Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prístup do sekcie RC môžeme poskytnúť aj používateľom, ktorí sú výrobcami/chemikmi/dodávateľmi činidiel/vplyvnými osobami z cieľovej skupiny (sme ochotní zaplatiť im aj reklamu na našom fóre).
Vo všeobecnosti sme otvorení spolupráci a hľadáme návštevnosť, aby sme prilákali cieľovú skupinu.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, vidím, či by som mohol získať prístup k zasadnutiu RC, rád by som sa dozvedel veľa o syntézach, je často aktívny na fóre a rád sa vzdelávam o syntézach 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB RIEŠENIE Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, Súčasnosť

V súvislosti s: Žiadosť o prístup do RC

Vážený pán Heisenberg,

Chcel by som sa uchádzať o pozíciu člena RC Access.

Zdieľať tu otvorene svoje motivácie by zatiaľ nebolo najrozumnejšie, ale v prípade potreby by som rád osobne objasnil svoju motiváciu a zámery, takže v prípade potreby som tomu otvorený.

Som presvedčený, že som silným kandidátom na ponúkané možnosti a som presvedčený, že môžem byť pridanou hodnotou.

Predpokladám, že som vám dokázal poskytnúť dostatok informácií a teším sa na odpoveď.

S úctou,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sekcia je súčasťou tohto fóra, ktoré obsahuje syntézu nezvyčajných psychoaktívnych látok v súčasnosti ich je viac ako 20 (ako syntetické kanabinoidy a opiáty ). pomôže fórum, ak si ho zakúpite, ale ak ste rozumne strávili svoj čas na tomto fóre, budete mať k nemu prístup zadarmo.

Sekcia RC obsahuje aj podrobnosti o niektorých nepotvrdených psychoaktívnych látkach.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jeho široký rozsah... múdre výdavky.... viete čo, nechajte to tak, ako to je, nepotrebujete to. vďaka
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Môžem sa dostať do tejto sekcie?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sekcia je súčasťou tohto fóra, ktoré obsahuje syntézu nezvyčajných psychoaktívnych látok v súčasnosti ich je viac ako 20 (ako syntetické kanabinoidy a opiáty ). pomôže fórum, ak si ho zakúpite, ale ak ste rozumne strávili svoj čas na tomto fóre, budete mať k nemu prístup zadarmo.

Sekcia RC obsahuje aj podrobnosti o niektorých nepotvrdených psychoaktívnych látkach.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Nemám teraz veľa peňazí, môžem ho získať zadarmo?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
áno, určite ho dostanete, ak dokážete stráviť dostatok času na tomto fóre a váš ho dostane zadarmo. ak nemáte peniaze, je to úplne v poriadku a táto funkcia slúži na získanie nejakých peňazí na podporu chodu fóra. :)

pokračujte(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, môžem získať prístup do sekcie RC, prosím, mám niekoľko cenných príspevkov, ktoré môžem poskytnúť v súvislosti s mikrovlnnou chémiou.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sekcia je súčasťou tohto fóra, ktoré obsahuje syntézu nezvyčajných psychoaktívnych látok v súčasnosti ich je viac ako 20 (ako syntetické kanabinoidy a opiáty ). pomôže fórum, ak si ho zakúpite, ale ak ste rozumne strávili svoj čas na tomto fóre, budete mať k nemu prístup zadarmo.

Sekcia RC obsahuje aj podrobnosti o niektorých nepotvrdených psychoaktívnych látkach.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sekcia je súčasťou tohto fóra, ktoré obsahuje syntézu nezvyčajných psychoaktívnych látok v súčasnosti ich je viac ako 20 (ako syntetické kanabinoidy a opiáty ). pomôže fórum, ak si ho zakúpite, ale ak ste rozumne strávili svoj čas na tomto fóre, budete mať k nemu prístup zadarmo.

Sekcia RC obsahuje aj podrobnosti o niektorých nepotvrdených psychoaktívnych látkach.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mohol by som získať prístup do sekcie RC?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, RC sekcia je súčasťou tohto fóra, ktoré obsahuje syntézu nezvyčajných psychoaktívnych látok v súčasnosti ich je viac ako 20 (ako syntetické kanabinoidy a opiáty ). pomôže fórum, ak si ho zakúpite, ale ak ste rozumne strávili svoj čas na tomto fóre, budete mať k nemu prístup zadarmo.

Sekcia RC obsahuje aj podrobnosti o niektorých nepotvrdených psychoaktívnych látkach.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Môžem mať prístup? Pochybujem, že by som tam mal čím prispieť, ale POTREBUJEM zakázané ovocie, aby som nasýtil svoju zvedavosť

Takisto mám v súčasnosti 164 príspevkov, čo je na toto fórum veľa
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rád by som mal prístup k čítaniu!" Môžem dostať pozvánku? Ďakujem!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Áno, chcel by som mať prístup do sekcie RC.

Moje príspevky dúfam postačujú.
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Práve začínam tráviť masu informácií, ktoré sú tu k dispozícii, a nebudem klamať, rád by som v budúcnosti pokračoval v tejto časti. Budem dlho písať toľko procesov! Ďakujem vám za túto službu.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Hľadanie prístupu na fórum RC s cieľom prispieť s rozvojom RC scény pre neobvyklé / nikové / neverejné RC a ďalšia podpora jednotlivcov alebo malej skupiny farmakológov / chemikov - vytváranie synergií a spájanie ľudí.

Opioidy:
- Spirodekanón spoločnosti Janssen v roku 2023
- Dextromoramid: Prečo bol čínsky analóg prepadákom, časté otázky, nové hranice s metadónovými kríženiami
- Fenazocín nové hranice súvisiace so zlúčeninami
- Nevyskúšané analógy ketobemidónu a buprenorfínu
- Hľadanie pokladu: 4'000 skúmaných analógov petidínu stále v nesprávnych rukách

Vintage Pharma:
- Vlk z Wallstreet: Sú naozaj všetky doteraz skúmané analógy metachalónu?
- Zlatý vek krátko pôsobiacich barbiturátov: Netoxické, nemutagénne, neplánované analógy

Stims & Co:
- 3,4-etylénpyrovalerón a 3,4-EtMC retrospektívne a prospektívne
- Analógy modafinilu si môžu zaslúžiť lepší osud

Dissos:
- MXE: naozaj prišiel o pódium v roku 2022?

& viac.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Dobrý deň,

chcel by som získať prístup do tejto podsekcie Breaking Bad so zámerom, aby som mohol šíriť svoje výskumy a skúsenosti popri experimentovaní s RC,
osobne použil viac ako 40 druhov týchto chemikálií a získal hodiny informácií o organických chemikáliách aj o škodlivinách, ako je to vidieť na mojom profile
Prispievam len zriedka, ale keď už, tak sú to užitočné dobre napísané a preskúmané informácie.
 
Top