Ako získam prístup do sekcie RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ak chcete získať prístup, musíte byť aktívnym účastníkom fóra. V sekcii RC uverejňujeme najhodnotnejšie práce. Napríklad syntézu legálneho kanabinoidu (WoW!).
Najaktívnejší používatelia fóra budú mať právo vydať pozvánku niekomu inému.
Žiadosti o pozvánku píšte sem.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Môžem potvrdiť, že majú syntézu pre kanabinoidy, ktoré nie sú založené na indole, čo by ich robilo legálnymi v Nemecku, Švajčiarsku, ktoré majú zákony proti skupine látok - potenciálne legálne v každej krajine so "zákonom proti látkam", preto sú tieto kanabinoidy pravdepodobne legálne na celom svete
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nie. V USA zákon o kontrole analógov liečiv (1986?) hovorí, že ak to chodí ako kačica, hovorí ako kačica, je to izomér kačice, je to ester kačice, alebo je to vyhlásené za niektorú z týchto látok, alebo je to prezentované ako látka s účinkom podobným niektorej z týchto látok... potom je to kačica. Nelegálna kačica. To znamená, že už len tým, že sa povie niečo ako "toto je kanabinoid a ten vás omámi", sa látka stáva nezákonnou. Zákony o analógoch sú také široké a otvorené výkladu (alebo zneužitiu), že existujú chemické látky, na ktoré sa ešte nemyslelo a ktoré sú už, technicky vzaté, podľa týchto zákonov nelegálne. Okrem USA existujú aj iné krajiny, ktoré majú zákony o analógoch.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chcel by som požiadať o prístup do tejto časti. Mám hlbokú studnicu vedomostí a veľa názorov, takže si myslím, že by som tam bol užitočný. Dobre, ďakujem.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zaujíma ma, ako sa udeľuje prístup do sekcie RC? Rozmýšľal som nad tým, keďže som si všimol, že sa neudeľuje len tak, ako sa udeľuje účet.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Mám k dispozícii Alpha-PiHP.
Musím získať prístup do sekcie RC predtým, ako začnem jesť tváre.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Som dostatočne aktívny, aby som získal prístup do sekcie RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Spĺňam podmienky na zaradenie do rady RC? Tam je väčšina mojich skúseností a myslím si, že by som tam mal viac čo ponúknuť
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Chcel by som získať prístup do sekcie RC
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Id by som rád získal prístup do sekcie RC, aby som mohol získať viac vedomostí o syntetických kanabanoidoch. Rád by som sa nakoniec stal predajcom v malom meradle
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chcem sa pripojiť, môj dodávateľ kanabinoidov bol zatknutý, išiel som do králičej nory, aby som sa k produktu opäť dostal :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý večer, rád by som mal prístup k rc, odkedy som vás objavil, môj život sa zmenil... pozdravujem
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj táto stránka je úžasná bol som na nej chvíľu a stratil som svoj starý účet už neexistuje nikdy som sa nedostal k zobrazeniu rc stránky dúfam že dostanem pozvánku!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Dobrý deň. chcel by som získať prístup do sekcie rc. Ochotný prispieť podľa svojich možností. V prípade potreby môžem prispieť aj pridaním obsahu o iných aspektoch podnikania.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Chcel by som mať prístup do sekcie RC, mám infos o nových RC opiátoch, ktoré vyjdú budúci mesiac . Mám tiež hlboké skúsenosti s RC opiátmi. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Môžem už mať prístup? Som tu už nejaký čas a mám primerané množstvo slušných príspevkov
 
Top