Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prístup do sekcie RC môžeme poskytnúť aj používateľom, ktorí sú výrobcami/chemikmi/dodávateľmi činidiel/vplyvnými osobami z cieľovej skupiny (sme ochotní zaplatiť im aj reklamu na našom fóre).
Vo všeobecnosti sme otvorení spolupráci a hľadáme návštevnosť, aby sme prilákali cieľovú skupinu.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, priateľ môj, je mi cťou požiadať vás o pozvanie do nádhernej sekcie tohto úžasného fóra
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Ahojte všetci, som tu už dlho, som dobrý čitateľ, ale do tohto fóra som ešte neprispel... ospravedlňujem sa.
Ale rád by som videl sekciu RC, ak to má zmysel. Tiež sa budem snažiť prispieť.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Môžem mať prístup do sekcie rc,bol som dosť aktívny na fórach. som v procese varenia a bol by som rád za pomoc. Milujem 😍 kanabinoidy
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ahoj, aj keď je môj používateľ nový, prečítal som si tu veľa dobrej chémie a som presvedčený, že moja úroveň a skúsenosti z praktickej organickej chémie sú tu žiaduce, ako aj to, že som bakalárom biológom/biochemikom. minimálne posledné desaťročie a pol sa venujem aplikovanému experimentálnemu výskumu psychoaktívnych látok a prišiel som na niekoľko nových zlúčenín, ako aj zaujímavých metód. Moja ochota podeliť sa o potenciálne nebezpečné poznatky mi najlepšie vyhovuje v určitej oblasti s obmedzeným prístupom. Ide o to, že investície do stratených a obnovených laboratórií ma nechávajú v situácii, keď financie nie je najlepšie investovať do prístupu do sekcie RC (bez ohľadu na to, ako veľmi si to želám)... Radšej by som investoval do chemikálií, o ktorých snívam, alebo do zariadení, ako je oprava mojej rotačnej odparky a stavba stojana pre moje veľké reaktory, ktoré je škoda, že ich len majú a nikdy neboli použité. Otázkou, ktorá zostáva, je, ako môžem najlepšie dokázať svoju hodnotu prístupu?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Zdá sa mi trochu hlúpe, že človek musí zaplatiť 1000 dolárov, aby získal prístup k niečomu, o čom si nedokážem urobiť ani len predstavu.
Možno keby som si mohol prezerať názvy/popisy vlákien alebo niečo podobné. Ale zatiaľ to vyzerá len ako nastavenie na sklamanie.

Keby ste mohli propagovať, čo sa nachádza v sekcii RC (t. j. aspoň zobraziť názvy vlákien), možno by to stálo za registráciu. Ale 1000 dolárov za to, že o tom doslova nič neviete, je trochu ripoff (so všetkou úctou)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sekcia Research Chemicals je pre nás pomerne nákladná.
Mnohé vzorce boli syntetizované a experimentálne testované.
Na identifikáciu nových potenciálne účinných látok trávime veľa času hľadaním.
Výskumníci, ktorí sú pripravení podeliť sa o svoje skúsenosti, môžu získať bezplatný prístup do sekcie a cena 1 000 USD nie je pre obchodníkov ničím. Zároveň jeden vzorec môže v prípade úspešného použitia tejto látky priniesť milióny dolárov.
Obávame sa aj zverejnenia titulkov, aby nedošlo k rozsiahlemu úniku údajov zo sekcie, odborníci z mnohých krajín analyzujú trh s RC, aby takéto látky v prvom rade zakázali.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Som taký výskumník s novými zlúčeninami, ktoré nikdy neboli testované, a s teremným množstvom návrhov, ktoré ešte ani neboli syntetizované... Venujem potrebný čas a aktivitu tomu, aby som mal svoju hodnotu otestovanú.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Takže táto časť bude určená skôr pre skutočných chemikov a výrobcov? Ak by sa niektoré z uvedených látok mali vyrábať hromadne, boli by na tomto trhu alebo na bežnom trhu RC clearnetu, je to tak?

Som zvedavý na túto sekciu. Nevadilo by mi zaplatiť 1000 dolárov, aby som mal exkluzívny prístup k výrobcom, ktorí vydávajú nové/legálne RC, ale nezdá sa, že by to bolo to, čo je táto sekcia.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
S bolesťou musím povedať, že nedisponujem žiadnymi peniazmi a prišiel som o svoje posledné výskumné laboratórium, ale mám veľké nádeje, že tento rok budem mať založené nové. Napísal som mnoho zošitov s molekulárnymi návrhmi a moje odhodlanie pre preparatívnu chémiu v kombinácii s nadpriemernými znalosťami chemickej neurobiológie a psychofarmakológie (všetko s akademickou podporou) môže byť veľmi užitočné, ale keďže nič nevyrábam a nepredávam, môžem len tvrdiť a kedykoľvek dokázať, že mi stojí za to, aby mi bol umožnený prístup do tejto sekcie, pretože je to môj kľúčový záujem tu okrem kázania o učení sa chémie pred pokusmi o neopatrné praktizovanie temných umení, ktoré majú na mysli peniaze. V časoch, keď som bol aktívnym tajným chemikom, som väčšinu vecí rozdával zadarmo a mojou filozofiou bolo vyrábať z nich drogy, aby boli drogami, a ukázať ľuďom, čo znamená skutočná čistota materiálov (to mi prinieslo trochu problémov, ale zároveň som si získal rešpekt a istú mieru tichej a podmienenej tolerancie voči môjmu psychoaktívnemu výskumu zo strany úradov)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Chcel by som vstúpiť do sekcie RC, som tu krátko, ale rád by som vstúpil, ak nie teraz, tak v budúcnosti.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dobrý deň, rád by som získal prístup do sekcie RC, ale aby som bol úprimný, pre mňa je to len dobré čítanie, v posledných ~2 týždňoch som nebol aktívny, pretože som bol zaneprázdnený, ale vždy, keď mám čas, snažím sa pozrieť na fórum a napísať nejaké odpovede a možno sa pokúsiť pomôcť, čím môžem, ale to asi ešte nie je veľa.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Naozaj hľadám prístup do sekcie RC,, budem aktívnym účastníkom a poskytnem najlepšie suroviny a prekurzory pre celosvetovú bezpečnosť
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Žiadam o prístup.
Dobrý deň, dúfam, že môžem priniesť trochu vedomostí na toto fórum a rád čítam a učím sa všetko, čo toto fórum ponúka!
Ďakujem!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Viem, že zatiaľ nebudem môcť získať prístup, pretože som nový, ale chcel by som len zanechať komentár, v ktorom by som dal najavo, že mám záujem.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... naozaj niečo sú určené len pre znalých.
Žiadam o prístup do oddelenia RC. Pátral som a hľadal a hľadal vedomosti o tom, čo je prečo ako a moja tajná zvedavosť siaha ďaleko späť k ródiu, potom do úľa a potom na vespary a teraz sem. Život sa stáva nudným, potom sa stáva rušným a výskum je mojím spôsobom, ako prežiť každodenné dni. Moja časová karta je v poriadku. Tak či onak, je to všetko dobré, som tu, aby som zostal prístup alebo nie, budem členom do konca života.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
viem, že som nováčik, ale mám obrovské skúsenosti s rc, viem, čo klobúk, ktoré účinky a ako by zmeny na molekule zmenili účinky. mám veľa nápadov na nové lieky(ako už spomínaný 2-metyl,3,4-metylendioxy-pyrovalerón napríklad)
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Rád by som získal prístup do sekcie RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ak chcete získať prístup do sekcie RC, musíte zaň buď zaplatiť, alebo stráviť dostatok času na fóre a prispieť nejakou svojou vedomosťou alebo službou.
 
Top