Syntéza MDMA prostredníctvom NaBH4 z MDP2P

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Môže zmeniť metylamín hci na roztok?
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, neviem, či som niečo urobil zle, ale podarilo sa mi získať len 700 ml bezmliečnej bázy mdma a keď som robil destiláciu, olej sa destiloval pri 275 c, takže si nie som istý, či to, čo som destiloval, je mdma olej alebo iný substán. ph 6
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mohlo by to byť tak, že ste robili jednoduchú destiláciu? Podľa wikipédie sa zdá, že BP má k tomu blízko.
 

alquimista00

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 30, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, mám 700 ml mdma freebase. ale destilovala sa pri 275c, takže si nie som istá, či to, čo som vydestilovala, bol mdma olej. ph je 6, takže na kryštalizáciu potrebujem zvýšiť ph a chcela by som vedieť ako? ak mi môžete pomôcť, tak vám.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
možno u máte nezreagovaný mdp2p alebo u dostanete -ol variácie po reakcii mdp2p+NaBH4... Alkyl amínové variácie majú zásadité pH.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Môže sa nezreagovaný mdp2p opätovne použiť na inú reakciu?
 

JustBrowsing223

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj! Niekoľko fiktívnych otázok.
Čo znamená premyť metanolom? Stačí použiť metanol na umytie prášku, ktorý sa prilepil na sklo ?
Ak sa mieša 48 h , musí sa udržiavať teplota 8-9 stupňov alebo môže ísť do izbovej teploty?
Čo je to poriadna vákuová pumpa? Ospravedlňujem sa, zatiaľ nemám skúsenosti s vákuovou destiláciou.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Ospravedlňujem sa za dlhú odpoveď.
Áno, znamená to oplachovanie NaBH4 zo strán sklenených nádob.
Pri pridávaní NaBH4 sa musí zachovať teplota 8-9 stupňov. 48 h pri izbovej teplote, správne.
Vákuová pumpa, ktorá je schopná vytvoriť tlak 0,2-0,4 torra vo vnútri destilačného prístroja. Ak nemáte žiadne skúsenosti, odporúčam vám, aby ste sa o destilácii niečo naučili. Vákuová destilačná aparatúra môže pri nevhodnom zaobchádzaní explodovať. Destilácia a destilačné systémy
Bod varu105 ºC (0,4 torra)
 

spiritveg

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Môžem použiť 39% vodný roztok dimetylamínu namiesto plynného metylamínu? Ak áno, aký by mal byť pomer?
 

Dokodox

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vie niekto, či sú teploty veľmi dôležité, alebo spôsob, ako urobiť všetko v oceli, aby sa nemusel dovážať sklenený riad
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Pokiaľ to nepreháňate so žiadnou časťou, v ktorej sa reakcia stáva kyslou ako v prípade PMK na MDP2P, a úplne sa zdržíte pridávania akýchkoľvek organických kyselín, SS 316 je v poriadku. Pred prvým použitím dielov ich niekoľko hodín ošetrite horúcim 75 % H3PO4 na pasiváciu a je to.

Udržiavanie nízkych teplôt počas reakcie je nevyhnutné, pri veľkých nádobách dôrazne odporúčam mať okrem chladiaceho plášťa nainštalované aj nejaké vnútorné cievky na chladenie a zaobstarať si výkonný priemyselný chladič. Ale regulácia teploty je oveľa jednoduchšia v kovoch ako v skle, prenos tepla je v kovoch niekoľkonásobne lepší.
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Video v tejto syntéze by bolo pekné , len niekedy robil PSE redukciu cez destilátor a cez niekoľko rozpúšťadiel , jedna otázka na pmk na mdp2p je to prášok HCl alebo na polici vodný roztok ????
 

clandestinec

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ospravedlňte môj nedostatok chemického žargónu, ktorý som sa naučil len od Joea na ceste
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ak nebudem extrahovať pomocou DCM (v mojej krajine sú DCM, TOLUENE a XYLENE prísne kontrolované), aká bude približná strata výťažku? Ďakujem za odpoveď.

Mohol by sa na extrakciu použiť hexán, benzén, acetón alebo etanol?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ak nebudem extrahovať pomocou DCM (v mojej krajine sú DCM, TOLUENE a XYLENE prísne kontrolované), aká bude približná strata výťažku? Ďakujem za odpoveď.
 
Top