Syntéza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nie, čas sa neznižuje. Nemôžeme použiť nitrometán, získame produkt, ale výťažok bude nižší a bude sa ťažšie čistiť. Možno si môžete kúpiť 1,1,1,1,3,3,3-hexafluórizopropanol (HFIP)? Hoci jeho cena neumožňuje byť najlepšou možnosťou.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Pane, môže HFIP nahradiť nitrometán?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Všimol som si, že na čistenie produktov nepoužívate kolónu ... akú metódu čistenia používate ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Áno, môžete, musíte sa obrátiť na laboratóriá poskytujúce služby syntézy na zákazku. Tieto laboratóriá sa musia nachádzať v krajinách, kde látka nie je kontrolovaná.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nejaké tipy, ako prísť do kontaktu s niekým, kto ponúka syntézu na zákazku?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Čo ak sa konečne vyrobený jwh-018 nezatvrdí?
A ak stvrdne, aké rozpúšťadlo mám použiť na jeho rekryštalizáciu, aby som zvýšil jeho čistotu?
Rekryštalizácia sa s IPA nepodarila.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Vyzerá to tak, že čiastočná polymerizácia, ku ktorej došlo náhodou, kontaminovala váš produkt do takej miery, že bráni kryštalizácii. Návrh, ktorý môžem mať len na základe čistej úvahy, je rozpustenie produktu v rozpúšťadle, ktoré je absolútne nežiaducim solvatačným prostredím pre podozrivý polymér (nemám predstavu, aké polycykly sa môžu vytvoriť do zložitej matrice, ale polyméry sú často nerozpustné v určitých prostrediach) Začal by som s najprísnejším selektívnym rozpúšťadlom pre samotný produkt a to, či tam niečo zostane, nie je zaujímavé. Som si istý, že ľudia s aplikovanými skúsenosťami s touto konkrétnou zlúčeninou by mali poznať rôzne purifikačné triky, ale ak je množstvo v takomto spôsobe, urobil by som na to DCVC, aj keď by som teoreticky optimalizoval elučnú schému s využitím toho, čo pozorovali ostatní pred vykonaním separácie.

P.S. na youtube je video o dcvc, čo je vhodná metóda prípravnej chromatografie, ak chcete čisté veci (stačí si to vyhľadať)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Syntéza s TBAB a NaOH pomáha čistiť medziprodukt - ak chlorid vstúpi do aminoskupiny, alkalické prostredie zničí diacylderiváty indolu v požadovaný 3-acylmedziprodukt
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Aká je, prosím, koncentrácia chloridu cíničitého (IV) ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Musíte používať bezvodý (ten je vo forme dymiacej kvapaliny). Ak je to možné, použite AlCl3 bez nitrometánu
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Píše sa, že je rozdelený do dvoch vrstiev, ale ja som rozdelený do troch vrstiev. Na olejovú vrstvu, vodnú vrstvu a pevnú usadeninu. Je táto pevná látka materiálom, ktorý chcem? A snažím sa vytvrdiť olejovú vrstvu, ale tá netvrdne bez ohľadu na to, koľko času uplynie.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
O akom štádiu syntézy hovoríte?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň .
Mám jednu otázku, možno som zle počul. Uvoľňujú sa pri syntéze vodíkové plyny?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, pane , aké množstvo by som mal zmiešať s jedným kilogramom tabaku, aby nedošlo k predávkovaniu konzumenta, a tiež ako by sa mal pridávať do tabaku? Mal by sa nastriekať na povrch tabaku, keď je v mastnom stave? Alebo by sa mal práškovať a potom zmiešať s tabakom?
Koľko miligramov jwh-018 na gram tabaku nie je nebezpečné?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Noid môžete rozpustiť v rozpúšťadle a nastriekať na tabak. O koncentrácii môže presnejšie odpovedať @Paracelsus alebo @Brain.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, chcem vyrobiť látku jwh 020 namiesto jwh 018. Je výrobný proces podobný ako pri jwh 018? Môžete mi poradiť, akú látku a v akom množstve mám pridať namiesto TBAB? JE k dispozícii nejaký protokol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, syntéza je podobná. Potrebujete iný chvostový 1-bromheptán. Stačí prepočítať v rovnakom molárnom pomere.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň, mám niekoľko otázok a bol by som vám vďačný za pomoc. Pri výrobe JWH-018 som narazil na určité problémy. Po prvé, po výrobe 3(1-naftoyl)indolu , som sa ho pokúsil rekryštalizovať pomocou etanolu, ale bohužiaľ, zostal rozpustný v etanole, pričom sa vytvorilo veľmi málo zvyškov aj po týždni v mrazničke. tiež sa po výrobe 3(1-naftoyl)indolu javí biely, ale po premytí vodou sa zmení na oranžový a červený. Je červené sfarbenie problematické? Preto som vynechal proces rekryštalizácie a priamo som surový 3(1-naftoyl)indol premenil na JWH-018. Potom som jeden gram rozpustil v etanole a pridal ho k desiatim gramom tabaku. Konečný produkt je však nekvalitný. Koľko gramov týchto kryštálov by som mal pridať do desiatich gramov tabaku, aby som mal kvalitný produkt? Tiež by som ocenil akékoľvek ďalšie návrhy, ktoré by ste mohli mať. Vopred vám ďakujem za vašu ochotu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ak produkt nekryštalizuje z alkoholu, môžete ho zaliať studenou vodou a získať zrazeninu. Potrebné množstvo 018 pre bylinky závisí od získanej kvality a vašej tolerancie. Zdokumentované výskumné dávkovanie - 2 mg na jeden zásah. Ja si však myslím, že aj viac.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Veľmi pekne vám ďakujem za odpoveď. Boli to veľmi užitočné informácie. Vážim si to.
Je normálne, že farba 3(1-naftoyl)indolu sa po premytí vodou zmení na červenú?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
V podstate na trhu je to červenkasté
 
Top