Syntéza metamfetamínu z P2P redukciou NaBH4. Stredne veľký rozsah.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Po mnohých testoch s použitím metylamínu HCL na základe tejto metódy sa s vami podelím o najlepší spôsob, ktorý som našiel na získanie metamfetamínovej frebazy vo veľkom rozsahu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanolu
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezvodý síran sodný
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilovanej vody
  • 7 litrov DCM

- Naplňte reaktor 14 l metanolu
- Za miešania rozpustite metylamín HCL
- Nastavte teplotu reaktora na 0 C (nie teplotu zmesi) a pridajte NaOH, teplota sa zvýši
- Keď sa teplota vráti na 20 C, pridajte P2P, teplota sa zvýši a miešajte počas 45 minút až 1 hodiny
- Pridajte 252 g bezvodého síranu sodného
- Keď teplota zmesi dosiahne 8C, začnite po častiach pridávať NaBH4, pričom teplota nesmie prekročiť 20C
- Keď sa pridá všetok NaBH4, nechajte zmes miešať pri teplote 20C počas približne 2 hodín, kým zmes neprestane bublať
- Pridajte vodu a pokračujte v miešaní počas 5 minút
- Pridajte DCM a miešajte počas 10 minút
- Prestaňte miešať a nechajte vrstvy oddeliť
- Ponechajte si spodnú vrstvu a hornú zlikvidujte (nie je výhodné extrahovať túto vodnú fázu)
- Do zachovanej vrstvy pridajte 200 g bezvodého síranu sodného a premiešajte ju
- Prefiltrujte ju v Buchnerovom lieviku
- Odparte DCM
- Získaná čistá a zapáchajúca freebáza metamfetamínu

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Dobrý deň! Existuje nejaký dôvod, prečo používate 17,6mol metylamín.hcl oproti 15,9 mol NaOH? Ďalšia otázka znie: nemyslíte si, že toto množstvo sušiaceho činidla je trochu málo? V tejto zostave vzniká veľa vody. Len sa pýtam
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking byť tichý úprimný a Frank tu majú nejaký, ak ste skúsili produkt, ktorý robí silu múdry iits fucken hovno yrs robíte produkt, ale to nič nerobí nielen ja 4 ďalší ľudia povedali to isté po výrobe produktu za posledných 20 rokov idem vám všetkým povedať rovno, ak vaša reakcia nemá v sebe kov, neobťažujte sa, sú to kovy, ktoré dávajú výrobku silu noha lítium mrcha jód hypofos/rp p2p hliník amalgám vaša reakcia musí byť jedna z nich, inak len strácate čas úsilie a peniaze na výrobu sračiek
Nemám ísť na nikoho len konštatujem fakty vďaka btc bioss pokračujte v dobrej práci budem sa snažiť nájsť inú vašu metódu ktorá má v sebe kov aby som tento p2p nehodil do záchoda všetky tieto metódy bez kovu sú na ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Aby sa syntéze MDMA stalo niečo podobné?
Vychádzajúc z glycidátu PMK a redukcie pomocou NaBH4 možno vyrobiť lees silný MDMA?
Začať od piperonalu a redukovať amalgámom bude lepšie alebo začať od PMK glycidátu a redukovať amalgámom?
Prosím, chcem si vyrobiť najlepší produkt pre seba... už ma nebaví kupovať sračky na konzumáciu. yeasr ago... there was a really nice MD stuff... now is shitty shitty
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ďakujem vám za odpoveď a podporu ma v tom, že borohydrid sodný robí hovno prevodovka jednoduchá ako že yrs je to redukčné činidlo trochu, ak reakcia má nejakú formu kovu v zabudnite o získaní silného produktu a ja stojím, ale to, čo verím wth viac ako 30yearx skúsenosti v hre
A b
Ďalšia vec, ktorú prisahám kúpiť a všetci ľudia na tu musia začať čeliť p2p chudoba balenie meth nemôže a nebude porovnávať s meth vyrobené ale pseudo alebo efedrín breza cesta a hypo cesta jednoduchá ako to
Testujem všetko čo mám aby som sa uistil že nie sú žiadne problémy a kontrola kvality robím len ten najlepší produkt a uistím sa že je to ten najlepší produkt skôr ako ma opustí nechcem počuť blbosti o mojom produkte tak preto musí byť testovaný skôr ako pôjde aby ľudia nemohli vytiahnuť tam blbosti Skeny hovoria že produkt bol shit a mám reputaciu aby som si udržal a bol hrdý na to čo vyrábam
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Napodiv s MDMA je to úplne naopak, zo všetkých syntéz MDMA, ktoré som robil, redukcia NaBH4 dáva silnejší produkt.
Neviem vysvetliť prečo, pretože to presne neviem, ale som si prakticky istý, že všetko je o rozlíšení enantiomérov, v tomto prípade je MDMA úplne racemický, žiadne rozlíšenie sa neuplatňuje. Zdá sa (nie som si istý, len na základe skúseností), že NaBH4 je dobrá na získanie dobrých racemických produktov, ale nie je dobrou cestou, ak je neskôr potrebné vykonať rozlíšenie, ako napríklad pri pervitíne.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je nemožné o niečom diskutovať, keď hlavnou vecou sú "fakty" založené na osobných pocitoch bez akýchkoľvek chemických alebo vedeckých argumentov.
Je veľmi jednoduché pochopiť, že čistý MDMA je čistý MDMA a čistý D-Meth je čistý D-meth, ak získate čistý produkt, je to jedinečná zlúčenina s jedinečnou štruktúrou molekuly.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ak máte tieto čisté a izolované molekuly, bez ohľadu na to, akú cestu ste použili s kovom, bez kovu, dokonca aj s magickými technikami... nebude žiadny rozdiel, mali by byť úplne rovnaké.
O sile by sa mohli zmeniť len nečistoty (koncentrácia čistého produktu nie je dostatočne izolovaná) alebo oddelenie enantiomérov (v takom prípade nebude presná molekula na obrázku)
Môžem vám dať do rúk 10 vzoriek čistého produktu získaného rôznymi cestami a nikdy sa nedozviete, aká cesta bola použitá na každej z nich, nebude to rozlíšiteľné.

Jednoduchý príklad čistá technicky destilovaná H2O je čistá H2O, nepoznáte techniku použitú na jej získanie, máte len H2O.

Týmto nechcem meniť váš názor alebo vaše pocity pri používaní výrobku, len vysvetľujem kontrastné a reálne fakty, ktoré by sa dali ukázať komukoľvek kdekoľvek s rovnakým výsledkom.

Vďaka.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Prečo ste nevykonali TLC pre dva produkty (pseudo & NaBH4 - met)? Ak ide o tú istú molekulu, potom možno rozlíšenie nie je správne. Pseudo dáva 100 % D-meth, z P2P je ťažké priblížiť sa k tejto čistote (a nemožné ju dosiahnuť).

Bolo by skvelé prísť tejto otázke na koreň. Na jednej strane, ak je to tá istá molekula (ako povedal btcboss), mala by byť rovnako účinná, na druhej strane som si istý, že správy o nedostatočnom účinku sú tiež pravdivé, takže máme dôležitú otázku na vyriešenie. Prístup k pseudomlieku bohužiaľ nemám (a nemôžem sa obťažovať s extrakciou z liekov proti kašľu), ale keby som ho mal, pokúsil by som sa to zistiť.

Vyskúšal niekto účinnosť prípravku Al/Hg? Je Al/Hg lepší na zníženie P2P, pretože sa v ňom nachádza kov?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jedinečné skutočné vysvetlenie by mohlo súvisieť len s rozlíšením nikdy nie so získanými finálnymi vecami, urobím Al/Hg a skontrolujem.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Už viem, že odpoveď p2p nemôže dokončiť s pseudo alebo efedrín synth Jeden optická čistota 90%pre pseudo a efedrín kde p2p najvyššia je 74%a potom izomér faktor dmeth žiadne rozlíšenie kecy, že pseudo a efedrín robí p2p nemôže compeate je to ako ísť do boja s jednou rukou zviazanou za chrbtom
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, optická čistota pre pervitín odvodený od pseudo/efedrínu je 100 % D-meth (efedrín a pseudoefedrín sú navzájom izoméry. Molekula má 2 stereocentrá a efedrín a pseudoefedrín sa líšia v jednom zo stereocentier, druhý je rovnaký a tento druhý je naďalej prítomný v D-meth.

Pozrite sa na tento obrázok:

SAw5heyCLp


Nie je prekvapujúce, že farmakologický účinok majú len molekuly naľavo, - efedrín a +pseudoefedrín, to sú tie, ktoré sa predávajú v lekárňach ako efedrín/pseudoefedrín. Tie vpravo nemajú žiadny účinok.
Tieto dva sa líšia len polohou hydroxylovej skupiny, ktorá sa pri premene na metamfetamín redukuje na H, takže sa stávajú rovnakými, t. j. D-meth (100 % izomér D)

Existujú rozlíšovacie techniky, ktoré umožňujú dosiahnuť ďaleko nad 90+ čistotu rozlíšenia racemického mixtrura D/L metamfetamínu, získaného z P2P, ale nie je to také jednoduché.

Pôvodná otázka sa týka údajnej nedostatočnej účinnosti metamfetamínu pri redukcii pomocou NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

overil som si leuckartovu cestu pre Meth a neskôr D-meth s vínnou soľou a môžem potvrdiť, že cesta NaBH4 má istú zvláštnosť(zatiaľ neviem akú), táto cesta dáva Meth, ktorý sa ťažšie izoluje D-Meth neviem z akého dôvodu, ale o tom, že "D-Meth" z cesty NaBH4 sa zdá byť menej účinný.
Stále to pre mňa nemá zmysel, ale je to fakt, ktorý som si overil.
Musím teraz vyskúšať studenú cestu s metanolom a metylamínom, ale namiesto NaBH4 ako redukčné činidlo použijem hliníkový amalgám a budem vás informovať.
Dúfam, že tieto informácie pomôžu.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Urobil som met odu na borohydrid sodný, pri separácii s kyselinou d-vinnou v etylalkohole nevznikli žiadne problémy. D-izomér vykryštalizoval, L-izomér zostal vo forme hustého oleja po destilácii alkoholu. Bohužiaľ, uhol otáčania som nemeral.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ospravedlňujem sa, ak môj príspevok nebol dostatočne jasný, nemal som na mysli problémy s rozlíšením alebo kryštalizáciou.
Počas minulého roka som robil veľké množstvá metamfetamínu hodiť cestou NaBH4 bez akýchkoľvek problémov, je to otázka efektu.
Viem, že metamfetamín je metamfetamín v skutočnosti som mnohokrát napísal, že nie je možné, že by mal byť problém s nečistotami alebo podobne, ale nie je.
Rozhodol som sa to overiť a z tej istej šarže P2P som urobil D-Meth z NaBH4 cesty ako vždy a urobil som D-Meth aj z Leuckartovej cesty, obidva s použitím rovnakého procesu rozlíšenia, čistenia, kryštalizácie... obidva sa zdajú byť identické laboratórna správa z každého dáva 96-97 %, ale účinok nie je rovnaký.
Účinok z NaBH4 cesty je kratší a slabší ako z Leuckartovej cesty. Jedinečným chemickým vysvetlením je rozlíšenie izomérov z dôvodu, ktorý stále nepoznám (ale budem vedieť, hahah), zdá sa, že Meth z NaBH4 cesty je menej účinný.
Je to pre mňa zvláštna situácia, pretože Meth je Meth, ale nemôžem poprieť fakt, ktorý som si sám overil.
Vďaka.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ja by som sem neprišiel a nevyzeral ako idiot keby to čo tvrdím nebola pravda aj Hanka to povedala skôr vo vlákne pervitín je predpokladám pervitín molekula ale nie je to tak spôsob výroby má všetko čo dočinenia s výsledkom na konci nie som žiadny vedecký blázon rád ti používam základy a zjednodušujem veci tak som si myslel ako za mojich posledných 30rokov tejto sračky aký bol najlepší produkt som mal ako bol vyrobený synth všetko má v sebe kov
Z reálneho hľadiska ľudia môžu tvrdiť že veda a tak ďalej.ale ja každému hovorím že p2p meth nemôže compeateb meth vyrobený z pseudo to efedrínu ja dispize meth vyrobený z p2p a nazývam ho poverty pack meth a bol som pri tom od začiatku hodil 90-tych rokov až dodnes takže som videl vývoj meth a nikto mi nemôže povedať niečo iné ja mám behy na palube
Prečo si myslíte, že metamfetamín je v dnešnej dobe sračka, pretože je to všetko vyrobené z p2p jednoduché ako to, že odkedy dea dal svorku na pseudo a efedrín metamfetamín has gone.to shit
Vidím všetky dovážané produkty prichádzajúce do Austrálie odkiaľ som je to buď ázijský čaj značky meth napr. zlatý čaj zelený.čaj atď alebo mexický produkt niektoré šarže z.európy na spoločný menovateľ všetko je to vyrobené z p2p a ako sa robí tučnieť a ísť spať na meth.pokiaľ nemaju produkt z pseudo je to jediný prípad keď sa zfetujem a to isté z dovezeného produktu nie rovno kúpim pozerám na produkt sampking.keď je vyrobený z pseudo nazývam P2P met drahé cigarety lebo to nič nerobí môžete fajčiť o.5 gramu ten zješ a ideš spať wtf je to blbosť ja som si zvykol ale pol gramu iof skutočného produktu v piatok večer a kričal som celé slovo abs ešte v pondelok prídem domov s 2bodmi vo vrecku ako hovorím ako di sa najedáš a ideš spať na prevodovke ak je to skutočný produkt to sa nestane lebo produkt ktorý sa tam dáva v dnešnej dobe nám odvar žiadna tlc ani kvalita je to všetko o maximalizácii dolárov ázijskí a mexickí výrobcovia sú chamtiví šmejdi tam robia fir nič a ešte musia ti znížiť produkt s n-iso
Posledný uf skutočný meth bol v roku 2007 odvtedy theve befn.olsyimg hry s rôznymi cutters a tak ďalej a najlepší produkt pre meth a trans 4nethylamunirex prišiel zo severnej kórey potom začali falšovať nám 100 dolárové bankovky namiesto toho aby robili meth fir jadrový program
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Opravím nejaké pseudo a skontrolujem to aj vďaka za vaše informácie.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo cesta pre pseduo, ale budem porovnávať so studenou metódou ako vždy, ale namiesto NaBH4 použijem ako redukčné činidlo amalgám hliníka.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
S chloridom ortuťnatým som sa chystal urobiť horúcu metódu všetko v jednej banke rovnaké diely p2p a hliníkového amalgámu a refluxovať 2 hodiny, ale namiesto extrakcie voľnej bázy som sa chystal pridať suchý naoh do rx n vonkajšia destilácia parou na fb ušetrí nutnosť urobiť vákuovú destiláciu oddelenie fb od vody naoh v sep lieviku rozlíšenie fb s l vínnou soľou uvažujem o kúpe d vínnej soli a urobiť to oboma spôsobmi, aby som videl, ktorý vyjde lepšie
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chlapci,

Mám všetky veci potrebné na redukciu p2p pomocou NaBHr4. chcel som sa len opýtať na toto. na konci syntézy vám zostane dcm+freebáza, môžem sa dcm zbaviť len odparením (vydestilovaním) a potom zmiešam frebázu s acetónom a pridám kyselinu chlorovodíkovú?Mám len hcl s vodou (kyselinu chlorovodíkovú) a momentálne nemám kyselinu sírovú na generovanie plynu hcl.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prečo sa objemy vody a rozpúšťadla zdajú byť také vysoké? V reaktore s objemom 100 l sa dá vyrobiť len 1 kg? Robím podobnú reakciu s MDMA a som schopný vyrobiť oveľa viac.
 
Top