ma to sem ! Som veľmi rád, že som našiel toto fórum veľa neoceniteľných informácií ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň.
Fórum BB som našiel pred niekoľkými rokmi, keď som prvýkrát nainštaloval TOR na svoj operačný systém Linux. Nepamätám si webovú stránku, na ktorej som ho prvýkrát videl. Ale pamätám si, že moje hľadanie bolo .onion stránky zoznam odkazov

Najprv som si myslel, že je to med, pretože to bolo tak priamočiare všetko. Potom som videl odkaz na clearnet a to ma vystrašilo. Ale vidím, že po mnohých rokoch ste stále tu a používate službu escrow a tak ďalej. Teraz je to moja jediná záložka na ToR. Vďaka za to, že ste nám dali toto miesto. Viem, že hostovanie a starostlivosť o toto miesto stojí peniaze a sľubujem, že hneď ako to bude možné, keď začnem zarábať peniaze, darujem vám alebo vám urobím percento z môjho príjmu. Vy ste skvelí.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Ospravedlňujem sa za svoj dvojitý príspevok. Pravdepodobne vidítean moju lámanú angličtinu. Je to preto, že môj toung lang je rumunčina. BTW veľký pokrik pre celú rumunskú komunitu, ktorá používa BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Na pôvodných bb videách, ktoré ste zverejnili na YouTube. Potom hamilton Morris urobil komentár o ya a ja som sa pustil do pátrania.

Je toho veľa, o čo sa chcem podeliť, ale tieto kanály sú príliš široké.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Myslím, že ste pred časom mali reklamu na Dread? Práve som to však začal kontrolovať
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube dávno
a teraz som tu a prinášam fentalight našej komunite chemhackerov
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Našiel som ťa pri hľadaní drog, vtedy som ťa veľmi nepreveroval, pretože si bol príliš tajný komplikovaný, zabudol som na teba. Znovuobjavenie ako odkaz na RC-Scene, vtedy už dozrel, zaťal sa do vyhľadávania drog atď.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Našiel som vás, keď som prehľadával predajcov na RC Scene. V tom čase tam boli 2 alebo 3 stránky s ponukou výrobkov. Vývoj na BB je úžasný a začnem prispievať informáciami častejšie. Ako môžem pomôcť z Poľska
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Každá pomoc zameraná na prilákanie publika na fórum je vítaná a podporovaná.
 
  • Like
Reactions: vis
Top