Metamfetamín z efedrínových tabliet

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dobrý deň, je tu niekto, kto pozná odpoveď na predchádzajúcu otázku? Rozmýšľal som nad tým istým, keďže I2 je ľahko dostupný, takže mi nie je jasné, aká je výhoda použitia HI. Je výťažok lepší?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Ďakujeme za informácie

Je v poriadku používať ťažký benzín namiesto toluénu?
Ak je to v poriadku, môžem ho extrahovať rovnakým spôsobom?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Vákuovú vývevu pripojíte k sklenenému riadu alebo k akejkoľvek nádobe. Vákuovú pumpu si môžete zostaviť z chladničkovej pumpy alebo si ju priamo kúpiť. Ak sa nachádzate v EÚ, pozrite si stránku vevor.com. Ak budete len trochu hľadať, nájdete na youtube viac ako 100 videí na túto tému. Sušenie sa urýchľuje, keď sa vykonáva vo vákuu, pretože sa znižuje tlak pár (bod, v ktorom sa kvapaliny menia na pary). To znamená, že vodu alebo iné kvapaliny môžete variť pri nižších teplotách.

2. Prečo by ste to robili?

3. Oddeľovací lievik alebo len kadička a striekačka. Extrakcia pomocou rozpúšťadiel znamená, že do zmesi rôznych zlúčenín pridáte rozpúšťadlo, napríklad toluén, a roztočíte alebo pretrepete. tie, ktoré sú rozpustné v toluéne, sa zachytia v toluéne, ostatné zostanú v pôvodnom roztoku. Potom oddelíte toluén od zvyšku, zvyčajne pomocou oddeľovacieho lievika. Pozrite si youtube.

4.. Áno. Pri výrobe pervitínu nie je rozdiel medzi efedrínom a pseudoefedrínom.

5. Varením z vody. Alebo tým, že si namiesto toho kúpite čistý hydroxid sodný. Je to lúh. Je k dispozícii takmer v každom obchode s potravinami na svete, ako čistič kanalizácie.

6. Niekoľko.

Ako začiatočníkovi by som vám odporučil ísť na youtube a pozrieť si tam chemtubery. Najdostupnejší, najpedagogickejší a najzábavnejší je NileRed. Pozrite si niektoré alebo všetky jeho videá a rýchlo sa naučíte väčšinu základných laboratórnych postupov, ktoré potrebujete.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

Ďakujem vám za radu
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Vyrába sa fosgín moskovskou cestou ako vedľajší produkt? A ak áno, nejaké tipy, ako sa s ním vysporiadať (okrem zrejmých, t. j. dymovnice, respirátor)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
V reakcii sa nachádza voda. Ak je v spätnom chladiči dobré chladenie, nemusíte sa obávať odparovania. Pri prítomnosti vody myslite len na to, ako kondenzovať jódové pary.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hovorí o tom odborník,
Som hrdý na to, že vás poznám.
Prvým krokom, ako sa naučiť výrobu liekov, som si vybral Meth shake n bake. Pretože ľahko získať efedrín HCL pilulky, z Neo Napacin tablety excatly. Ale 1 tableta obsahuje teofylín 130 mg, efedrín HCl 12,5 mg. môžete sa so mnou podeliť o jednoduchú metódu na získanie čistého efedrínu z každej tablety?

Vďaka odborník
AeHlGrmxEg
pre vzdelávať navzájom, Boh žehnaj
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nepotrebujete znásobiť rovnaké posolstvo v rôznych témach. Ďalšie rovnaké správy budú vymazané.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hovorí o tom odborník,
ospravedlňujem sa, naposledy. ďakujem za pozornosť
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ahoj priateľu, mohol by si mi, prosím, povedať, či je Shop na tvojom prvom obrázku, legitímny?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Ahoj Patrónka u hovorí: "Ahoj. Na oddelenie efedrínu a teofylínu sa zmes bazifikovala vodným roztokom 20 % NaOH a potom sa 2x extrahovala chloroformom, ktorý vytiahne efedrín." (táto téma je pokračovaním témy Neo Napacin tablety)


Ospravedlňujeme sa Patron
Študoval som, ale nerozumiem tomu :

1. Koľko NaOH 20% ml veľkosti u odporúča, ak ⬇️
80 tabliet celkové zložky = 1 g, čo 10,4 g teofylínu

2. Ako sa zmiešam s NaOH, myslím tým, že sa zmieša s horúcou vodou? alebo len pretrepem alebo miešam tyčinkou?

3. Po tom, ako to zmiešam, koľko chloropeny pridám n ako extrahujem? pretrepem to alebo?

4. hovoríte, že "vytiahne efedrín." kde môžem zistiť, že je to efedrín? na ktorej strane vrstvy, ak použijem oddeľovací lievik?

Ďakujem odborníkovi,
Oh yea posledná otázka, r u na RC Group (1000 dolárov) ? Aký je na tom benefit ?
ak sa mi podarí vyrobiť pervitín, chcem sa pripojiť k tejto skupine zo zisku na predaj pervitínu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý deň. Musíte pridať tento roztok x2 objemu tabliet.
Pridajte 20 g NaOH a nalejte vodu izbovej teploty do odmerného valca alebo odmernej banky na objem 100 ml. (je to na objem 100 ml, len príklad) Musíte rozpustiť pevné vločky.
Približne 1/4 objemu NaOH extrahujte dvakrát. Ak neviete, ako extrahovať, prečítajte si o extrakcii v téme v častých otázkach laboratória. Sú tam všetky informácie.
Potrebujete organickú vrstvu (vrchnú vrstvu v prípade chloroformu). Potom ju musíte odpariť.
Spýtajte sa administrátora @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Ďakujem vám za ochotu usmerniť ma, pripravujem sa a študujem. jedného dňa vám poskytnem výhody, ktoré mi dávate, ak to bude fungovať. Sľubujem. u tiež @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Možno použiť H₃PO₄ namiesto kyseliny hypofosforečnej (H₃PO₂) ?
možno vyrobiť H₃PO₂ z H₃PO₄ ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
nie
Myslím, že nie, fosfor má iný oxidačný stav.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Dobrý deň, ospravedlňujem sa, chcem sa opýtať na pervitín z hi.some. pred chvíľou som si vyrobil pervitín s pseudoefedrínom 10 gr ,HI 10 ml. , 20 ml vody. bez použitia červeného fosforu, refluxoval som 6 hodín pri 100 c. a potom som alkalizoval a extrahoval toluénom, a dostal som len necelých 0,5 gr. s veľmi nepríjemným a nepríjemným zápachom, použil som pseudoefedrín, ktorý obsahuje 60 mg pseudoefedrínu
tripolidín 2,5 mg. Dúfam, že mi niekto odpovie na moju sťažnosť, v ktorej som doteraz stále zmätená. Môže mi niekto podrobne odpovedať, budem veľmi vďačná tým, ktorí mi chcú odpovedať.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Váš použil dvakrát viac vody, ako bolo potrebné
 
Top